Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes beletörődni abba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes beletörődni abba, hogy nem kellek senkinek sem?

Figyelt kérdés

Velem mind külsőleg mind belsőleg is komoly problémák vannak. Egyáltalán nem vagyok helyes fiú, több dicséretet is kaptam de én ezeket nem tudtam elhinni. Olyan embernek tartom magamat aki szó szerint visszataszító. Belsőleg is nagyon nagy gondok vannak. A dicséreteket valamilyen oknál fogva meg sem hallom viszont ha negatív megjegyzést kapok azt rögtön elhiszem. A másik dolog pedig,hogy nagyon félénk és gátlásos vagyok. A lányok sohasem tanúsítottak felém érdeklődést mert unalmas vagyok és persze nem tudok velük miről beszélgetni. Persze azt nem várom el,hogy ők kezdeményezzenek de a minimális szimpátiát sem láttam soha senkin sem. Így ennek köszönhetően én sem tettem semmilen lépést a lányok felé. Barátaim egyáltalán nincsenek és szórakozni sem szoktam és nem is voltam soha sem.


Sokszor eljutok odáig,hogy beletörődöm de nagyon sokszor pedig nem megy és csak azon gondolkodom,hogy mit kellene tennem. De inkább feladom és tovább szomorkodom magamban.



2017. dec. 31. 12:30
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes.
2017. dec. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:

Nem. A beletörődés, a feladás nem a megoldás.


Az sokkal inkább, ha más irányba csatornázod az energiáid, nem abban (nem) találod meg a boldogságod, hogy nincs párod, tanulsz, keresel elfoglaltságokat, építed magad, a karriered, sportolsz, stb, és boldog életet élsz úgy is, hog egyedül vagy.


Ha szerencséd van, akkor találsz közben valakit, ha nincs szerencséd, akkor nem leszel egy savanyú jóska, boldog, teljes életed lesz anélkül is.


Én már pár éve ezt csinálom, hidd el, jobban működik, mint azoknak, akik beletörődnek, de közben nem találnak más irányt az életünek.

2017. dec. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
Nem érdemes. Hagyd abba az önsajnálatot, az nem vonzó. Próbálj meg a pozitív dolgokra fókuszálni.
2017. dec. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
91%
Máshogy közelítsd meg a problémát. Ne abba törődj bele,hogy senkinek nem kellesz,azt fogadd el,hogy azzal a kinézettel és személyiséggel,amivel rendelkezel, kevesebből válogathatsz. Ha valóban előnytelen a kinézeted,semmilyen téren nem vagy csajozógép stb,akkor még mindig ott van a nők azon része,akik ugyancsak nem szépségideálok és elfogadnának téged is. Nem csak a szép emberek vannak kapcsolatban. Azok hogy jöttek össze? Tudták hogy melyik pályán kell játszani.
2017. dec. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
54%
A magyar csajok beképzeltek, de úgy komolyan a semmire! Ha egyszer külföldön fogok dolgozni, akkor ott fogok ismerkedni. Remélhetőleg nem magyar lányokkal.
2017. dec. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:

Kissé mártírnak tűnsz!

De ne várd,hogy valaki felfigyel egy önbizalomhiányos ,negatív kisugarzásos srácra.Előszőr fogadd el önmagad,aztán mások is elfognak.

2017. dec. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:

Nem ne törődj bele.


Mit szeretsz csinálni? Hobbi?

Vagy mit szeretnél ha mondjuk pénz nem lenne akadály?

2017. dec. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm szépen a válaszaitokat.


# 2/7: Igazad van csak sajnos minden iránt elvesztettem az érdeklődésemet. Semmi sem tud igazán örömet okozni. Másfelől pedig mindig az van a fejemben,hogy úgysem vagyok semmire sem képes. Semmilyen életcélom sincsen,hogy esetleg mi is szeretnék lenni,milyen területen szeretnék dolgozni a jövőben. Minden reggel amikor felkelek felteszem magamnak a kérdést,hogy mi értelme is van az én életemnek? Minden napom ugyan úgy telik el. Felkelek elmegyek az iskolába, délután hazamegyek,este edzek és ennyi. És ez megy már évek óta.


# 4/7: Elméletileg a kinézetemmel nincsen probléma de nekem erről más a véleményem. Hiába dicsértek meg sokan,hogy a külsőmmel nincsen baj sajnos akkor sem tudtam elhinni. Szerintem nekem inkább a fejemben van a legtöbb baj nem azzal ahogyan kinézek. Persze szó szerint utálom magamat amikor belenézek a tükörebe de elfogadom és belenyugszom.


# 6/7: "Előszőr fogadd el önmagad,aztán mások is elfognak." Pont ez az ami egyáltalán nem megy.


# 7/7: A hobbimat egyedül a súlyzós edzésekben találtam meg.De sajnos mára már nem igazán okoz az sem örömöt,inkább csak megszokásból csinálom.

2017. dec. 31. 16:04
 9/41 anonim ***** válasza:

Figyelj kérdező. Az ember boldogságáért kb 80%-ban saját maga felelős, és 20%-ban a párja, a környezete, a többi ember.


Miből gondolod, hogyha lenne párod, és az a 20% rendben lenne, akkor megoldódna mindjárt az a 80% is, amiért te vagy a felelős.


Előbb tedd rendbe a dolgaid belül, légy egyedül is boldog, élj egyedül is teljes életet.



Nem akarlak azzal biztatni, hogyha ezt megteszed, akkor majd jön egy nő is, mert ez nem így van. Nekem sem jött, attól, hogy rendben vagy magaddal, hogy kiegyensúlyozott vagy, és normális, jó életed van, még nem fogsz jutalmul a sorstól kapni egy párt.


De ahogy írtam, sokkal jobb egyedül is úgy élni, hogy örülsz a másnapnak. Viszont te egyelőre ezt sem tudod/akarod megtenni, csak nyafogsz.

2017. dec. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
De mégis mit tegyek,hogy legyőzhessem a gátlásaimat,hogy végre megszabaduljak tőlük és végre boldog lehessek?
2017. dec. 31. 16:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!