Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetséges, hogy a világban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy a világban a sok erőszak/háború a frusztrált egyedülálló férfiakból jövő agresszió eredménye?

Figyelt kérdés

Erről a két cikkről jutott eszembe:

[link]

[link]

Most gondoljatok bele, hogy milyen mértékű feszültség, sérelem és agresszió gyűlhet fel az emberben az évek során, amíg nincs barátnője esetleg folyamatosan alázzák és visszautasítják a nők. Nem is csodálom, hogy ennyi nemi erőszak és bántalmazás van a világban, mert rengeteg a szexuálisan kielégítetlen frusztrált férfi. És nehogy a prostizást hozzátok fel érvként, mert egy vállalható külsejű qrva 60 percre elkér vagy 10-15 ezret és az átlagos fizudból, jó ha 3 alkalmat megengedhetsz magadnak egy hónapban, míg a feleséged/barátnőd kvázi ott van melletted a nap 24 órájában. Én 24 vagyok és soha nem volt még részem szexben. El lehet képzelni mennyire frusztrált és komplexusos vagyok. Szerintem ez az oka a világ bajainak. Ugye van az a mondás, hogy "Make love not war". Hát aki a legjobb csajokat kaphatja meg az nem is gondolkozik azon, hogy nőket erőszakoljon meg. Nekik persze hogy könnyű (persze csak azért mert külsőre nem is olyanok mint én).



2017. dec. 22. 12:35
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
8%
Mai világunkban inkább nemzetgazdasági problémákhoz vezet az egyre több frusztrált férfi megjelenése. Erről már több cikket is olvastam. így max. közvetve lehet köze háborúkhoz.
2017. dec. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
13%

Én azt gondolom, hogy a legtöbb háború a nők miatt van.

A befolyásos vezetők pl: Hitler, Stalin, Putyin, Kim Dzsongun, Napóleon, stb. Mindnek van/volt valami testi baja, amiért nem kellett a nőknek. Biztosan rengeteg visszautasítást és negatív kritikák kaptak, kiközösítették őket. Ez sok fájdalom tönkretette a lelkület, amely eltorzult. Elkezdtek megjelenni náluk a rosszabbnál-rosszabb gondolatok, amelyeket nem tudtak kezelni. A gondolatokból tervek majd végül cselekedetek lettek.

2017. dec. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
0%

A nemi erőszak nem feltétlenül az intimitásról szól,inkább a másik felett uralkodásról.

Viszont abban egyetértek,hogy sok frusztrált pasi miatt szokott kirobbanni a legtöbb háború.

Ha nem tudnék mit kezdeni a pénzemmel,pont ezért csinálnék egy alapítványt,ahol robotbabákra lehetne adakozni azoknak a férfiaknak a számára,akik ezt nem engedhetik meg maguknak és nem jut nő.Első körben csak Amerikára vagy Európára gondoltam,később,ha áldását adnák az ázsiai és az afrikai országokban,azokat is bevonnám a dologba és oda is küldenék ilyen babákat és tök ingyen kapna,aki nem engedheti meg pl. egy arab országban,hogy nősüljön,mert nem tud akkora hozományt produkálni.

2017. dec. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
37%
32-es vagy 33-as:Sztálin fiatalon egy jóképű csávó volt,úgyhogy ott nem volt gond a nőkkel,kivételesen.Ott más kattanás volt.
2017. dec. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
0%

32-es vagyok

Egyébként jómagam is nagyon frusztrált vagyok, hogy nem volt még barátnőm soha, pedig már 28 vagyok és folyamatosan kapom a negatív visszajelzéseket mindenkitől. Tehát eléggé tönkre tudja vágni az ember lelkét és megkörnyékezik a rosszabbnál-rosszabb gondolatok.


Többek között: öngyilkosság, (tömeg)gyilkosság, emberrablás, kínzás, csonkítás, depresszió, pedofília, skizofrénia, elmezavarok.


Szerencsére én elég erős vagyok ahhoz, hogy ezeket kordában tudjam tartani. Valószínű, hogy azok a személyek akik hasonló gondokkal küzdöttek ehhez nem voltak elég erősek.

2017. dec. 23. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
0%

34-esnek


Lehet Sztálin jóképű volt, de csak 165 centi magas volt. Nyilván nem érezte magát túl jól, a kétméteres oroszok mellett. A nőiről meg annyit, hogy aki nem feküdt le vele kivégeztette. Na már most erőszakból sosem születik szeretet.

2017. dec. 23. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
97%

"hurr-burr a csúnya lányok nem szeretnek most megyek és lerombolok országokat, és megölök/tönkreteszek mindenkit aki elém kerül"

Ha TÉNYLEG ezt az incel verziót preferáljátok ahelyett, hogy vannak sz@r férfiak akik rossz dolgokat tesznek pusztán azért mert sz@r emberek, akkor javasolnám hogy vagy kasztráltassanak minden férfit, aki hatalmi pozícióba kerül, vagy egyszerűen távolítsák el a férfiakat a vezető pozíciókból, mert ha elfogadjuk az általatok hozott "bizonyítékokat" akkor egészen nyilvánvaló hogy a férfiaknak eszét veszi a dugatlanság, és emberiség elleni bűntett hatalmat adni a kezükbe.

Bár megkérdezném azért, hogy mégis mi a jó francért felelős a férfi nem, ha még a saját cselekedeteikért sem hajlandóak felelősséget vállalni? Minden ami jó a világon az a ti érdemetek, a szenny viszont a nőké? Egy együgyű, elkényeztetett kisgyerek gondolkodik így.

2017. dec. 23. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
96%

Hogy rohadnátok meg, milyen ostobák vagytok ti...:D


Tudjátok, mi a Napoleon komplexus?

[link]


És még csak a Google tudományos keresőjét sem kellett használni, pedig az ilyen fszagyúaknak mindig onnan szoktam keresni 10 perc alatt egy cikket, ami alapjaiban nyirbálja meg az idióta feltevéseiket..


Hitlerék sem azért voltak kegyetlenek, mert rondák voltak és nem kaptak nőt ezért. Hanem azért, mert magukat hozzátok hasonlóan szarnak tartották, az önfelnagyítási törekvés pedig duplán tette a dolgát. Lehetett volna ezt is jóra fordítani, kimagasló teljesítménnyel más területen. Ők inkább a kimagasló birtoklási vágyba fordultak.


Erről nem a nők tehetnek. Hanem ti és a beteg agyatok.;)

2017. dec. 23. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
94%

Hoztam egy jobbat is. :D Most már nyugodtan hajtom álomra a fejem, ti pedig végre befoghatjátok megint. Innen nézve kib.ott vicces, hogy mindig ugyanoda lyukadunk ki, akármilyen kínkérdést tesztek fel: majd ha elkezdenétek foglalkozni magatokkal és dolgozni magatokon (kívül-belül) és az életeteken passzív, cselekvésképtelen kúráson és nőkön való merengés helyett, jobb lenne mindenkinek. Talán még nőt is nyúlna hozzátok bot nélkül.

[link]

2017. dec. 23. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
11%
Senki sem születik eleve "gonosznak". Azzá válik az idők folyamán. Azzá teszik külső hatások. Ebbe bizony sajnos beletartozik a nők visszautasítása is. Bár ezt a nők nem érthetik. A férfiak se érthetik a nők gondolkodását. Nem érezhetik pl. nekik milyen, ha visszautasítják őket, vagy folyamatosan negatív kritikákkal illetik. Mind a két nem máshogy érzi, kezeli ezeket.
2017. dec. 23. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!