Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiaknak is legalább olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknak is legalább olyan nehéz a társkeresés mint a nőknek?

Figyelt kérdés
Átlagos nőként teljesen lehetetlen a társkeresés. A normális pasik foglaltak a többi meg csak szexet akar. És igen adtam esélyt csúnyább pasiknak is de sajnos ők is átvertek. Barátzonámba van egy fiú akinek szintén esélyt adtam de ő csodálkozva rám nézett és mondta hogy nem akarja ezzel elrontani a barátságot..
2018. jan. 13. 13:00
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
52%
19-es sokak szerint nekem is átlagos külsőm van,itt is többen azt írták,még is a legtöbb esetben úgy néznek rám a nők,mint egy leprásra,szóval igen,ha nem vagy jóképű és/vagy gazdag akkor le se szarnak a nők.
2018. jan. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
63%

#20

Szerencsére nem vagyok a helyetekben, és nem másban keresem a hibát állandóan, hanem elgondolkoztam azon, én mit tehetek magamért, miben kell fejlődnöm. Így nem ragadtam meg ezen a brühühü szinten.

2018. jan. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
Ha nő vagy,akkor nem kell szinte semmit tenned magadért,lesz párod előbb utóbb,ha férfi vagy jó genetikai adottságokkal,akkor se sok mindent kell tenned magadért,maximum elmenni fodrászhoz vagy megborotválkozni,kb.ennyi.
2018. jan. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
Úgy hogy akárki akárhogy okoskodik,férfiként sokkal nehezebb társat találni,ez tény. Aki ezt nem ismeri be,az aljas hazúg.
2018. jan. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
Sose értettem azokat, akik szerint KIZÁRÓLAG ők vannak nehéz helyzetben - az élet bármilyen területén. Nagyon egyszerű vagy, barátom, ha azt hiszed, csak neked szpás az élet.
2018. jan. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
Nem szopás, az élet egyéb területein boldogulok az igényeimnek megfelelően, a párkapcsolattal voltak mindig is gondjaim, a külsőm miatt ugyebár. Igaz,ami igaz,mostanában azzal sincs gondom,mert nem foglalkozok vele.
2018. jan. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
Igen, eléggé nehéz a társkeresés témaköre a mai Mo.-n. (35F)
2018. jan. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:

20-nak: 19-es vagyok. Akkor nem érted, amit írtam. Tehát jött egy bemutatkozó levél a társkeresőn, egy átlagos külsejű sráctól. A levél megnyerő, jóérzésű, értelmes férfit sejtetett. Ezért válaszoltam neki.

(Tehát az, hogy átlag felett jól keres, azt pl. bemutatkozáskor még nem tudtam. Már csak mert írtad, hogy vagy legyen baromi jóképű, vagy keressen átlag felett).

És nem hiszem, hogy nők közül én vagyok (voltam) az egyetlen, aki válaszol(t) a nem kimondottan adonisz külsejű pasiknak. Szerintem sok normális lány van, akiknek, ha a férfi átlagos külsejéhez belbecs is társul, akkor az már bőven oké, és szívesen találkoznak vele. Számomra hihetetlen, hogy a legjobb képű 5-10 %-nak jut csak csaj egy társkeresőről. (Legfeljebb a plázapitcháknak, de tán nem velük kellene ismerkedni.)

Meg lehetne célozni a szolidabb(nak), normálisabb(nak) kinéző lányokat, picsogás helyett.

2018. jan. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
Általában a szolidabb kinézetű nöket céloztam meg,nem a plázacicákat,és még sem lett kapcsolat. De k..va jó már,hogy itt mindenki tudni véli,hogy kivel vagy kikkel próbáltam ismerkedni. Semmit nem tudtok rólam,de ráfogjátok,hogy valami szuper bombázókkal próbáltam ismerkedni.
2018. jan. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:

Férfiaknak úgy fényévekkel nehezebb. Nemcsak nehéz, de megalázó és rengeteg feszültséget is generál (amit errefelé következetesen csak "nőgyűlöletnek" címeznek).

Nézz meg egy átlag társkeresőt: van pár tucat nő, és több ezer férfi. Szerinted egyénileg miféle esélyeik vannak? Bármelyikük őszintén, tiszta szívből, boldogan cserélne veled.


Mellesleg Kérdező, ha beskatulyázol önkényesen minden jelentkezőt abba a top-10-es nőibulvár szarságba, akkor bocsáss meg, de valahogy nem tudom komolyan venni, hogy neked lehetetlen társat találni. Ha két kézzel szórod kifelé mindegyiket mondvacsinált okokkal, hát úgy tényleg nem fog menni. Neked tán egy pindurka hibád sincs?


#18 válaszadó, hogyne, most konkrétan adod alája a lovat, hogy mindenkit hajtson el, aki nem tökéletes. A vége az lesz, hogy ott fog 60 évesen hótegyedül ücsörögni a karosszékében Cirmivel és Nyávival besavanyodva férfigyűlölőként. Amilyen, sanda gyanúm szerint magad is vagy.

Egyébként ki kell ábrándítsalak, van benned hiba, jóval több, mint gondolod, csak épp derogálna beismerni. Piros kezet adtam.

2018. jan. 14. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!