Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érzelmi analfabéta srácként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmi analfabéta srácként sosem lesz barátnőm?

Figyelt kérdés
Huszonéves vagyok, de nem tudom, hogy a fásultság, a komplexus, az életkedvtelenség vagy az érzelmi analfabetizmus jobb kifejezés-e az állapotomra. Utálok érzelgősködni, hányingerem van, ha valaki dalt dúdolgat/énekel, vagy szimplán vicceskedik esetleg tinilány módjára hedonista módon lazulgat. Sosem voltam részeg, jelenleg is szűz vagyok és életemben nem marháskodtam a sosem létező haverjaimmal. Most karácsonykor is a vizsgáimra fogok készülni egész nap, hányingerem van amikor az emberek eljátsszák a nagy karácsonyi hangulatot miközben máskor le se sza**ák embertársaikat. A karácsonyi hangulattól és a legtöbb zenétől is rosszul vagyok. Utálom a Rúzsa Magdi és Vastag Csaba féle nyáladzó szerelmes/motivációs/#álmodjnagyokat típusú zenéket illetve a tutujgató kismamákat a gyerekeikkel. Nevetségesnek tartom a családi fotókat, ahol vállalkozó apuka és közgazdász anyuka a pici porontyaival Teréz anya képében tetszeleg megtestesítve az idilli családot, kapja az ismerőseiktől a likeokat és jókívánságokat, miközben az alkalmazottaik családjának karácsonykor sem jut meleg étel az asztalra. Szilveszterkor is magam fogok lenni, valószínűleg tanulok esetleg a fb-n mások adatlapján böngészem vagy megnézek egy South Park epizódot. Ilyen kondíciókkal mit gondoltok rólam és van-e esélyem barátnőre? Ha igen, milyen kaliberűre?

2017. dec. 22. 17:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
88%

Akkor menj el dolgozni. Mi ebben a probléma?


De a pénz nem old meg semmit, ha egy sz..r alak vagy.

A mentalitásod és a hozzáállásod a probléma!

2017. dec. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
44%
melléd egy nagyon csúnya, vagy valami fogyatékkal élő lányt tudok elképzelni
2017. dec. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem csak magánpraxisú pszichológusok vannak, hanem államiak is, oda ingyen mehetsz.
2017. dec. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Semmilyen gond nincs veled hiszen a legtöbb pasi előbb vagy utóbb úgyis ilyenné válik a házasság ideje alatt, mert belefárad a nevetséges érzelmekkel, képmutatással és ráadásként mindezt még anyagiakkal is táplálja a békés öszinte önzetlen boldog együttélés helyett.

Próbálj meg inkább ösztönösen szeretni és lesz barátnőd, egyébként pedig ők vernek át. Nekem így sikerült, és sokat kellett várnom mire rájöttem erre.

2017. dec. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek, ne haragudj meg érte.

Van baj, nem is kevés. Valaki vagy valakik nagyon megbánthattak téged, hogy ilyen heves utálattal viseltetsz ennyi minden iránt. Nem vagy te érzelemmentes, éppen ellenkezőleg - csak úgy dühöng benned a rengeteg negatív érzelem! Utálod ezt is, utálod azt is - van egyáltalán olyan dolog a világon, amit szeretsz? Bármi célod? Bármi, ami éltet?

Azok alapján, amit leírtál, neked most nem a barátnőkereséssel kéne foglalkoznod, hanem elsősorban azzal, hogy javíts magadon és az életeden. El nem tudom képzelni, hogy te jól érzed magad így. És ha a barátnőd lennék, én sem érezném magam jól melletted, ne haragudj. Nem viccelődhetnék veled, nem énekelhetnék, mert te utálod - nekem rengeteget jelent az éneklés! És mit csinálnánk együtt, együtt utálnánk a világot?

Szóval változtass. A saját magad érdekében, és a leendő párod érdekében is. Kérd nyugodtan szakember segítségét. Nem fogod megbánni - csakis egyedül azt, hogy nem tetted meg előbb!

2018. jan. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!