Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes beletörődni abba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes beletörődni abba, hogy nem kellek senkinek sem?

Figyelt kérdés

Velem mind külsőleg mind belsőleg is komoly problémák vannak. Egyáltalán nem vagyok helyes fiú, több dicséretet is kaptam de én ezeket nem tudtam elhinni. Olyan embernek tartom magamat aki szó szerint visszataszító. Belsőleg is nagyon nagy gondok vannak. A dicséreteket valamilyen oknál fogva meg sem hallom viszont ha negatív megjegyzést kapok azt rögtön elhiszem. A másik dolog pedig,hogy nagyon félénk és gátlásos vagyok. A lányok sohasem tanúsítottak felém érdeklődést mert unalmas vagyok és persze nem tudok velük miről beszélgetni. Persze azt nem várom el,hogy ők kezdeményezzenek de a minimális szimpátiát sem láttam soha senkin sem. Így ennek köszönhetően én sem tettem semmilen lépést a lányok felé. Barátaim egyáltalán nincsenek és szórakozni sem szoktam és nem is voltam soha sem.


Sokszor eljutok odáig,hogy beletörődöm de nagyon sokszor pedig nem megy és csak azon gondolkodom,hogy mit kellene tennem. De inkább feladom és tovább szomorkodom magamban.



2017. dec. 31. 12:30
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
Sohasem voltam szórakozni, soha nem voltam társasági ember. És bevallom őszintén sohasem nem is vágytam rá.
2018. jan. 1. 10:53
 32/41 anonim ***** válasza:
Figyelj én a helyedben nem hagynàm el a sulit befejezném .1honnan tudod hogy a jövőben nem a szakmádbab fogsz elhelyezkedni?2.Ha később családot szeretnél meg magad mellé egy szerető nőt akkor mit fogsz dolgozni?jogot?Láttam már olyat hogy éveket pazaroltak egyetemre stb szakma volt meg miegymàs mégsem tudott benne elhelyezkedni mert voltak más emberkék akik közel voltak a tűzhöz Még simàn letudod tenni a jogot is utána is sztem .
2018. jan. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
Sajnos ez a pénzügy egyáltalán nem érdekel. Sajnos a középiskolában nem ezt tanultam. Családot pedig én nem akarok. Gyereket egyáltalán nem akarok.
2018. jan. 3. 08:36
 34/41 Ricsipapa válasza:
Próbáld ki a Randivonal.hu-t, mivel már sok ügyfelemnek ezt ajánlottam (nekem sincsenek barátaim+barátnőm) de senkitől nem hallottam vissza panaszt, kis idő (hónapok elteltével) csak annyit mondtak ezek után megoldva ezt a kicsi problémát engem meglátogatva kézen fogva barátnőjével, vagy barátjával, hogy "szívből köszönöm" :) . Ajánlom neked is, nem bánod meg, nekem viszont a munka körülmények miatt nem lehet barátnőm se, sem pedig barátaim de ettől nem omlik össze előttem a világ, hiszen ezt választottam. Szép napot kívánok neked és sikerben gazdag boldog új évet.
2018. jan. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Neharagudj ha ilyet kérdezek de akkor mihhez lessz neked kitartàsod ha most feladod ilyen könnyen?Jahh egyépként én is utàlom a matekot de ha ez kellett hogy egy nyamvadt érettségim legyen akkor kit érdekelt.Hidd el majd később jol fog ez a szakma jönni.De te tudod .
2018. jan. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
Ezt a szakot nem fejezem be.
2018. jan. 4. 08:56
 37/41 anonim ***** válasza:
Akkor ne fejezd be ezt te tudod .De akkor se várd egy csajtol sem hogy odamenjen hozzád hogy szeretne egy önbizalomhiànyos negatív kisugárzàsu sractol is vmit.Egy nőnek sem ez kell sztem.
2018. jan. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
Igazad van. Csak egy valamit nem értek. Van egy lány aki már nagyon régóta szimpatikus nekem. Korábban már beszélgettem vele de sajnos összezavart és persze nagyon bamba is vagyok a nőkhöz. Sajnos el kellett döntenem azt,hogy el kell felejtenem mert senkinek sincsen szüksége egy magamfajta szerencsétlenre. Szándékosan nem kerestem a tekintetét mert nem akartam még jobban elkeseríteni magamat. Nagy meglepetésemre ma amikor ültem az iskolában a padon nem messze állt tőlem felém fordult és hosszasan engem nézett. Persze én nem néztem rá és utána a barátom le is szidott mert Ő végignézte az egészet. Mivel látta a lány,hogy nem néztem rá így egy kis idő múlva arrébb ment.
2018. jan. 4. 18:59
 39/41 anonim ***** válasza:

Fel sem fogod, hogy te milyen szerencses gyerek vagy.

Az en esetemben tok vadidegen emberek rohognek, hogy hogyan nezek ki. Es ez a jobbik eset, mert altalaban csak a megveteses az undor szokott latszani az emberek arcan. Ez sokkal rosszabb.

2018. jan. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint nem vagyok számára közömbös? Sajnos mindig is bamba voltam a nőkhöz. Tegnap amikor leszállt a vonatról visszafordult és rám nézett. Bevallom őszintén meglepődtem.
2018. jan. 6. 12:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!