Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vége lett egy nagyon hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vége lett egy nagyon hosszú kapcsolatomnak. Kis szünet, és újra ismerkednék. De a nőknek mintha teljesen elszálltak volna az igényeik. Randizni teljesen átlagos öltözetben, átlagos autóval megyek. Sohasem jön össze. Valamit elrontok?

Figyelt kérdés
Sportos vagyok, nem érzem Magam ostobának, és rondának sem. Próbáltam különböző helyeken megforduló hölgyekkel randizni, de kapcsolat egy sem lett. Hol lett egy egy szex ezekből, hol egy kellemes vacsora, más semmi. Csak az a nő hívott vissza, hogy találkozzunk, aki távoli ismerőstől megtudta, hogy elég szép vagyonom van. Ennyit jelentene a pénz? Pont ezek miatt átlagos helyen találkozok, hogy Én keltsem fel az érdeklődésüket. A hölgy aki hívott újra, az a randin elmesélte az életét. Fiatalon jobb híján olyan párt választott akit nem kellett volna, ezért lett vége. Ne haragudjak meg, de most nem akar megalkudni, van egy ideálja, és most kivárja amíg talál olyan pasit. Én meg nem az a pasi vagyok aki megszemélyesíti. Két hét múlva már Ő akart újra találkozni. Bocs ha hosszú lett. de ennyire fontos lett a pénz, hogy már az alapján döntünk, hogy ki kell, és ki nem?
2017. dec. 1. 22:00
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
Egyetlen nőt sem kértem, erőltettem szexre. De az a nő amelyik egy jobbfajta terepjárótól hanyatt dobja magát, na az nem kell.
2017. dec. 1. 23:01
 12/40 anonim ***** válasza:
81%
#11 sajnos nem éppen úg tűnik, hog nem kell...:)
2017. dec. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
84%

#Legrosszabb totál nincs igazad!

-Egy bizonyos (%)-lehet,hogy ilyen...

/és igen most kivételesen lepontoztalak/


#Kérdező nem hinnèm,hogy "varázsütésre" lesz egy új jól működő kapcsolatod és azt sem,hogy ez pont a nők hibája.

Több generációból' vannak barátnőim,nem titok van egy-két jó életszínvolalhoz szokott pénzéhesebb ismerősöm is,de van több csinos,kedves fiatal lány is -aki jól mérlegel...


Kit választhatunk ideálisan?


-Jól! -Ùgy gondolom önismeretre és önértékelésre is szükség van!

Olyan legyen mint saját magunk egzisztenciálisan és külső-belső adottságokban is.


Aki kaliberekkel magasabbat szeretne akkor neki is törekednie kell felzárkózni arra a szintre!


Az általam ismert lányok,akik "várnak-kivárnak" olyan valakit keresnek akitől szeretetet-tiszteletet és biztonságot-bizalmat remélnek.

Legtöbben tudják és láttak már rossz példákat egy (csak legyen már valakim) kapcsolatról.


Több vidéki városban megfordulok és én pont azt tapasztalom,hogy sok okos szép nő választ saját szitjén aluli' párt.

Nem is értem miért írtok ilyet,hogy így meg úgy a mai nők ...


4x/N

2017. dec. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
85%
Lehet te is elkényelmesedtél a hosszú kapcsolatodban...?
2017. dec. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
10%

Sajnos olyan, hogy szerelem meg kapcsolat átlagosként csak a mesében és a sitcom sorozatokban van a poénok miatt, a valóságban nemigen.


Az emberi elvárások pedig kvázi nem teljesíthetőek, mindegy melyik részét nézzük az életnek. Remélem az antidepresszánsok pótolják majd az emberi társaság hiányát az életemben. Bár kiegyezem egy örökös mániás állapottal is.

2017. dec. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
61%
Nem várok semmilyen tökéletest,mert én se vagyok az,nem is hiszem igazán már jópár kapcsolat után hogy jönni fog valaki,akivel sok mindenben passzolunk belsőleg,karakterben,és sok másban,ezért nem is ismerkedek pár hónapja.Az ismerkedés is mindig egy fajta játszmázás,amihez nincs kedvem . mEGVÁLTOZOTT a világ kérdező :)
2017. dec. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
91%

A kèrdező is játszmázik... Ès csodálkozik, hogy a játszmázás a màsik oldakon is megy!

😊

2017. dec. 2. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
52%

"Amúgy fiúk. Nem lehet hogy rossz lányoknál próbálkoztok? Pont ennél a típusnál? Mert engem pl egyáltalán nem érdekel a pénz, de a mai "jó nők" mellett annyira láthatatlanná válok, hogy még randi ajánlatot se kapok."


Nem hiszem, hogy rossz nőknél próbálkoznék.

A pénzéhséget én sem fedeztem fel (igaz, nálam azért gyorsan leveszik, hogy nem minimálbért keresek).

Viszont ettől még annyira láthatatlan vagyok a sok jópasi között, hogy teljesen mindegy, hogy kinél próbálkozom :)

2017. dec. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:

En meg nokent ugy jarok mostanaban,h a penzukkel kerkedo idosebb pasik vagy dagadt vagy alkatra igenytelenen nyomulnak ram. Nekem meg elso helyen all a sportos,izmos,szetgyurt es sportoktol is izmos test 20-on eves eletkorral.


N

2017. dec. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdezőnek az élettől is elment a kedve azoktól a válaszoktól, amiket itt lát. :D

A pénz tényleg biztonságot jelent, de ettől még nem kellene hogy vonzó legyen a másik, de sajnos mégis elég vonzó dolog ez.


Én még hiszek az igazi szerelemben, de csak hiszek, sajnos nekem sem sikerült elérni ezt az állapotot. De mivel vannak a világon olyan párok, akik igen, így nem kell feladni minden reményt.

2017. dec. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!