Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetséges, hogy a világban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy a világban a sok erőszak/háború a frusztrált egyedülálló férfiakból jövő agresszió eredménye?

Figyelt kérdés

Erről a két cikkről jutott eszembe:

[link]

[link]

Most gondoljatok bele, hogy milyen mértékű feszültség, sérelem és agresszió gyűlhet fel az emberben az évek során, amíg nincs barátnője esetleg folyamatosan alázzák és visszautasítják a nők. Nem is csodálom, hogy ennyi nemi erőszak és bántalmazás van a világban, mert rengeteg a szexuálisan kielégítetlen frusztrált férfi. És nehogy a prostizást hozzátok fel érvként, mert egy vállalható külsejű qrva 60 percre elkér vagy 10-15 ezret és az átlagos fizudból, jó ha 3 alkalmat megengedhetsz magadnak egy hónapban, míg a feleséged/barátnőd kvázi ott van melletted a nap 24 órájában. Én 24 vagyok és soha nem volt még részem szexben. El lehet képzelni mennyire frusztrált és komplexusos vagyok. Szerintem ez az oka a világ bajainak. Ugye van az a mondás, hogy "Make love not war". Hát aki a legjobb csajokat kaphatja meg az nem is gondolkozik azon, hogy nőket erőszakoljon meg. Nekik persze hogy könnyű (persze csak azért mert külsőre nem is olyanok mint én).



2017. dec. 22. 12:35
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
84%
Akkor az ilyeneket zárjuk ketrecbe. Állatként viselkedsz, állatként bánunk veled.
2017. dec. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
89%

#7

Úgy érzem, kiforgattad a szavaim. Arról van szó, hogy ha én egy jó párkapcsolatra vágyok egy hozzám illő emberrel, akkor az, hogy valaki meghúzna, teljesen értéktelen számomra és taszító. Nem tudom, mi ezen olyan bonyolult.

Azzal nem tudom, mi a baj, hogy egy csajnak nem jön be minden pasi... Több nő van a világon, más és más ízléssel, aki a barátnőm szemében álompasi, nekem kicsit se tetszik, és fordítva.

Azt meg nem tudom, honnan veszed, hogy a nők nem érthetik... Csak a családomon belül 2 hölgy van, akik 50 körül szüzek, mert senkinek nem kellenek, pedig ők kezdeményeznek.

Amúgy is baromság, ahhoz, hogy egészségileg rendben legyél, bőven megfelelő maszturbálni, kár erre fogni bármi mentális nyavalyát.

Érdekes, a katolikus papok se állnak neki gépfegyverrel kiirtani a falut általában.....

2017. dec. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
19%

#8

Annyira csúnya biztosan nem lehetsz.

Társkeresőn kellene próbálkoznod mert előben valóban nem nagyon szoktunk leszólítani átlagosabb lányokat csak aki valóban nagyon tetszik és/vagy egyenesen gyönyörű.


Nem egy lányismerősöm van aki huszonéves, FOGATLAN!, kövér (50-60 kiló plusz felesleg, 100 kiló felett van) és ugyanúgy talál valakit akivel csinálhatja, sőt kapcsolatban is vannak már (jah, személyiség terén sem valami szimpatikusak mert rosszindulatú, pletykás, stb..., de a pasija nem is rossz. Nem egy modell férfi az Armaninál, de átlagos külsőt felülről súrolja így férfi szemmel is.)

Emellett van nem egy kolléganőm aki már a 40-hez közelít, kórosan elhízott, csúnya is (tényleg a bottal sem kategória), de férje van és mellette még csalja is a férjét különböző férfiakkal.


Tehát számomra ez elképzelhetetlen, hogy egy lány ne találjon magához még nem ronda férfi is, nézzen ki gyakorlatilag bárhogy és legyen akármennyire igénytelen.

A való életben ezt látom és tapasztalom.


Tehát egy nő legfeljebb Johny Depp és Michael Fassbender miatt lehet szexuálisan frusztrált, egy random pasit talál, ha akar. Ha pedig nem akar akkor ez van.

2017. dec. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
55%

#12

Nem, a katolikus papok csak gyerekmolesztálási botrányokba kevernek. :D

Na meg ki tudja mi folyik ott a háttérben. Vannak nős papok is már, az egyház nem olyan szigorú mint régen.

2017. dec. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
91%

Ojj de gyönyörű projekció volt...:D Tankönyvbe illő példája annak, mikor valaki a saját nyomorát másba magyarázza/másra ruházza.


A másik frusztrált tahónak, aki szerint meg nem nőknek kellene erről beszélni: nem hát, hanem szakembereknek, akár férfiak, akár nők.


Az ilyenkérdések után (meg múltkor volt egy, amiben a drága kincsem azt ragozta, hogy OEP-ből kellene neki kvát fizetni ezért meg azért) sokkal valószínűbbnak tartom, hogy a frusztráció totál hülyét csinál belőlük és az ilyen szánalmas belemagyarázások és téveszmék jönnek belőle, semmint háború. Komolyan, gyerekek, ehhez nagyon degeneráltnak kell lenni... Mintha ezzel azt akarnátok mondani, hogy globális probléma, amiért a farkatok szabadon marad. Azért ehhez már kell egy értelmi színvonalzuhanás.


Inkább használnátok azt a szájbakúrt Google-t és keresnétek tudományos cikkeket a témában, ha annyira érdekelne, hogy miért vannak/voltak háborúk és erőszakos cselekvések MINDIG a világban (akkor is, mikor még ennyire sem volt férfitöbblet). Ha valóban érdekelne, kurvvára nem ebbe a kategóriába tennétek és nemitt keresnétek a választ rá.


Az állatok erőszakosabbak. Fajok között és egyedek között is. Náluk viszont szó nem esik ilyen jellegű frusztrációról. Megfogják az első nőstényt és teszik a dolguk, sőt, a szex náluk (kivéve a Bonobó nevű majomfajt meg pár vízi emlőst) egyáltalán nem jár élvezeti funkcióval. Ja, hogy az nem számít? Ahha. És mielőtt a frusztráció-agresszió hipotézist előrántanátok, nem ártana utánaolvasni, hogy mi az. Nem mellesleg, ha éhezel is, a bolti lopásért akkor sem kapsz buksisimit, remélem, érthető. Sőt, az éhség sokkal nagyobb frusztrációt vált ki. Ahogy az elnyomás és a félelem is. Abból indul ba szarvihar, meg az eszmékből (meg a tesztoszterontól), nem a kangörcsből.


Bocs, de nem akarom elhinni, hogy írástudó, gondolkodó emberek ennyire mélységesen buták legyenek. És nevetségesek. Nyissatok ki egy szájbabszott szociológia/szociálpszichológia/humánetológiakönyvet és okosodjatok, ne itt próbáljátok a farkatokra kenni a világ sorsát.


Neked meg nemhogy szexben nem volt részed, tanulásban sem. És ez az igazán szomorú. Vannak huszonéves szűz ismerőseim, marha intelligensek, soha nem hallottam a szájukból ilyen szart. De még panaszt sem gyakran ezzel kapcsolatban. Ki hogy kezeli.

2017. dec. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
74%

Tudtam, hogy a gyerekmolesztálással jössz majd, és létező dolog is, de nem MINDEN pap csinálja.

A házas papokat meg reformátusnak hívják, és náluk már egy párszáz éve bevett dolog a nősülés, de nem róluk volt szó :D


Én meg ismerek elhízott, mosdatlan, büdös, buta pasit, akinek "felső-középkategóriás" barátnője van..

Meg menj egy kört az utcán, és nézd meg hány stílustalan, igénytelen pasi vonul kézenfogva csinos lányokkal.. én sok ilyet látok.

2017. dec. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
86%

"értelmes érvekkel nem tudok vitázni, úgyhogy inkább csak rábökök, hogy nem hasznos annak a válasza, aki nem ért egyet velem, mert funkcionális analfabéta vagyok, és azt hiszem az valami lájk/diszlájk gomb, ezzel majd jól megmutatom nekik!"

Színvonal :D

2017. dec. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
90%

Ha igazad is lenne (nincs), nem az lenne a megoldás, hogy nőhöz jutnak az illetékesek, hanem hogy életük végéig egy retkes cellában rohadnak, lehetőleg nem békében, hanem nap, mint nap kínozva.


A másik, ha ekkora gondot okozna a szexuális frusztráció, a férfiak előbb kezdenék el egymást cumikázni és hágni. Bár a börtönben úgy is ez lesz a program, csak épp nem a te farkad kerül másba.😂😂😂

2017. dec. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
98%
De ez fszsg. Erre van a recskázás. Ha meg az nem elég jó... akkor ez az egész kamu. Mert ha éhezem vagy csak qrva éhes vagyok, és elém tesznek valamit, amit utálok, azt is simán benyomom. Ha elkezdek finnyázni, hogy nekem csak a bélszín jó, tényleg annyira éhes vagyok?
2017. dec. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
1%

#18

Ha a szexuális frusztráció könnyedén segíthető recskázással akkor ugyan miért ebben az országban lesz lassan a legtöbb prosti és miért megy nekik olyan jól a bolt?

Erről beszélek. A nők akkora kreténségeket írnak, hogy hihetetlen, gőzük nincs az egészről.

2017. dec. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!