Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetséges, hogy a világban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy a világban a sok erőszak/háború a frusztrált egyedülálló férfiakból jövő agresszió eredménye?

Figyelt kérdés

Erről a két cikkről jutott eszembe:

[link]

[link]

Most gondoljatok bele, hogy milyen mértékű feszültség, sérelem és agresszió gyűlhet fel az emberben az évek során, amíg nincs barátnője esetleg folyamatosan alázzák és visszautasítják a nők. Nem is csodálom, hogy ennyi nemi erőszak és bántalmazás van a világban, mert rengeteg a szexuálisan kielégítetlen frusztrált férfi. És nehogy a prostizást hozzátok fel érvként, mert egy vállalható külsejű qrva 60 percre elkér vagy 10-15 ezret és az átlagos fizudból, jó ha 3 alkalmat megengedhetsz magadnak egy hónapban, míg a feleséged/barátnőd kvázi ott van melletted a nap 24 órájában. Én 24 vagyok és soha nem volt még részem szexben. El lehet képzelni mennyire frusztrált és komplexusos vagyok. Szerintem ez az oka a világ bajainak. Ugye van az a mondás, hogy "Make love not war". Hát aki a legjobb csajokat kaphatja meg az nem is gondolkozik azon, hogy nőket erőszakoljon meg. Nekik persze hogy könnyű (persze csak azért mert külsőre nem is olyanok mint én).



2017. dec. 22. 12:35
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
94%

Továbbra sem az a hibás, aki "visszautasítja" a másikat, hanem az, aki...

1.Ezt az élményt nem tudja magában normálisan feldolgozni/átdgozni.

2.Hülyeségeket képzel hozzá és megalapozatlan, irreális dolgokra hivatkozik.

3.A rajta kívüleső dolgokat nem tudja leszarni, a dolgok ellen, amik ellen tehetne, nem képes tenni.


A nemi erőszak is olyan, mint a bolti lopás. Attól, hogy nyitva az ajtó, bemehetsz venni dolgokat a boltba és nem figyel az eladó épp, ha valamit tisztességtelenül elviszel, ugyanúgy te leszel megbszva érte.

Ha állásinterjún visszautasítanak, mert nem te vagy a munkaerő, amit keresnek, mert a cégnek az az érdeke, hogy az adott pozíció betöltésére alkalmas embert minél hamarabb megtalálja anélkül, hogy vakon próba-szerencse elven bárkit bejuttatna oda (ez általában nagyobb veszteség a cégnek, mint az üresen maradt pozíció), nem a cég lesz a hibás, ő a maga érdekeit szem előtt tartva választ. És te is úgy mész oda, hogy ezzel elvileg tisztában vagy. Ehhez képest, ha földhöz bszod magad és őket okolod, amiért otthon felképelted az asszonyt, te féreg leszel a köznép szemében, ők meg vállat vonnak.


Mindenki a maga tetteiért felel. És a maga lelki világáért. Aki nem képes erre, azt a társadalom kirekeszti (pontosabban be, börtönök és intézetek falai közé).

2017. dec. 23. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

"Nem egy lányismerősöm van aki huszonéves, FOGATLAN!"


Jaguár, hol laksz te basz.ki csernobilban? :D

2018. jan. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Igen, minden a csúnya férfiak miatt van. A 30-as fehérbőrű a legrosszabb, fhhu. Megyek is befesteni a hajam rózsaszínre és átoperáltatni magam, GRULLPOWA!
2018. jan. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!