Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vége lett egy nagyon hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vége lett egy nagyon hosszú kapcsolatomnak. Kis szünet, és újra ismerkednék. De a nőknek mintha teljesen elszálltak volna az igényeik. Randizni teljesen átlagos öltözetben, átlagos autóval megyek. Sohasem jön össze. Valamit elrontok?

Figyelt kérdés
Sportos vagyok, nem érzem Magam ostobának, és rondának sem. Próbáltam különböző helyeken megforduló hölgyekkel randizni, de kapcsolat egy sem lett. Hol lett egy egy szex ezekből, hol egy kellemes vacsora, más semmi. Csak az a nő hívott vissza, hogy találkozzunk, aki távoli ismerőstől megtudta, hogy elég szép vagyonom van. Ennyit jelentene a pénz? Pont ezek miatt átlagos helyen találkozok, hogy Én keltsem fel az érdeklődésüket. A hölgy aki hívott újra, az a randin elmesélte az életét. Fiatalon jobb híján olyan párt választott akit nem kellett volna, ezért lett vége. Ne haragudjak meg, de most nem akar megalkudni, van egy ideálja, és most kivárja amíg talál olyan pasit. Én meg nem az a pasi vagyok aki megszemélyesíti. Két hét múlva már Ő akart újra találkozni. Bocs ha hosszú lett. de ennyire fontos lett a pénz, hogy már az alapján döntünk, hogy ki kell, és ki nem?
2017. dec. 1. 22:00
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
Akkora játszma az, ha azt szeretném, hogy Én érdekeljem a kiszemelt hölgyet ne a bankszámlám?
2017. dec. 2. 20:40
 22/40 anonim ***** válasza:
91%

Nem, csak már kezd olyan èrzèsem lenni, ha egy kicsit is èrdeklődik egy nő, rögtön leírod azzal, hogy jaj megtudta hogy van pènzem...

Vegyêl vissza, nem kell rögtön alsókategóriás suttyót alakítanod, csak normálisnak lenned!

2017. dec. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
94%
Biztos, hogy változott, változik a világ. De én a helyedben nem a nők személyiségéből indulnék ki, hanem abból, hogy ezek a te választásaid voltak. Miért ilyen nőkre esett a választásod? Mi fogott meg bennük? Mi a közös benned és ezekben a nőkben? Szerintem ha valakinek igénye van a mélyebb beszélgetésre, a másik megismerésére, akkor gyorsan körvonalazható a másik értékrendje. Ez tényleg ekkora meglepetés volt számodra? Ne haragudj, de akkor te is felszínesen ismerkedsz, annyit kapsz, amit magadból adsz. A leírásodból más sem derül ki rólad, mint hogy mennyi pénzed van, milyen autód van, sportos vagy és a külsődről is. Biztos, hogy komoly kapcsolatot keresel?
2017. dec. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:
Nem tudom, lehet bennem van a hiba. Ha érdeklődik irántam azzal semmi bajom. Azzal van gondom, mikor átlag anyagi helyzetben levő emberként ismerkedek úgymond láthatatlan vagyok. Ha a ténylegeset, akkor meg minden van szinte rögtön. Különböző helyeken ismerkedtem, és különböző társadalmi osztályokban.
2017. dec. 3. 08:22
 25/40 anonim ***** válasza:
83%

Most,hogy így végigolvastam az egészet...-Szerintem neked nincs semmid csak a nagy szád.


Normális ember nem "teregeti szárítókötélre a lóvét" az előkertbe....

-de nem is dugdossa otthon a régi forgótárcsás mosógépbe és főként nem kísérletezik emberekkel

,hogy ki,hogy viszonyul a pénzhez!


Akinek ténylegesen van pénze és jó karaktere pont nem érdekli milyen szándékkal ismerkedik vele az adott szimpatikus nő,mert ha akarja úgy is megszetetteti magát,a pénze csak a magabiztosságában segíti.


Aki meg azt a valamennyit amit összekapart és "ül rajta hátha kikel"...ott zsugorgatja,védi és vigyáz a pénzre -minden nőt tesztel-vizsgál,hogy vajon megérdemli-e az adott étteremben a vacsorát?

Az meg egy beteg elméjű jácmahuszár.


Már nem is ismerkedni akar,csak azt fürkészi ő mit profitál az adott nőből...

-Ez a kérdés nekem ilyen "proli Jancsi pénzhez jutott" -de nem tudja mihez kezdjen vele meg az életével című szappanopera kezdete.

De lehet" Krisztián és a városi rohanó élet unalma" címmel is....

2017. dec. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az utolsó választ. Szerintem félreérthető voltam. Azt szerettem volna ha a hölgyeket a személyem érdekli. Az elején a nő csak akkor akart valamit amikor megtudta anyagi helyzetem, tehát nem én érdekeltem. A többi hölgynél az volt a fura, hogy jó autó, meg normàlisan kiöltözve rögtön megkaptam, ha àtlagosan mentem randizni, akkor esélytelen voltam. Ennyi a történet. Úgy tűnik, hogy hiába próbálkoztam sok helyen, mégis egy fitnesz teremben sikerült ismerkedni, és ez a probléma is megoldódott.
2018. aug. 26. 20:57
 27/40 anonim ***** válasza:

Igen, sok nő a pénzre hajt. Szeretik, ha ilyen olyan dolgokat kapnak, ha lehetnek valakik egy pénzes pasi mellett.

Szerintem csak légy türelmes, vannak azért kivételek.


Nekem sose számított a pénz. Maga a férfi fontos, hogy vonzódni tudják hozzá. Ha ez nincs meg, akkor lőttek az egésznek. Lehet akármekkora vagyona, nem tudnék érdekből vele lenni. Meg egyébként is, a pénz iszonyat büdös, biztos nem viselném el, csak a szerelmem kedvéért :)


34N

2018. aug. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
Te terepjàróval mész randira?:DDD
2018. aug. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak van igazsága. Kérdés ki mit ért gazdagság alatt, mert ami szerinted az, más szerint nem. Az se mindegy, hogy valaki egyszer összekuporgatott, megörökölt egy összeget aztán azt se tudja mire jó, vagy a tudása, életmódja alapján vagyonos.


Aki valóban egy szint fölött él és nem kuporgatott, az általában magához hasonlókkal érintkezik. Pl. a konditeremben ahova havi ötven a beugró nem fogsz a kasszás Irénkével összefutni, inkább az ügyvéded lányával. Akinek talán több van mint neked. Fogorvosodnél detto, éttermekben szintén.


Ha meg olcsó helyekre - is - jársz, mert azt szereted, akkor azzal az életvitellel ismernek meg, mindegy mennyid van úgyis menüt esztek. Amivel amúgy semmi baj.


Talán először magaddal kellene rendezni ki vagy, mit akarsz, kit és mit vársz az élettől.

2018. aug. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
25 volt az utolsó amikor belekezdtem 😁
2018. aug. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!