Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A netes ismerkedés tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A netes ismerkedés tényleg reménytelen? Miért mondják sokan eztet?

Figyelt kérdés

2018. jan. 4. 08:18
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Mondjuk én 14 éve a neten ismertem meg a mostani párom :-)

Nem is a netes ismerkedéssel van a baj, hanem azokkal : 1. akik regisztrálnak és ott billegtetik magukat királynősködő ferdéntartottiphonebapucsitósselfikkel, na azokkal van a baj.

2. A FBlikekergetőkkel, meg a műhajkomplexusosokkal.


Meg azzal a ténnyel van a baj, hogy a fentiek tágra nyílt szemmel csodálkoznak, ha :

- kapnak egy kis csokor rózsát randin

- nem fekete BMW-vel, hanem 10-enéves Suzukival viszed haza

- ha csak egy esti dunaparti sétára viszi el az ember, mert egyszerűen ő érdekli, nem amilyenné egy barátnős-buli-piapartys környezet teszi

- ha a második randit egy wellness hétvégén képzeljük el (jaaaj csak le akar dönteni), az nem jut eszébe, hogy mi a jobb ? Hónapokig beleélni magatokat egy hiányérzetbe a FB-Viber-Messenger-en keresztül, vagy eltölteni vele 48 órát egyfolytában, ahol meg is lehet valakit ismerni elég gyorsan ? Ha nme jönnénk ki egymással emberileg, az derüljön ki minél hamarabb sztem, arra meg jobb a 48 óra, szemben a többhónapos reménnyel, neeem ?

Szóval széplányok, előbb magatokba kéne szállni, nem pedig magatoktól elszállni.


A lányok nagyon nagy %-a a 22-es cspdájába van, éspedig :

Szeretne normális lelkületű, kedves pasit.

Ezért magára akaszt mindenféle hülyeséget, hogy minél különlegesebb nővé válhasson, um. :

- műhaj

- silikonmell (itt most a tini és 20-onévesekre értem)

- tűhegyes strasszköves műköröm (a sima-normálissal semmi baj)

- gigatetkó kreációk bárhol a testükön, de leginkáb jó sok

stb stb stb.

És itt bulott is az alapelképzelésük, ugyanis erre a "különlegességi vággyal megcsinált" külsőt egy bizonyos társadalmi rétegben élő pasik nézik meg.

Akire azonban vágynának, azok a srácok bottal sem piszkálják meg őket. És már benne is vannak ezek a lányok a csapdában. Mert a külsejükkel azt a pasiréteget célozták meg, akire abszolút nem vágynak.

2018. jan. 5. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Nem biztos. Ha meg nézed azoknak a kérdéseknek a válaszait hogy "ti hol ismerkedtetek össze a párotokkal?" Abban a válaszok fele azt irja hogy a neten, társkeresőn vagy a fb-n.

Nekem is vannak olyan ismerőseim akik a neten szeretek maguknak társat.

Am én magam részéről esélytelennek tartom a netes párkeresést mert egyrészt randa vagyok, meg van egy nem mindennapi fétisem ami ugye meg perverzségen számít a nők szemszögéböl:D

F

2018. jan. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

#20-as, mit értesz azalatt, hogy a férfiak nem kitartóak (netes társkeresőn?)?

Elárulnám, hogy én pl. 2 éve regisztráltam (és elő is fizettem) az egyik piacvezető társkereső oldalon (adatlapom szinte teljesen kitöltve +néhány fénykép is van), ezalatt szétküldtem 100+ üzenetet.

Ebből, válaszoltak kb. 3-an, beszélgetés lett 1-ből, randi pedig 0 jött össze.

Én kitartóan keresek, de egyre gyakrabban érzem úgy, hogy ha azt a pénz, amit az előfizetésre költök, hasznosabban használnám fel, ha kidobnám az ablakon, és gyönyörködnék, ahogy viszi a szél...

2018. jan. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!