Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek prostihoz?

Figyelt kérdés
Ha 31 éves koromra még nem volt kapcsolatom, és nem is szexeltem soha, csak egyszer egy rusnya nővel tökrészegen, és akkor sem állt fel a pia miatt rendesen. Szóval ha ennyire tapasztalataln avgyok, akkor elmenjek prostihoz?

2017. nov. 9. 18:11
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
"Mi a jó egy olyan kapcsolatban, ahol nem érzed azt, hogy megbízhatsz a másikban, és elmondhatsz neki bármit?" - Létezik ilyen kapcsolat? :S
2018. márc. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:

#30


"a valóságban nem kivitelezhető. Sőt, nem is létezik"

Öööö... akkor nekem honnan volt két 20-on felüli szűz pasim is, akikért odáig voltam?


Na, de kezdjük az elején!


"Gondolom abba még te sem fogsz belekötni, ha azt mondom, hogy a nők a magabiztos férfiakhoz vonzódnak."

Ez az esetek nagyon nagy többségében igaz (bár még mindig nem szabályszerű, ismerek kivételeket, de valóban ritka)


"A nők számára az önbizalom gyakorlatilag egy adottság, mivel amint ők külsőre is elkezdenek vonzóvá válni, a társadalomtól megkapják automatikusan azokat a pozitív megerősítéseket, amik az önbizalmukat felépítik."

:DDDDDD

Igeeeen, az első mensturáció, meg utána a rendszertelen vérzés miatti folyamatos para és szégyenérzet, a növekedő mellek miatti szégyenérzet, a babszem méretű pattanások, és a kamaszkorban még igencsak tirpák fiúk aztán rengeteget adnak hozzá az önbizalomhoz.. :D

Remélem, ezt a részt csak vicc gyanánt írtad :DDDDD


"Egy férfi számára azonban ez nem ilyen egyszerű. Nekünk eredmények kellenek ahhoz, hogy önbizalmunk legyen. És honnan fogunk tudni a nőkkel magabiztosak lenni?

Úgy, hogy már sikerélményeket gyűjtöttünk előtte a nők terén!"

Még mindig nem értem, hogy mi az összefüggés aközött, hogy a múltban már x nőnél bevágódtál, meg aközött, hogy most is be akarsz vágódni egynél, de oké...

Hogy jön ide a prosti? Most halál komolyan, szerinted "eredmény" pénzért igénybe venni egy szolgáltatást?

Wow hát én tegnap fizettem 2x vonatjegyet, két parfümöt a DM-ben, egy cserép virágot anyukám szülinapjára egy virágboltban, meg pár péksütit az Aldiban, és minden esetben megkaptam a szolgáltatást, amiért PÉNZT ADTAM. Ahh sikert sikerre halmoztam, én voltam az élet császára :3

Ezt te se gondolhatod komolyan :D Abban SEMMI teljesítmény nincs, ha adsz pénzt egy nőnek, akinek az a MUNKÁJA, hogy ha kap pénzt, akkor cserébe lefekszik veled...

Eredmény pl ha csinálsz egy nyelvvizsgát, kitűnő vagy x tárgyból, tanulmányi versenyen jó helyezést érsz el, hasznos tagja vagy a suli focicsapatának és gólt lősz valami meccsen, vagy megdöntöd a rekordot 400m síkfutáson, vagy a te rajzórai csendéleted a legszebb, és kirakják a folyosóra dekornak, ilyesmik. Ezek eredmények, mert tettél érte valamit, és erőfeszítéseidet siker koronázta. Egy prosti elé lerakni a zsét nem erőfeszítés, lefeküdni vele pedig nem siker.


"Az, aki például 20 éves korára már több kapcsolaton túl van, megkezdte a nemi életet úgy 15 éves kora óta, és eljutott mondjuk hat nőig, az már magabiztos srác lesz."

Ja, és szerintem pl kifejezetten taszító. :D

Mennyire beteg dolog már, hogy egy kisfiú így cserélgeti a partnereit? Egyáltalán, szerintem egy kisfiú még tartsa a gatyájában, ami oda való, de ha mindenáron nagyon viszket, akkor kalapáljon már össze egy kapcsolatot, ahol szeretik egymást... Szánalmas, ha valaki úgy váltogatja a partnereit, mint más az alsóneműjét, de még egy felnőtt emberné elmegy, neki van rálátása az életre, van tapasztalata, és jó eséllyel a partnerének is van. Nem hinném, hogy egy gyerek egészséges fejlődéséhez hozzátartozik ez a létforma.

Már kamaszkoromban is messzire elkerültem az ilyen "öhh én má 8 csajt megfarkaltam 16 évesen, anyuciék nincsenek otthon délután, az uzsipénzemből meg kijön egy kis doboz gumi, oszt akkor mehet a buli, szóval nagy jampi vagyok" típusú fiúkat. Valahogy a véleményem mindig az "undorító" és a "nevetséges" között ingázott.


"Az a fiú, aki még mondjuk 20 éves korára szűz, az azért szűz, mert egyetlen lány sem választotta őt ki, egyetlen lány sem tartotta alkalmasnak arra, hogy ágyba bújjon vele. A nők terén való kudarcok a legrombolóbb hatásúak egy férfi önérzetére."

Hát nem tudom, mint írtam még az elején, volt két 20+ szűz sráccal is dolgom. Egyikük se volt egy rakás szerencsétlenség. Nem érezték úgy, hogy a p..na az élet értelme, és a létezésük egyetlen oka.

Egyikük a legzseniálisabb matekos volt, akit ismertem, valamint informatikai zseni. Korrepetálásokat tartott még középsuliban, mindenki szerette. Később az ELTE-IK-ra iratkozott be, azóta már lediplomázott (nagyon jó eredményekkel, pedig bitang nehéz szak), kiemelkedő fizuja van, boldog. Valahogy sose nyafizott azon, hogy a csúnya lányok nem teszik szét neki a lábukat... Tisztában volt vele, hogy tehetséges és okos, hálás volt amiért olyan barátai és családja vannak, amilyenek. 2 évig voltunk együtt, volt bőven önbizalma.

A másik srác írt pár szomorú szerelmes verset a csalódásai miatt, de ennyi. Mellette írt vidámabb verseket is, és akkoriban kezdett dolgozni az első könyvén, amikor összejöttünk. Elvégzett valami filmes képzést, járt filmes táborba, élvezte az alkotást, haveri összejövetelekről, közös nyaralásról, hasonlókról is mindig vágott össze kisfilmet. Dolgozott suli mellett az 576kbyte-ban, imádta, hogy a vevőkkel el tud néha beszélgetni a játékokról, A-tól Z-ig képben volt velük. Az utolsó infóm, hogy vett egy házat meg valami kis autót, és összeköltöztek a barátnőjével.

Szóval egyikük se szenved azóta a purgatóriumban, elengedték azt, hogy x nőnek nem jöttek be, és arra koncentráltak, amiben sikerük volt.


"A férfi önbizalma a nők számára érzékelhető tényező. Persze lehet színészkedni, lehet megjátszani, hogy tapasztaltak vagyunk már, de ezzel csak elodázzuk az igazság lelepleződését."

Ezzel mélységesen egyetértek. Néhányan meg adják az idióta tanácsokat, hogy ki hogy kamuzza magát magabiztosabbnak, hát az ilyeneknek mindig gyors lebukás a vége...


"Mondhat akárki akármit, egy nő számára a férfi akkor lesz vonzó, ha az ágyban is magabiztosan áll hozzá, ha tudja, mit csinál"

Próbálna csak meg bármilyen pasi nekem esni mint tót a p..nának, páros lábbal rúgnám ki az ágyból. :D

Ez nem szüzesség kérdése, az x. partnerrel is szerintem normális esetben lassan kezdi az ember, és óvatosan kipuhatolózza, hogy mi jön be az illetőnek.

Lehet persze "majdénjólmegmutatom" jeligére rárontani valakire, de nem hiszem, hogy jó vége lenne. Én pl gyűlölöm az ujjazást, kiver tőle a víz, belőlem csak valami NAGYON fura, bizarr érzést vált ki. Nem lenne őszinte a mosolyom, ha valaki csak úgy, kérdés nélkül fogná, és becuppantaná x ujját, mert ő "tudja mi kell egy nőnek". Szerintem elég komoly sérülésekkel távozna, hosszú körmeim vannak. :D

A nem szűz partnereimmel is mindig lassan, a 0-ról kezdtük, nem játszottuk a nagymenőt...


"Szerinted egy olyan férfi, akinek reszket a keze, akinek majd kiugrik a szíve a helyéről, aki elpirul, szégyelli magát, amikor le kell vennie a nőről a fehérneműjét, aki nem tud kikapcsolni egy melltartót, az mennyire magabiztos?"

Ez mondjuk valami komolyabb probléma lehet, egyik szűz partnerem se volt ilyen fürdősk---a csak azért, mert épp szüzek voltak. :D

A kézreszketés nem zavar, most a vőlegényemnél tapasztalom először, neki egy autoimmun betegség maradványtünete a nonstop kézremegés. Szerintem aranyos. Infarktust még senki nem kapott attól, hogy lefeküdtem vele, az elpirulás se jellemző, életemben nem láttam még olyat, aki szégyellné magát(????) amiért levetkőztet egy nőt, a melltartó meg azért nem egy gordiuszi csomó, nem haladt meg eddig még senkit a működési elve, bár tudom, hogy vannak olyan agysebész pasik, akik nem értenék, hogy hogy működik. :D Amúgy a mai napig, sok-sok alkalom után is van, hogy a vőlegényem nem tudja épp kikapcsolni hirtelen, na bumm, akkor fogom és kikapcsolom magamnak, 1 másodperc.


"hogy még fel sem áll neki, vagy ha mégis, akkor elsül 2 perc után! És mivel görcsölni fog, nem is fog tudni újraindulni."

........és?

Érdekes módon nekem pont, hogy az első olyan partneremmel volt ilyen "gondom", hogy nem állt fel neki. A két szűznél semmi ilyesmi nem volt, sőt, az egyiknél rögtön nyomtunk is egy második menetet az első alkalma (és persze egy óvszercsere) után.

Aztán ha nem sikerül épp, akkor mi van? Nem volt még olyan élményem, hogy MUSZÁJ volt aznap szexelni, mert különben soha többé nem lesz lehetőség.... lehet, hogy ha másnap meghal az egyik fél, akkor zavaró, de ez szerintem elég ritka.


"biológiai TÉNY, hogy a nők azokat a férfiakat találják vonzónak, akiket más nők is vonzónak tartanak. Ha egy férfit előtte már sok nő választotta ki, és feküdt le vele, akkor az a nőknek egy olyan információt közvetít ösztönszinten, hogy az egy értékes férfi, mivel már sok nő választotta ki."

Akkor miért menekül el hanyatt-homlok az összes nőismerősöm, ha megtudják egy pasiról, hogy már sok partnere volt? Miért nem akar senki csak strigula lenni?


"Akit senki nem választott ki, az bizony értéktelennek minősül a nők szemében."

Hááát, aki számára az adja egy ember értékét, hogy hány nőbe dugta bele egy bizonyos testrészét, annak a véleményére nem adnék, inkább messziről elkerülném... nem még pénzt, időt és energiát áldoznék arra, hogy bevágódjak nála, és további energiát fordítanék a hazudozásra, hogy egy ilyen ember értékesnek tartson :DDD


"Hát EZ az igazság a férfi-nő kapcsolatokról."

Esetleg az elcseszett, értelmetlen érdekkapcsolatokról. A normális párkapcsolatokhoz semmi köze.

2018. márc. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:

Ja, még hadd írjak le bónusz példának egy sztorit.

Van egy nagyon kedves barátom. Tetőtől talpig ki van varrva, egy helyi metalcore bandában gitározik, jóképű, népszerű, rengeteg barátja van, jelenleg 26 éves, és szűz. Sokszor panaszkodik, hogy "nem érdekli a lányokat", mert nem elég magabiztos, nem néz ki elég jól, blablabla, mindig van valami aktuális mániája, hogy éppen miért nem kell szegényke senkinek.

A gond csak az, hogy ha akarná, kb 5 percébe telne, és lenne barátnője - én kezeltem egy időben a banda ask-fm oldalát, minden második kérdés lányoktól jött, hogy hol és hogyan lehetne megismerkedni ezzel a gitáros sráccal.. Mikor megmutattam neki, csak vonogatta a vállát.

Az meg életem legkínosabb estéi között előkelő helyen szerepel, mikor egy koncertjük után még múlattuk az időt a szórakoztatóipari egységben hármasban - ez a barátom, a vőlegényem, és én - amikor is hozzánk csapódott egy csinos lány, aki nem mellesleg kb 2-3 éve nagyon bejött a haveromnak, és utána vágyakozott, sokszor beszélt róla, csak mindig szomorú volt, hogy ő nem érdekli a lányt. Nos, egészen eddig az estéig tudtam sajnálni, ugyanis elég bizarr jelenet volt, ahogy a lány flörtölt vele, ő meg bambulta a poharát és egyszavas válaszokat mormolt, aztán mikor a csaj egészen konkrétan beleült az ölébe, akkor felajánlotta, hogy mutat neki kártyatrükköket. :D Végül a lány feladta és elment. Mi ketten ezután elbeszélgettünk a barátunkkal, hogy szedje össze magát, mert az a lány oda meg vissza van érte. Hümmögött, eltelt némi idő. Áthívtuk a lányt a haverunkhoz, még az eddig említetteken kívül ott volt 2-3 ember. Úgy intéztük, hogy kettesben hagytuk őket (elrángattuk a többieket addig hambizni meg a dohányosoknak cigit venni), mikor visszaértünk, a haverom még mindig nem mozdult rá a lányra, csak videoklipeket mutogatott neki a youtube-on, egész idő alatt, amíg nem voltunk ott.

Volt még néhány hasonló próbálkozásunk, aztán a lány kiköltözött külföldre, azóta nem beszélnek.


A félős pasikkal nagyon sokszor nem az a baj, hogy ne tetszenének senkinek, hanem az, hogy egyszerűen bepánikolnak, és nem hogy nem mernek kezdeményezni, de még akkor is megfutamodnak, ha a lány kezdeményezne.


Ez nem a nők hibája. Az illető barátom azóta is töretlenül népszerű a csajok között (azóta egyszer már haza is vitt egy csajt koncert után, majd megmutatta neki a vendégszobát, és elment aludni :DDD ), nagyon könnyen lehetNE kapcsolata, vagy épp alkalmi kalandja, de ha elmenekül, azzal nem lehet mit kezdeni.

De ő pl iskolapéldája számomra, hogy a nőknek be tud jönni egy félénkebb pasi is.

2018. márc. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:

Ja, meg a kamaszkor örömei közül még kihagytam a büdössé váló izzadságot, a szőrösödést, és a SOK gyökér szülőt, aki tiltja a melltartót, a dezodort, a borotvát, a tampont, meg úgy körülbelül BÁRMIT, amitől kevésbé akarna elsüllyedni a föld alá az ember lánya.

Nem épp önbizalomtól túltengő korszak az ember (legalábbis a lányok) életében, na.

2018. márc. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:

Fölösleges folytatnunk ezt a vitát. Olyan mértékű idő-és energiabefektetést igényelne leírni az összes ellenérvemet, amit egyszerűen már nem fogok rááldozni.


Egyértelmű, hogy képtelen vagy nőként a férfiak szemszögéből látni a dolgokat. Innentől pedig végképp nincs értelme vitázni...


Abban pedig teljesen bizonyos vagyok, hogyha 100 srácot megkérdeznénk, akiknek gondjai vannak/voltak a nőkkel, hogy ők hogyan látják a kérdést, 90 minimum az én álláspontomat erősítené meg.


Na legjobbakat! Azért valahol azt kívánom, hogy szülessen egy fiad, aki olyan problémákkal fog küzdeni, mint a kérdező. Ha a TE gondolkodásmódod a helyes, akkor egészséges boldog férfiembert fogsz nevelni belőle. Ha az ENYÉM, akkor pedig egy olyan férfit, akinek az élet maga lesz a földi Pokol.


Kíváncsi lennék, melyikünk véleménye nyerne bizonyosságot...

2018. márc. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:

"Olyan mértékű idő-és energiabefektetést igényelne leírni az összes ellenérvemet, amit egyszerűen már nem fogok rááldozni."

= nem tudok mit mondani :D


"Egyértelmű, hogy képtelen vagy nőként a férfiak szemszögéből látni a dolgokat."

Lehetséges, de akkor miért ért egyet velem az ÖSSZES férfi ismerősöm abban, hogy értelmetlen prostizni? Még az is ezt mondja, aki már volt, mert megbánta, pénzpocsékolás... (Mármint nyilván ha akarsz szexet, akkor nem csalódsz, mert megkapod, de ő is ilyen önbizalomnövelésként ment, és csak borzalmasan érezte magát, azóta meg csak mégkevésbé volt barátnője, mint előtte.)


"Abban pedig teljesen bizonyos vagyok, hogyha 100 srácot megkérdeznénk, akiknek gondjai vannak/voltak a nőkkel, hogy ők hogyan látják a kérdést, 90 minimum az én álláspontomat erősítené meg."

Elég sok sráccal beszéltem már erről, és velem értettek egyet.

Lehet, hogy más körökben mozgunk :)


"Azért valahol azt kívánom, hogy szülessen egy fiad, aki olyan problémákkal fog küzdeni, mint a kérdező. "

Wow, az már jóindulat :DDD

Megint kezdődik, hogy csak sértegetni tudsz, értelmesen válaszolni nem :D

Meglep, ha valaki képes kifejteni a véleményét, ami ellenkezik a tiéddel, és nem tudsz mit kezdeni a szituációval, vagy mi? :D

2018. márc. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:

#36:

Ha önbizalomnövelésre nem jó, akkor mit kezdjen szegény kérdező? Más lehetőség nem nagyon van az önbizalom növelésére.

2018. márc. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:

#37

Aha. Mert csak a reszelés adhat értelmet az életnek, és sikerélményt. SOHA SEMMI másban nem lehet jónak lenni, nem lehet SEMMI mást szívesen csinálni. Sportban, tudományos téren, munka terén, kreatív hobbiban, kompetitív hobbiban NEM lehet jónak és sikeresnek lenni, soha, sehogy.

Tudod, akinek CSAK attól lenne önbizalma, hogy megfarkal x nőt, az nem azért nem kell a nőknek, mert még szűz, meg anyámkínja, hanem azért, mert egy kiüresedett, korlátolt szerencsétlen.

Nekem semmi bajom nincs a szűz pasikkal. Viszont olyat, aki egy hüppögő kis nyomorult, hogy juj, ő még nem dugta be a kukikáját n+1 nő puncikájába, ezért egy sajnálnivaló kis senki, és értelmetlen az élete, brühühü, NAGYON messzire elkerülnék.

2018. márc. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:

Értem, mit akarsz mondani és igazad van, DE a hobbi általi önbizalom semmit nem ér, ha az ismerkedés terén nincs.

Milyen kreatív hobbikra gondoltál?

2018. márc. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:

„#37

Aha. Mert csak a reszelés adhat értelmet az életnek, és sikerélményt. SOHA SEMMI másban nem lehet jónak lenni, nem lehet SEMMI mást szívesen csinálni. Sportban, tudományos téren, munka terén, kreatív hobbiban, kompetitív hobbiban NEM lehet jónak és sikeresnek lenni, soha, sehogy.

Tudod, akinek CSAK attól lenne önbizalma, hogy megfarkal x nőt, az nem azért nem kell a nőknek, mert még szűz, meg anyámkínja, hanem azért, mert egy kiüresedett, korlátolt szerencsétlen.

Nekem semmi bajom nincs a szűz pasikkal. Viszont olyat, aki egy hüppögő kis nyomorult, hogy juj, ő még nem dugta be a kukikáját n+1 nő puncikájába, ezért egy sajnálnivaló kis senki, és értelmetlen az élete, brühühü, NAGYON messzire elkerülnék.”

Na ez a hozzászólásod pontosan jól mutatja, hogy miért nincs értelme vitáznunk. Ebből is látszik, hogy annyira lövésed sincs a férfiak működéséről, hogy az valami hihetetlen. Ráadásul megint azokkal a szövegeiddel jössz, amiket már egyszer megcáfoltam.

Nagyon egyszerűen fogalmazok:

A férfiak első és legfontosabb szükséglete a szex. Egy átlagos tizen-huszonéves fiú/férfi életében nincs olyan fél óra, amikor ne gondolna rá. Ez a cselekedeteink mozgatórugója, ez a legfőbb és legalapvetőbb küldetésünk, amellyel a természet ellátott minket: átörökíteni a génjeinket. A férfiak nőknél elért sikerei ezért aztán olyan mértékben alapvetően meghatározza az önértékelésünket és a boldogságunkat, hogy azt egy nő meg sem tudná érteni. Lehet, hogy neked meg a többi nőnek a szex csak egy dolog – számunkra azonban létszükséglet. Azt kéne felfognod, hogyha egy férfi nem jut szexhez mondjuk 3 hónapig, az már jelentősen negatív hatással van az önérzetére, a boldogságára és minden területére az életének. A férfiaknál a depresszió, szorongás, frusztráció, önbizalomhiány, kisebbségi komplexus… mind mind a nőknél való sikertelenségre és a szexhiányra vezethető vissza.

A mondataidból pedig látszik, hogy olyan megvetéssel vagy a férfiak felé, hogy az valami hihetetlen. Fogadd el: nekünk férfiaknak a szex igenis szükséglet. A hiánya súlyos mentális torzulásokat okoz. Ez nem olyan dolog, amiben választhatunk. Nem dönthetünk csak úgy a világnézetünkről, hogy „akkor mától úgy gondolkodok, mint egy nő, hogy a szex nem fontos”. Ez a természet által ránk ruházott kényszer. És igen: nekünk férfiaknak attól van önbizalmunk, hogy bejövünk a csajoknak, szexeltünk velük, és azt érezzük, hogy más nőket is megkaphatnánk. Ha ezt érezzük, na akkor kezdeményezünk a nőknél, akkor lépéseket teszünk feléjük, akkor az esetleges visszautasítás sem visel meg minket. Ha viszont NEM érezzük, ha nincs alapja az önbizalmunknak, akkor cseszhetjük.

Amíg ezt az egyetlen igazságot sem vagy képes legalább egy kicsit is megfontolni, és csak ontod itt magadból a lenéző, megvető, provokatív szemetet, addig meg minek cáfoljak meg bármit is? Inkább azon gondolkodj el, hogy akkor a 2 szűz pasival miért mentetek szét, akikért állítólag odáig voltál.


Habár kezdem gyanítani, hogy igazából csak troll vagy. A női kommentelőknél megfigyeltem már ezt a jelenséget: azért vitáznak, mert élvezik a veszekedést, örülnek, hogy figyelnek rájuk és jól érzik magukat attól, hogy másokkal balhézhatnak. A veszekedés lényege maga a veszekedés, nem pedig, hogy valamilyen eredményre jussanak.

2018. márc. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!