Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért köti ki sok férfi, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért köti ki sok férfi, nem akar problémás hátterű barátnőt?

Figyelt kérdés

Problémás háttérnek számítanak az elvált szülők, az egyedülálló szülő (tehát ha nem is ismeri az apját/anyát), a bántalmazó vagy a nagyon szegény szülők.

Ezt sokszor olvastam itt az oldalon is, de hallottam a valóságban is. A sors iróniájaként ez utóbbit pont egy olyan pasitól, akinek az apja börtönben, az anyja meg tett rá egész gyerekkorában, de neki nem kell problémás hátterű lány, mert megveti a gyengéket, meg az anyja is ezt tanította neki, hogy lelkibeteg nővel nem állunk szóba, pont.


De miért kell elítélni valakit a szülei miatt, akikről nem tehet?


2017. nov. 19. 21:28
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
#15, de szerencsére te nem ilyen vagy. Csak a férfiak többsége önző.
2017. nov. 20. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
52%

@10

Egy kis tanmese arról, hogy mi a baj a pesti lányokkal. Én magam egy Pest megyével szomszédos megyeszékhelyen élek.


Ismerkedtem társkeresőn egy lánnyal, aki Pesten él, mert ott tanul, de egy keleti megyeszékhelyen született. Elmondtam neki, hogy bár van diplomám, perpill árufeltöltőként dolgozok, mert itt nincs más, de igazából szeretem is ezt a melót. Értékelte, hogy nem a seggemen ülök és várom a csodát, illetve azt, hogy nem derogál a munka. Nem lett vele semmi komoly, de nem emiatt, szóval a keresés folytatódott tovább.


Ismerkedtem társkeresőn egy lánnyal, aki tősgyökeres pesti. Elmondtam neki, hogy bár van diplomám, perpill árufeltöltőként dolgozok, mert itt nincs más, de igazából szeretem is ezt a melót. Ez volt az utolsó üzenetváltásunk, hirtelen eltűnt.


***


A fő kérdésben megfogalmazottakat amúgy én még sosem hallottam egyik féltől sem. Problémás háttérnek legalábbis aligha számít, ha csonka családban nőtt fel az ember. Az már más, ha ez egy drogos, alkoholista hátteret jelent.

2017. nov. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Mert vannak olyan emberek, akik nagyon kényelmesek, és egy szalmaszálat nem tennének egy kapcsolatért. Egy problémás hátterű emberrel tény, hogy többet kell törődni egy kapcsolatban, többet kell dolgozni vele. Akár borzalmas szülő háttérről, akár pszichológiai problémákról beszélünk. Pl. én a magam oldaláról tudom, hogy pont amiatt, hogy a szüleim lelki és fizikai terrorban tartottak egész gyerek- és tinikoromban, nagyon nehezen tudok embereknek megnyílni, bennük megbízni, és nehezen hiszem el, hogy vki tud engem szeretni. Szerencsém volt a párommal, talán azért, mert ő is hasonlóképpen nőtt fel, és megért... de neki pl. nem "derogált" többszörösen éreztetni velem, hogy szeret, nem akadt ki az 5. "mit szeretsz te bennem"-ben, hogy "B...ki, méééé nem hiszed el, hogy tetszel nekem, hülye hisztériás p...a", míg más férfiak közül simán lenne nem egy, aki egy idő után inkább hagy a fenében, mert túl sok macera neki az, hogy 6odszor is megerősítsen ebben.
2017. nov. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

De azért ugye gyógyítgatod magad utolsó ? Ugye dolgozol magadon ? Mert ha gyereketek lesz, ugye nem rovod fel a kicsinek, hogy nem elég jó fej, hogy nem a lelked ápolgatja ? Biztos jó fej a párod, de önbizalmad saját magadtól lesz, nem a párodtól. A párod csak megerősíteni tud, hogy jaa szerintem is lehet önbizalmad, mert szép/okos/ügyes stb vagy, de ez csak falra hányt borsó, míg a dolgaid nem rendezed magaddal.

31/f

2017. nov. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

24-es, nyilván dolgozom magamon. Rohadt sok erőfeszítésembe is kerül. De ezt látom, igen, hogy ezt egy egészséges ember nem érti meg, hogy milyen majdhogynem helyrehozhatatlan károkat okozhat a szülői minta.

Amúgy gyereket meg pont ezek miatt nem is akarok.

2017. nov. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Az emberek alapvetően egészséges mentális állapotú párt keresnek maguknak, és egy problémás gyerekkor ebben ugye meg tudja gátolni az embert. Más kérdés, hogy ki az ebben a válságos értékrendű korban, aki teljesen egészséges mentálisan?
2017. nov. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

#25. Tegyük fel, hogy te hozol nekem virágot, mert bár ma éppen kisebb gondod is nagyobb annál, de gondoltál rám, én meg fogom a virágot és a szemed láttára kiqúrom a kukába és még csak nem is örülök. Hogy éreznéd akkor magad ? Ezért mondom mindig, hogy előbb a magunk háza táján, aztán lehet happyzni. Máskülönben csak egymásból szalag gyártjuk a sérült embereket, megértés ide vagy oda. Míg nem vagy túl rajta, addig nem jó ötlet, pont azért nem, mert nem tudod megadni azt a tiszta lapot, amit a másik is ad neked és tőled is megérdemelné. Lényegében erről van csak szó.

31/f

2017. nov. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Gondolom mert nem akarnak maguk mellé egy csődtömeg érzelmi roncsot.
2017. nov. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen barátnőm,annyi hogy ő örökbefogadot volt,iszonyat labilis volt,rám volt tapadva,konkrétan nem hagyott élni,hiába ennek már lassan 4 éve hogy szakítottunk,egy életre elment a kedvem a párkapcsolattól.
2017. dec. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Mert szenvedés a vége. Eleinte bíztatod, vele vagy, úgy ahogy helyrerázod az önbizalmát, lelki világát. Lelki szemetesnek használ, aztán amikor már úgy érzi "menő lett, megváltozott", akkor 6-7 év után hirtelen szóba sem áll veled többé, szó szerint meg sem ismer az utcán. Azok útán, hogy mindig mindenben számíthatott és számíthat rád, minden tőled telhetőt megtettél érte, szeretted stb. Én átéltem... jópár hónapnyi tépelődős, gondolkodós "mi történhetett vele, miért viselkedik így" éjszakai agyalás után én is ezt vallom, soha többé problémás, lelki sérült nőt! (30/F)
2018. ápr. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!