Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek prostihoz?

Figyelt kérdés
Ha 31 éves koromra még nem volt kapcsolatom, és nem is szexeltem soha, csak egyszer egy rusnya nővel tökrészegen, és akkor sem állt fel a pia miatt rendesen. Szóval ha ennyire tapasztalataln avgyok, akkor elmenjek prostihoz?

2017. nov. 9. 18:11
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
57%

#49

Itthon fekszem betegen egyedül egész héten, gondoltam elütöm az időt, néha jó fogni a fejem a gyökereken :D

Ja, hogy te valami médium-féle vagy? Minden emberi lényt jobban ismersz a földön, mint ők saját magukat, hiszen ki tudod jelenteni, hogy MINDENKI veled ért egyet... most azt is látod, hogy minden férfi röhög rajtam. Csodálatos látnoki tehetségeid vannak, nem is értem, miért itt töltöd az időt gyakorin, miért nem világsztár médiummá gyúrod ki magad épp :D

2018. márc. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 Helu válasza:
Persze
2018. márc. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!