Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A netes ismerkedés tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A netes ismerkedés tényleg reménytelen? Miért mondják sokan eztet?

Figyelt kérdés

2018. jan. 4. 08:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Egy pszichológiai hullámvasút!

Próbáld ki, van úgy, hogy valakinek bejön...

Én többet is próbáltam, fizettem tagságot, de sok év alatt csak pár randi. Normális, nem sablon levélre se nagyon jött válasz. Igaz lehet, hogy sok a kamunőprofil...

2018. jan. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Csak akkor működik, ha tényleg nagyon jól nézel ki. Én is fennt vagyok már egy éve, és idáig 3 lány írt vissza, de nem lett egyikből se semmi.


Kiváncsiságból csórtam néhány képet egy jóképű pasiról, és 4-ből egy lány visszaírt, ahhoz képest, hogy ennél jobb férfi nem nagyon van fent, ez nem túl sok de legalább írt valaki, és ő tênyleg társat keresett.

2018. jan. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
De azt nem értem miért gondolják úgy sokan, hogy élőben könnyebben megy. Szerintem akinek neten nem megy, annak élőben sem fog és ez fordítva is igaz. Persze lehet, hogy más az egész szitu így virtuálisan és emiatt nehezebb. Én még neten nem próbáltam eddig, ezért nincs is saját tapasztalatom erről, csak amiket másoktől hallok.
2018. jan. 4. 10:14
 14/23 anonim ***** válasza:
Azok mondják, akik szerencsétlenek, és nem jön össze nekik semmi. Az internet csak egy eszköz, amit lehet jól és rosszul is használni. Én képes vagyok jól használni, épp ezért sok értelmes nővel ismerkedtem már rajta, és már randiztam is valakivel. Igaz, nem társkeresőről. A társkereső az interenet rossz oldala.
2018. jan. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

#13:

Nem feltétlenül, én például nem azért használnám a netet, mert élőben nem tudok, hanem mert élőben nincs lehetőségem hol... Elfogyott a baráti társaság, ismeretségi kör, munkám sem olyan, stb.

Erre varrjon valaki gombot... ;)

2018. jan. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Neked azért reménytelen, mert képes vagy leítni azt a szót, hogy "eztet".
2018. jan. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Én meg élőben nem nagyon próbálkoztam, de tisztában vagyok vele, hogy ott se könnyebb, voltak azért utalások, amiből tudok következtetni.


Ez csak azért tűnik így, hogy neten nehezebb, mert oda általában az ilyen szerencsétlenek regisztrálnak,ha egy élőben sikeres ember lenne ott, neki valószínűleg ott is összejönne, vagyis az emberekkel van a baj, nem az oldalakkal.

2018. jan. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

"Neked azért reménytelen, mert képes vagy leítni azt a szót, hogy "eztet"."


Megelőztél. :D


"#5 en vagyok az elo pelda, hogy nincs igazad. Neten vagy nem irtak vissza, vagy 2-3 level utan eltuntek."


Akkor valamit nagyon szrul csinálsz, vagy a profilod nem jó vagy a szöveged.


Élőben azért könnyebb, mert ott nem néhány képet és egy sor szöveget látnak csak belőled, hanem pluszban van testbeszéd, érintések, szemkontaktus, mimika, illat stb.

2018. jan. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Mert nemek szerinti a regisztráltak 90%-a pasi.

Az egyetlen típus amire ez nem igaz azok a vallási társkeresők. Na ott kb 30-40%-al több a nő.


De az h most felmész Badoo-ra h ott majd találsz v kit.

Ez esélytelen.

2018. jan. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

reménytelen,teljesen esélytelen!

mert nem kitartóak a Férfiak!

2018. jan. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!