Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, hogy egyetemistaként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy egyetemistaként egy buta/tanulatlan barátnőre vágynék?

Figyelt kérdés
Talán ehhez van némi köze, hogy már nem is tudom mióta járok egyetemre, mert képtelen vagyok haladni a tanulmányaimmal így 26 leszek mire jó esetben végzek. Eközben meg egy csomó motivált, egoista pi***val találkoztam és nap, mint nap látom mennyire odáig vannak az okos buksijukért. A szende csajt előadva (miközben a fél egyetem átment rajtuk) álszent mosollyal pózolgatnak a hülye szakdolgozatukkal, állandóan a céges munkatársaikkal trécselnek (hogy mindenki hallja, milyen intellektuális értelmiségiek) és állandóan posztolgatnak a céges/egyetemi dolgaikról (belső tréning, diplomaosztó, motivációs f***ságok). Egyrészt nem is jönnének össze egy magamfajta lúzer (alkatra sem vagyok férfias), rossz képességű egyetemistával, másrészt nem is vágyok arra, hogy olyan ember legyen a közelemben, aki ég a motivációtól, tenni akarástól és mindig a tökéletességre törekszik. Mert ez kifog hatni minden egyéb olyan területre is, ahol nekem teljesítenem kell (szex, karrier, fizetés stb.). Az álmom egy rendkívül faék egyszerű, kis igényű, de azért nem csúnya fiatal mondjuk bolti eladó, pénztáros vagy szakács csaj. Hogyan valósítsam meg ezt az álmomat, annak tudatában, hogy még sosem volt barátnőm? Illetve van-e köztetek olyan, aki hozzám hasonlóan gondolkodik?

2017. nov. 30. 20:46
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező,te vagy az élőpélda,hogy ennyire egy kalap alá veszed az összes egyetemistalányt.

Mond valamit az a közhely,hogy nem a diploma teszi az embert?Rád abszolút igaz.

Ha te egy nem is csúnya pl. szakács csajt akarsz,megnyugodhatsz,egy csúszkáló,egzisztencia nélküli egyetemista nem kell nekik,pláne olyan,aki ennyire lekezelő.

Tipikus,frusztrált magyar görcs vagy(direkte nem akarom megsérteni azokat a személyeket,akik nem a nemi szervük miatt mondhatóak férfinak,ha érted mire célzol),aki már attól rosszul van,ha egy nő egy fokkal okosabb nálad,egy fokkal képzettebb vagy netalán egy fokkal szorgalmasabb.A nyugati országokban sokkal ritkább azon görcsök száma,aki ennyire uralkodni akar a párján.

Keresgélj az ilyen fehér söpredék,"nyaúc" osztályt végzett csajok közt,akár a putris c típusúak közt,netalán a nem túl bonyolult szakmunkásképzősök között,mert ha 20 évet csúszol is az egyetemen,akkor is te leszel a csaj szemében az Isten.

Megnyugtatlak,sok tanulatlan(abb) lány is arra játszik,hogy eltartassa magát,nem végzettségfüggő.

2017. nov. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

,,fehér söpredék,"nyaúc" osztályt végzett csajok közt,akár a putris c típusúak közt,netalán a nem túl bonyolult szakmunkásképzősök között"


Undorító ez az általánosítás, beskatulyázás, emberi lények vagyunk egyedi életutakkal, mindenki máshonnan indul, mások a körülmények, mások a lehetőségek, a képességek, undorító hogy mennyire nincs empátia az emberekben. Söpredék ember... maximum tévúton járó.

2017. nov. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
szerintem menj el péknek.
2017. dec. 1. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
60%

#22

Tapasztalataim szerint a "söpredék" általában vastagon benne van abban, hogy végül "söpredékké" válik. Még akkor is, ha az emberek nem ugyanolyan lehetőségekkel indulnak.

2017. dec. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

#16

Bemenni lustulni az egyetemre minden, csak nem hasznos tevékenység.

2017. dec. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!