Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért köti ki sok férfi, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért köti ki sok férfi, nem akar problémás hátterű barátnőt?

Figyelt kérdés

Problémás háttérnek számítanak az elvált szülők, az egyedülálló szülő (tehát ha nem is ismeri az apját/anyát), a bántalmazó vagy a nagyon szegény szülők.

Ezt sokszor olvastam itt az oldalon is, de hallottam a valóságban is. A sors iróniájaként ez utóbbit pont egy olyan pasitól, akinek az apja börtönben, az anyja meg tett rá egész gyerekkorában, de neki nem kell problémás hátterű lány, mert megveti a gyengéket, meg az anyja is ezt tanította neki, hogy lelkibeteg nővel nem állunk szóba, pont.


De miért kell elítélni valakit a szülei miatt, akikről nem tehet?


2017. nov. 19. 21:28
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Én sem tudom elképzelni hogy normális ember ezen problémázna, ahelyett hogy inkább együttérezne 😓😔
2017. nov. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Nő se akar problémás férfit. Senki nem akar problémás párt. Az úgy más helyzet mikor útközbn válik problémássá és megküzdenek a bajjal együtt, de eleve problémást, csak másik problémás fogad el.
2017. nov. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Azért a problémás és a problémás között van különbség...


Más, ha a szülők elváltak, és más, ha mondjuk súlyos mentális problémái vannak.

2017. nov. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
64%

"Miért köti ki sok férfi, nem akar problémás hátterű barátnőt?"


Mert nem akarnak ilyen "örökségekkel" kínlódni.


Figyi... ismertem egy nőt. Szerettem is. Tipikusan az a maca, akivel "lehetett volna".

De volt két bibi.

Nekem volt egy szr anyám.

Neki meg volt egy szr apja.


Nnomost ezt az "ellenséget" simán bele is tudtuk látni a másikba. ("Olyan vagy, mint az apám" vs. "Olyan vagy, mint az anyám").

Ergo ha engedünk a szerelemnek, akkor idő kérdése és kinyírjuk egymást.

Magyarul: esélyünk sem volt.


Ez nem elítélés, meg ilyen leszólás: ez tény.


A helyzet az, hogy igazából nem is jöttünk össze (épp a második férjét fogyasztotta el akkoriban)... de annál csúnyábban váltunk el.


Én egyáltalán nem csodálkozom rajta, ha valaki eleve nem akar ilyen sztorikat megélni.

2017. nov. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
0%

Mert a legtöbb magyar pasi önző,de abba bele nem gondol egy percig sem,hogy ő se tökéletes.

Bezzeg a nőjének legyen kvázi tökéletes családi háttere,neki meg nézze el,ha az anyját nem ismeri,mert otthagyta az apja nyakán kicsi korában,vagy az apja már az Isten tudja hanyadik nőnek csinál gyereket.Bezzeg visszafelé már ezt nem tudja elfogadni,már azt sem,ha a nő nagyapja öngyilkos lett vagy annak idején qrvázott,de a nő nézze el neki a többszörösét.

2017. nov. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

#15: kiöntötted a lelked, vagy még fáj valami?


Most bele lehetne menni, hogy a magyar nő meg bezzeg elvárja a lakást, miközben ő otthon lakik, és hasonlókba, DE!


Egyrészt semmi értelme, másrészt ahogy nincs általában "magyar nő", úgy nincs "férfi" sem, mindannyian mások vagyunk, bizonyára van olyan elmebeteg mindkét nemben, akinek már egy elvált szülő is kizáró ok (vagy az, ha a párjának nem tökéletesen insta kompatibilis az utolsó szempillája is), de a többség nem ilyen.

2017. nov. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
36%

Nem ítél el senki az előéleted miatt, csak a hipotetikos én ismeri hipotetikus önmagát, annak meg b@xná igencsak a csőrét, hogy a hipotetikus te a hipotetikus másnak, mindent két kézzel szórt a lába elé, de velem max a 2 hét után, max az 5. randin, max két év múlva és max elfogadom az ő gyerekét és max befogom a pofám, ehhez meg mind max jó pofát vágok. Ez a probléma a problémás hátterű akárkivel...hogy nem tanult a problémás hátteréből, hanem a másiktól csak a jót hajlandó elfogadni, ellenkező esetben mehet a csába. Hát köszi, de ezt én is megtehetném, minden okom meg is lenne rá, mégis inkább a hozzáállásomon változtattam, ahogy akár te vagy a példában szereplő ember is megtehetné. Kihasználtak mert önzetlen/túl jó voltál ? Mert feltétel nélkül szerettél ? Nem azért volt. Azért volt, mert feladtad magad (valamiért cserébe, tehát nem feltétel nélkül szerettél), ami pedig a te felelősséged.

31/f

2017. nov. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
16-os:nem is azt írtam,hogy az összes magyar pasi ilyen,csak azt,hogy a legtöbb.
2017. nov. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
50%
Én inkább azt vettem észre, hogy elvált vagy problémás kapcsolatú szülők gyerekei hamarabb felnőnek, komolyabbak, míg a mintacsaládból származók még hisznek a mesében, az első problémánál lelépnek, mert azt hiszik amit otthon látnak a szüleiktől, az magától jött.
2017. nov. 20. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 Lifeishard ***** válasza:

Hát nem tudom... Szerintem embere válogatja.

Van olyan, aki előtt rossz minta volt, de elhatározta, hogy "csakazértsem", és össze is jön neki.

Elítélni a szülei miatt senkit sem szabad.

2017. nov. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!