Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, nektek egy 21 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek egy 21 éves lánynál hány szexuális partner fér még bele? Mennyire érdekel a lány múltja?

Figyelt kérdés
Eddig 8 férfi volt az életemben,de nem így terveztem meg kell mondanom. Volt egy három éves kapcsolatom,az kihűlt. Előtte volt egy féléves,ahol átvertek. Azóta csak szexuális kapcsolataim voltak,illetve alkalmiak. Gondolom ezeket nem lenne bölcs dolog bevallanom,kicsit gáznak is érzem,de sok lánynak jóval több volt ennél. Szeretnék egy komoly kapcsolatot,eddig se rajtam múlt. Ugye ez még nem túl sok?

2017. nov. 5. 16:42
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
85%

lótetű

Edzedd többet a markod, akkor nem lesz tág, lol.

Kérdező, az itteni nyomingerektől szerintem ne kérdezz ilyet, nem beszéltek más nővel az anyjukon kívül. Oké, ott van még a nagyi is.

2017. nov. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
82%
Bezzeg ha a második-harmadik randin nem fekszik a lány, már felejtős, ugye? Sok ilyet olvasni itt. Pasikák, ti gondolkozzatok már!
2017. nov. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
78%
Ismertem olyan csajt akinek 19 évesen már 17 volt, a barátját is csalta és tagadta a végsőkig, na ehhez mit szóltok? :D
2017. nov. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
40%

#11

Diót török a markommal cica. "lol"

2017. nov. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
10 nem kötekedésből, de téged zavarna, ha a párod szűz lenne, és nem mondaná el?
2017. nov. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
72%

Csak a saját nevemben tudok beszélni. Azt tudnod kell, Kedves Kérdező, hogy én ezt a lányt nagyon szeretem, de sajnos csak egyoldalú. Előttem legalább 9-10 partnere volt, 25 éves. Mivel csak plátói a dolog, nem tudhatom, hogy hosszútávon hogy működne, de most, perpillanat úgy érzem, hogy nem zavarna sem a múltja, sem az eddigi szexpartnerei száma, sőt, még a személyük sem (igen, jól sejted, nem egyet ismerek közülük személyesen is).


Attól, hogy a partnered nem bontatlan mint a tonhalkonzerv, amikor összejössz vele, nem jelenti azt, hogy "elhasznált" lenne, elvégére egy emberről beszélünk, aki élte az életét addig, ameddig meg nem jelentél a mindennapjaiban. Én azt mondom, ha igazán szeretni fog valaki, nem fogja sem a 8, de még 80 férfi sem zavarni, mert az már a múlt. És a múlttal mit lehet érdemben kezdeni.


Nem tartozol elszámolni valóval senkinek sem, max. a leendő párodnak, és csak akkor, ha ő rákérdez. De ha fontos leszel neki, akkor te leszel a fontos, és nem az xyz számú előző szexpartnered.

2017. nov. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
49%
Jaj, nem az én hibám, a körülmények áldozata vagyok, jaj...
2017. nov. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 Carragher_x ***** válasza:
26%
Rohadtul nem érdekel, hogy a páromnak hány férfi volt korábban az életében. Igazából egyetlen egy kizáró szám lenne, a nulla, szűz, tapasztalatlan lánnyal nem kezdenék.
2017. nov. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
41%

"Csak a szexista, esetleg hímsoviniszta, fejletlen személyiségek fognak ezért elítélni"


Azért azt illik tisztázni,hogy egyéni párkapcsolati preferenciáknál a hozzád hasonló véleménydiktátorok miért akarják megmondani,hogy mások mit gondoljanak? Semmi közöd hozzá,hogy a férfiak hogyan értékelik a nőket,hiába nem tetszik a pontozási rendszer. Tudod,ami a nőknél előny, az nem biztos,hogy a férfiaknál is. Egy férfi szexuális sikerei feldobhatják az értékét a nők szemében,de egy férfinak semmilyen előnyt nem nyújt a nő könnyűvérűsége,csak hátrányt. Panaszkodni lehet az evolúciónál és a biológiánál.

2017. nov. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 Carragher_x ***** válasza:
32%

19!

Én nem látom, hogy bárki megmondta volna neked, hogy mit kell gondolnod, csupán annyi történt, hogy a véleményed kapott egy értékítéletet:) Itt egyedül te próbálod megmondani, hogy mások mit gondolhatnak a soviniszta fajtádról:)

2017. nov. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!