Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, nektek egy 21 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek egy 21 éves lánynál hány szexuális partner fér még bele? Mennyire érdekel a lány múltja?

Figyelt kérdés
Eddig 8 férfi volt az életemben,de nem így terveztem meg kell mondanom. Volt egy három éves kapcsolatom,az kihűlt. Előtte volt egy féléves,ahol átvertek. Azóta csak szexuális kapcsolataim voltak,illetve alkalmiak. Gondolom ezeket nem lenne bölcs dolog bevallanom,kicsit gáznak is érzem,de sok lánynak jóval több volt ennél. Szeretnék egy komoly kapcsolatot,eddig se rajtam múlt. Ugye ez még nem túl sok?

2017. nov. 5. 16:42
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
67%
Aranyom,akkor térj a tárgyra és meséld el miért soviniszta,masiniszta,szexista meg trappista dolog,ha valaki máshogy választ partnert,mint ahogy te azt akarod.
2017. nov. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 Clay Morrow ***** válasza:
65%
Felejtős.
2017. nov. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Érdekel a múltja. Kb. 100 partnerig tudom jól elfogadni. Onnan tudom, hogy volt egy prosti aki nagyon-nagyon tetszett, de legalább 1500 ember lehetett a háta mögött és az már feszélyezett. Nem 21 éves volt, hanem 35-40, de végülis mindegy.
2017. nov. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
70%

Ebben a korban jobban hangzik nekem a 2-3.

31/f

2017. nov. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
9%

"eddig se rajtam múlt"


Emlékeztetsz egy Niki nevű lányra, lehet te vagy az Kérdező! Ő is 21, és ő is mindig másra fogta az ilyeneket, ahelyett hogy megkereste volna a saját hibáit!

2017. nov. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

"Semmi közöd hozzá,hogy a férfiak hogyan értékelik a nőket,hiába nem tetszik a pontozási rendszer. "


Nincs semmilyen rendszer, és nem értékelik így "a" férfiak "a" nőket. Maximum egyes férfiak. Nekem is jogom van véleményt alkotni az ilyenekről, és akkor írom le, amikor akarom. Szerintem nyugodtan javasolhatom a kérdezőnek azt, hogy ne álljon össze ilyen alakokkal.

2017. nov. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
0%

Siman belefer.

De senkinek ne mondd meg a számot.

Ez a hule kisfiuk kérdese.

Miota elmultam 25, senki nem kérdezte. Es en sem kérdeztem senkitol.

2017. nov. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Amíg nem kapsz el semmilyen betegséget emiatt, és nagy erkölcsi határokat nem vágsz át addig szerintem még kétszer ennyi is beleférhetne.

A szex nem bűn, és szuper dolog, hogy tudsz találni olyat, akivel kölcsönös a dolog.


Komoly párkapcsolat szemszögéből viszont annyiból visszaüt, hogy most éppen ki tudja, hogy alkalmas vagy-e egyáltalán ilyenre, vagy hogy mikor szeretnél lehorgonyozni stb...

Előrevetít valami olyat, ami bizalmatlanságot ültet el a másik félben. Ez sosem jó... tudnod kell kezelni a helyzetet. Asszertív kommunikáció mindenképp hasznos lenne!

2017. nov. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
,,Elvégére egy emberről beszélünk, aki élte az életét addig, ameddig meg nem jelentél a mindennapjaiban." - Szerintem ez a legegyszerűbb magyarázat.
2017. nov. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!