Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vége lett egy nagyon hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vége lett egy nagyon hosszú kapcsolatomnak. Kis szünet, és újra ismerkednék. De a nőknek mintha teljesen elszálltak volna az igényeik. Randizni teljesen átlagos öltözetben, átlagos autóval megyek. Sohasem jön össze. Valamit elrontok?

Figyelt kérdés
Sportos vagyok, nem érzem Magam ostobának, és rondának sem. Próbáltam különböző helyeken megforduló hölgyekkel randizni, de kapcsolat egy sem lett. Hol lett egy egy szex ezekből, hol egy kellemes vacsora, más semmi. Csak az a nő hívott vissza, hogy találkozzunk, aki távoli ismerőstől megtudta, hogy elég szép vagyonom van. Ennyit jelentene a pénz? Pont ezek miatt átlagos helyen találkozok, hogy Én keltsem fel az érdeklődésüket. A hölgy aki hívott újra, az a randin elmesélte az életét. Fiatalon jobb híján olyan párt választott akit nem kellett volna, ezért lett vége. Ne haragudjak meg, de most nem akar megalkudni, van egy ideálja, és most kivárja amíg talál olyan pasit. Én meg nem az a pasi vagyok aki megszemélyesíti. Két hét múlva már Ő akart újra találkozni. Bocs ha hosszú lett. de ennyire fontos lett a pénz, hogy már az alapján döntünk, hogy ki kell, és ki nem?
2017. dec. 1. 22:00
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
Mivel Touaregem van, úgy gondoltam azzal megyek.
2018. aug. 26. 21:36
 32/40 anonim ***** válasza:

Én egyetértek a Kérdezővel, tőle függetlenül is ugyanezt tapasztalom. A nők döntő többségének irreális igényei vannak, miközben ő maga semmit nem ad a kapcsolatba a lábaközén kívül.

Sajnos mióta egy átlag alatti nő is kap heti 10 levelet társkeresőn, azóta nagyon elszaladt velük a nyihaha.

2018. aug. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
Nem vagyok gazdag, közel sem. Csak van elég. Nem is foglalkoztam, hogy a kiszemelt hölgy hogyan áll anyagilag. Egyszerűen csak azt akartam, hogy Én legyek érdekes a hölgynek.
2018. aug. 26. 21:41
 34/40 A kérdező kommentje:
Ami a legfontosabb, egy átlagos családból származok, nem elit, gazdag családból. Nem voltak előítéleteim, nem érdekelt partnerem anyagi helyzete.
2018. aug. 26. 21:45
 35/40 anonim ***** válasza:
Akkor nem értem a problémád. Gazdag se vagy, de mégis a pénzedért mennek rád. Valamit ezek a nők félreértettek.
2018. aug. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:
Bocs, így érthetetlen az, hogy egyszer vagyonok van, utána meg gazdag sem vagyok. Kaptam egy kioktató privátot, hogy akinek nincs 1 milliárd, az nem gazdag. Nincs, közelében sem, így hàt csóri lettem. 😁 Annyi van, ami bőven elég.
2018. aug. 26. 22:29
 37/40 anonim ***** válasza:
Mese nincs kell találni másik kifogást mért nem jön össze az új kapcsolat, mert hogy veled nincs gond az nem kérdés.
2018. aug. 27. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:
Pont, hogy összejött. De majd gondolkodok kifogásokon.
2018. aug. 27. 11:30
 39/40 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint összejöttél azzal, akinek szerinted csak a pénz számít?
2018. aug. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:
Nem, az edzőteremben jöttem össze egy lánnyal.
2018. aug. 27. 21:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!