Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, hogy egyetemistaként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy egyetemistaként egy buta/tanulatlan barátnőre vágynék?

Figyelt kérdés
Talán ehhez van némi köze, hogy már nem is tudom mióta járok egyetemre, mert képtelen vagyok haladni a tanulmányaimmal így 26 leszek mire jó esetben végzek. Eközben meg egy csomó motivált, egoista pi***val találkoztam és nap, mint nap látom mennyire odáig vannak az okos buksijukért. A szende csajt előadva (miközben a fél egyetem átment rajtuk) álszent mosollyal pózolgatnak a hülye szakdolgozatukkal, állandóan a céges munkatársaikkal trécselnek (hogy mindenki hallja, milyen intellektuális értelmiségiek) és állandóan posztolgatnak a céges/egyetemi dolgaikról (belső tréning, diplomaosztó, motivációs f***ságok). Egyrészt nem is jönnének össze egy magamfajta lúzer (alkatra sem vagyok férfias), rossz képességű egyetemistával, másrészt nem is vágyok arra, hogy olyan ember legyen a közelemben, aki ég a motivációtól, tenni akarástól és mindig a tökéletességre törekszik. Mert ez kifog hatni minden egyéb olyan területre is, ahol nekem teljesítenem kell (szex, karrier, fizetés stb.). Az álmom egy rendkívül faék egyszerű, kis igényű, de azért nem csúnya fiatal mondjuk bolti eladó, pénztáros vagy szakács csaj. Hogyan valósítsam meg ezt az álmomat, annak tudatában, hogy még sosem volt barátnőm? Illetve van-e köztetek olyan, aki hozzám hasonlóan gondolkodik?

2017. nov. 30. 20:46
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%

A belváros elég messze van még innen... :D


#8-as voltam.

2017. nov. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát így leírva látni, hogy "buta, tanulatlan, rendkívül faék egyszerű" csajra vágysz, kicsit fura. Persze, ha magadat is ilyennek érzed, akkor érthető.
2017. nov. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

10:


Az SZTE GTK pénzügy-számvitel alapszakra járok és ide egy középfokú szakmai (gazdasági) és egy hagyományos középfokú kell a dipóhoz

2017. nov. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
97%
Végül is manapság elég sok lusta, motiválatlan, céltalan, akarargyenge senkigázi koptatja az egyetemek padjait rajtad kívül is csupán azért, hogy legyen valahol, és addig se kelljen dolgozni, szóval már-már általános a gondolkodásod. De azért normálisnak nem mondanám. Remélem, hogy még mindig az a normális, aki egyetem mellett építi a kapcsolatait, így nem egy földterhe állam pénzén élősködő nyomorék lesz, akinek egy szakdolgozat megírása is meghaladja a képességeit.
2017. nov. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Szerintem normális. Mert van pl, aki hagyja, hogy az okosságára való büszkeség elvigye őt az egoizmus, a nárcisztikusság irányába. Olyan társ nekem se kéne, de azért ne vesd el az ötletet, hogyha például külsőre szépnek találnál egy okos lányt is, még lehet az is aranyos; a tanulatlan pedig nem feltétlenül buta amúgy:)
2017. nov. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Hát ez az (#14) milyen sok motiválatlan egyetemista van! Csak töltsék valahogy hasznosan az idejüket és ne kelljen nekik dolgozni.
2017. nov. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
14, igazad van, én is ilyen vagyok. lol
2017. nov. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%

"Az SZTE GTK pénzügy-számvitel alapszakra járok és ide egy középfokú szakmai (gazdasági) és egy hagyományos középfokú kell a dipóhoz"

Igen,de a középfokú szakmai nyelvvizsgát ki lehet váltani egy felsőfokúval..

2017. nov. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
88%

Amelyik nő ad magára annak akkor is vannak céljai, ha épp pultos, vagy eladó. Ráadásul kapósabbak is, mert kirakatban vannak.


Valami zsigeri tohonyaságot vélek felfedezni amihez ragaszkodsz körmöd szakadtáig. Oké, büdös az egyetem, nem vagy ezzel egyedül, de akkor minek jársz oda? Úgyse fogod soha használni ahogy hozzá állsz, véggül is ez se katasztrófa, viszont még nem késő mással foglalkozni.

2017. nov. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
79%
A tudás nem egyenlő céltudatossággal. Szerintem a tanultságnál nagyobb érték az az intelligencia ami megadatott (vagy nem), ha valaki igazán intelligens érdeklődni fog és keresni fogja a tudást, ami nem csak az egyetemeken van meg. A nagy megfeleléssel általában az ember egyre inkább elveszíti az esszenciális lényét, a sikerek először önbizalmat majd végül nárcisztikusságot vagy ahhoz hasonlítható állapotot hoznak létre, ezért nem kéne soha olyan pasi aki karrierista. És én se leszek az... számomra ez a világ hamis értéktelen, annyi pénzre van szükségem hogy ne halljak éhen és legyen hol aludnom, és tudok létezni. A sok felesleges sz@rt el kell engednem úgy érzem. Hiába az újonnan vásárolt márkás ruha öröme, egyszer úgy is turkálós lesz, én meg megyek a Humanába és megveszem.
2017. nov. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!