Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A huszonéves koruk közepén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A huszonéves koruk közepén járó nők gyerekesek lennének?

Figyelt kérdés

25 éves férfiként egyre kevesebbet mozgok a korosztályomban, mind férfiak és nők tekintetében. Nagyon úgy látom, hogy nem képesek, vagy nem szeretnének felnőni, felelősséget vállalni és komolyan hozzáálni az élethez. Már ismerkedni sincs kedvem korombeliekkel, mert már unom, hogy folyton ugyanaz "a menetrend". Ráadásul mindig csak a szórakozás alatt az ivást értik. Jó, én is szoktam inni, de csak mértékkel, alkalmanként.


Egy sportcsoporthoz tartozom, ott vannak 30-as éveik elején járó nők és férfiak egyaránt és velük sokkal jobban ki tudok jönni. Számomra pl. ideális is lenne ebből a korosztályból választani partnert, csak hát engem még a korom miatt túl fiatalnak tartanak, meg hogy még egyetemista vagyok.


Ti mit tapasztaltok e téren?



2017. dec. 12. 10:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
45%
10: Mi lenne? Talán különböző emberek írnak ide is. De káromkodjál még egy sort, attól majd biztosan igazad lesz.
2017. dec. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
56%
Sokuk még kiforratlan, így van. Nem véletlenül voltak eddig 5-6 évvel idősebb barátnőim. 20 évesen már az elsö barátnőm is 5 évvel felettem járt. Utána is ez volt a trend.
2017. dec. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
58%

37 éves nő vagyok. 10 éve borzasztóan "lilaagyú" voltam.


olyan 30 körül kezdtem felnőni.


nálam a korod nem lett volna kizáró ok (mindig is a fiatalabb pasik jöttek be), de az egyetemista léted igen.

2017. dec. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Hihetetlen ti is mennyire általánosítotok. Az egyetemista létből azt szűritek le, hogy buli fanta csajok? Hát én inkább a könyvtárban tengetem az időmet, sportolok és táncolok. De nem is vártam mást. :)
2017. dec. 12. 17:39
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem gyerekesek, hanem hercegnők :)
2017. dec. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!