Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek prostihoz?

Figyelt kérdés
Ha 31 éves koromra még nem volt kapcsolatom, és nem is szexeltem soha, csak egyszer egy rusnya nővel tökrészegen, és akkor sem állt fel a pia miatt rendesen. Szóval ha ennyire tapasztalataln avgyok, akkor elmenjek prostihoz?

2017. nov. 9. 18:11
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
43%

40-es hozzászóló:

Mondhatod a buta kis luknak.

2018. márc. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:

41-es!


Én is így érzem... mintha direkt akarna hülyeségeket mondani és provokálni másokat. Csakhogy (sajnos) minden férfi saját tapasztalata, aki hasonló cipőben jár az ellenkezőjét mutatja annak, mint amiről ő hablatyol. De ha a saját tapasztalatok nem lennének elegendőek, akkor nem árt az olyan bölcs tudományok tanait is figyelemmel kísérni, mint a fejlődés-biológia, vagy az evolúciós-pszichológia.


A nők viszont általában nem szeretik, ha tárgyilagosan vizsgálják őket. Utálják a tényt, hogy ők sem jobbak vagy rosszabbak a férfiaknál, csak mások, különböző ösztönökkel. Ráadásul az ilyen véresszájú kommentelők még jóadag gúnyt, lenézést, megvetést és szándékos provokációt is adagolnak a hozzászólásaikba, amivel megpróbálnak még egyet belerúgni a nehézsorsú férfiakba.

Az ilyenek miatt érzem úgy, hogy kár kommentelni ezen az oldalon.

2018. márc. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
42%

#40


"lövésed sincs a férfiak működéséről"

Akkor a férfiaknak sincs lövésük a férfiak viselkedéséről? :D


"A férfiak első és legfontosabb szükséglete a szex. Egy átlagos tizen-huszonéves fiú/férfi életében nincs olyan fél óra, amikor ne gondolna rá. Ez a cselekedeteink mozgatórugója, ez a legfőbb és legalapvetőbb küldetésünk, amellyel a természet ellátott minket: átörökíteni a génjeinket."

Jaaa, most már értem, miért beszélünk el egymás mellett. Én emberi lényekről beszélek, te meg ösztönszinten működő állatokról. Így nézve valóban igaz minden, amit írtál.

Ettől még az EMBERI kapcsolatokhoz köze sincs.


"Azt kéne felfognod, hogyha egy férfi nem jut szexhez mondjuk 3 hónapig, az már jelentősen negatív hatással van az önérzetére, a boldogságára és minden területére az életének. A férfiaknál a depresszió, szorongás, frusztráció, önbizalomhiány, kisebbségi komplexus… mind mind a nőknél való sikertelenségre és a szexhiányra vezethető vissza."

Van nem egy férfi ismerősöm, aki SOKKAL több ideje nem szexelt, mint 3 hónap, és köszöni szépen, semmi baja. Cserébe van pár súlyos depressziós ismerősöm, sőt, volt aki sajnos öngyilkos is lett, illetve többen, akik megkísérelték. Érdekes módon a nőknél pl pont nem voltak sikertelenek.

A depresszió egy BETEGSÉG, ezer plusz egy kiváltó oka lehet, ne bagatellizáljuk már el annyival, hogy a szex nélküli kisfiúk öngyik lesznek!!


"A mondataidból pedig látszik, hogy olyan megvetéssel vagy a férfiak felé, hogy az valami hihetetlen."

Jah, nyilván azért férfi az összes barátom, mert megvetem őket. :D

Komolyan, most a férfiak egy része kezdi azt, amire pár éve az egybites feminácik zendítettek rá, hogy "ha ellenkezik a véleményünk, akkor gyűlölöd a nememet"? :D Dedó.


"Fogadd el: nekünk férfiaknak a szex igenis szükséglet. A hiánya súlyos mentális torzulásokat okoz."

Igen, az látszik sokszor a gyakorin :D


"nekünk férfiaknak attól van önbizalmunk, hogy bejövünk a csajoknak, szexeltünk velük, és azt érezzük, hogy más nőket is megkaphatnánk"

Beszélj a magad nevében.

Szerintem rendkívül szomorú, hogy ennyire üres vagy.


"Inkább azon gondolkodj el, hogy akkor a 2 szűz pasival miért mentetek szét, akikért állítólag odáig voltál."

Az egyik megcsalt, a másik meg kiköltözött az USA-ba.

További kérdés? :D


"Habár kezdem gyanítani, hogy igazából csak troll vagy. A női kommentelőknél megfigyeltem már ezt a jelenséget: azért vitáznak, mert élvezik a veszekedést, örülnek, hogy figyelnek rájuk és jól érzik magukat attól, hogy másokkal balhézhatnak. A veszekedés lényege maga a veszekedés, nem pedig, hogy valamilyen eredményre jussanak."

Mondja ezt az, aki már többedszerre nem képes VÁLASZOLNI az általam írtakra, csak hozzámvágni pár további lekezelő sértést. :D


"Csakhogy (sajnos) minden férfi saját tapasztalata, aki hasonló cipőben jár az ellenkezőjét mutatja annak, mint amiről ő hablatyol."

MAGYARÁZD MÁR MEG, hogy ha MINDEN férfi veled ért egyet, akkor az én ismerőseim meg miért nem? :DDD Ja, azért, mert csak képzelegsz, illetve mert egy bizonyos csoportra valóban igaz amit írsz, de nem mindenkire? Ezt nem tudod elfogadni? Ezért vagy frusztrált? Ejnye.

Teljesen oké, hogy téged a farkad vezérel, nincs ezzel semmi gond, de miért nézel másokat is agyatlan ösztönlénynek? Aztán még én nézem le a férfiakat.... :DDD Nem veszed észre, hogy amiket te írsz magatokról, az ezerszer megalázóbb és lealacsonyítóbb?


"Utálják a tényt, hogy ők sem jobbak vagy rosszabbak a férfiaknál"

Bárkinek, bármikor, akárhányszor elmondom, hogy a nők nem jobbak vagy rosszabbak a férfiaknál :)


"megpróbálnak még egyet belerúgni a nehézsorsú férfiakba"

Szóóóval ha valaki szerint nem pénzfecsérlő fölösleges tünetmentesítő marhaságokhoz (pl prostizás) kéne fordulni, hanem VALÓDI megoldást találni, és ember módjára élni, akkor az rosszat akar és beléd akar rúgni. Végülis....

2018. márc. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:

#44

Hát, valóban nekem van igazam, nem tudsz normálisan vitázni.

Nézd, én elhiszem, hogy könnyen szerzett jó érzés, hogy ömlik belőled a mocsok, de ettől még nem lesz igazad :)

Mindegy, hisztizz csak, én meg majd boldog leszek a vőlegényemmel, számomra ez épp elég bizonyíték, hogy nekem van igazam. Nyugi, nem fogom telesírni a párnámat, amiért valaki arc nélkül ekkora keménylegény, hogy jól megmondta a magáét :)

Kövesd csak tovább a farkincádat, az a tuti ötlet, a boldog élet titka. :)

De legalább másoknak ne oszd már az észt, hogy legyenek ilyen kiüresedett frusztrál nyomorultak....

Meg ne alázd már meg a normális férfiakat azzal, hogy ilyen lealacsonyítóan nyilatkozol róluk...

2018. márc. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
0%

Jah, még érdekességképp:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..

Csak aztán nehogy felrobbanj, amikor meglátod, hogy nem "minden férfi" állatias ösztönlény :(

De ha tudsz normális tanulmányt, vagy hasonlót linkelni a mentális problémák, és a szexhiány VALÓS összefüggéséről, azt azért még érdeklődve elolvasnám.

Meg az indoklásodat, hogy ha a szex annyira lételeme a férfiaknak, akkor az egyik exem miért csak havi kb 1-szer akarta.


Ahh, igazából belátom, hogy naiv vagyok, amiért épkézláb választ várok tőled, de azért hátha. Max röhögök megint egy jót a válaszodon :D

2018. márc. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
48%

Ahha, ezért koptatott le eddig téged minden pasi, mert veled aztán olyan boldognak lehet lenni :D

Ezért írsz oldalakat minden alkalommal, mert nem érdekel, hogy mit gondolnak az emberek :D

Mekkora szánalmas vagy te szerencsétlen... :D Hát még a szűz pasik is úgy döntöttek, hogy jobb nélküled... :D

2018. márc. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:

#46

Ahhhaaa, szóval azért, mert 1, azaz egy darab pasi megcsalt, mert átmenetileg távkapcsolatba kerültünk, egyből én vagyok az ősgonosz, aki megrontja mindenki életét, és még a szűz pasik is menekülnek(??) :DDDDDDDD

Egyszerűen ámulatba ejtő a logikád!

Ahhh, kérlek, írj még, lassan le kell lépnem, de ígérem, el fogom olvasni.

Végtelenül szórakoztató vagy :D

2018. márc. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
38%

Amúgy nem, nem érdekel, hogy RÓLAM mit gondolnak az emberek, de a rosszindulatú, buta tanácsokat nem szeretem, se azt, mikor egy férfi degradálja és ócsárolja a saját nemét.

De belátom, hogy reménytelen eset vagy, és nem lehet rajtad segíteni. Attól még viccesnek vicces az álomvilágod.

2018. márc. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
63%

Ne keverd össze a szerepeket husom :D Itt rajtad röhög minden értelmes férfiolvasó :D Te vagy az önjelölt "megmondóasszony", aki majd jól kioszt mindenkit, és pontosan előadja, hogyan működik a világ...

Adod itt, hogy mennyire nem érdekel, hogy ki mit gondol, de egész szónoklatot írsz, több hozzászólással :D Sőt, még kérdést is képes voltál kiírni, aztán vered magad rajta - agyamat eldobom! :D Aztán feszítesz büszkén, csakhogy attól, hogy sokan tartanak igaznak egy baromságot, az még baromság marad :D


Na szevasz, te nők díszpéldánya! :D Az ilyenbe, mint te, még a sperma is kár :D

2018. márc. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
42%

"Az ilyen be még a sperma is kár". :D

Szakadok.:D

2018. márc. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!