Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiaknak is legalább olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknak is legalább olyan nehéz a társkeresés mint a nőknek?

Figyelt kérdés
Átlagos nőként teljesen lehetetlen a társkeresés. A normális pasik foglaltak a többi meg csak szexet akar. És igen adtam esélyt csúnyább pasiknak is de sajnos ők is átvertek. Barátzonámba van egy fiú akinek szintén esélyt adtam de ő csodálkozva rám nézett és mondta hogy nem akarja ezzel elrontani a barátságot..
2018. jan. 13. 13:00
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:

#30

Szerencsére a világ nem úgy működik, ahogy te gondolod. Ha valakinek van rendes ön- és emberismerete, fel tudja mérni, kivel tudná leélni az életét. (Az önismeretbe a saját hibák tudomásul vétele is beletartozik.)

Amennyiben lepontozásra élvezel, akkor egészségedre, remélem, ez volt a napod fénypontja.

2018. jan. 14. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:

#31 válaszadó...nem úgy, ahogy én gondolom? Nem kell gondolnom sehogy. 32 éves vagyok, és egész végig úgy kellett párkapcsolati téren küzdeni, hogy alapból esélytelen voltam a győzelemre. Ennek ellenére minden alkalommal megadtam magamnak az újrakezdés lehetőségét még így, vesztes pozícióból is. Hogy hogy működik a világ, kérlekszépen, remekül mutatja, hogy ha nőként regisztrálsz társkeresőn, még képet sem kell feltöltened, heti 20 levelet minimum kapsz, de van, hogy 50-t vagy akár még többet is - mindezt úgy, hogy te magad egy levelet se írsz meg. Ezek után nincs szükség arra, hogy megmagyarázd, hogy működik a világ. Elhiszem, hogy szerinted pontosan így kellene működnie, a gond csak annyi, hogy szerintünk meg nem. És egyelőre mi vagyunk többen.

A lepontozást meg azért kaptad, mert világosan látszik, hogy csak provokálni, köpkölődni akartál, nem hasznos választ írni. Ezek után ne neked álljon feljebb pls...

2018. jan. 14. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
Felőlem verheted magad a napi 50 levélre (hogy honnan van ez a szám, azt csak te tudhatod), de igazából még mindig ugyanott tartasz, mint néhány hónappal ezelőtt: a fájdalmadat ráhúzod random emberekre, akik ugyanúgy megjárták a saját szrságaikat, csak közben hajlabdóak voltak fejlődni. Te meg ülsz az előre eldöntött vesztes pozíciódban. Nekem hótmindegy, én boldog vagyok, és nem hibáztatok senkit.
2018. jan. 14. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
100%

#33 válaszadó, úgy tűnik, én mégis több időt töltöttem társkereséssel, mint te, mert tudok konkrét tapasztalatokat írni, te meg csak trollkodtál egy jót, persze szigorúan az egészséged megóvása érdekében. Azzal se igazán foglalkozol, hogy társkeresésnél MINDIG a nő választ. Akkor nem az Érmelléki Kuglófembert fogjuk okolni.

Mellesleg nem tűnt fel, hogy rajtad kívül itt mindenki képes volt gúnyolódás nélkül, civilizáltan megnyilvánulni, egyes egyedül neked jelent ez kihívást? Ha ennyire nem tetszenek az ilyen kérdések, ne kommentelj hozzájuk, van még pár tucat kategória, válaszolgass ott, neked is jobb, nekünk is jobb.

2018. jan. 14. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
100%

Nem, a férfiaknak nagyságrendekkel nehezebb. A nők nem is keresnek társat, csak felteszik magukat, és válogatnak. Egy átlagférfi örül, ha egyáltalán válaszolnak.

Mondom ezt a nők szerint jóképű férfiként, centik szerint magasként, és normál testalkatúként. 3 év társkeresőzéssel 4 randim volt, pedig nem válogatok annyira, átlag nők tetszenek. Ebből 0 kapcsolat. Több csak "civilben" jött össze, és azért ott se könnyen, mert csendes vagyok, nem villogok, nem feltűnősködök, nincs prolipresztízsautóm, mert hányok tőlük.

2018. jan. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
0%

#34

Az már a te nyomorod, hogy a sok keresés mégse hozott eredményt.

Még mindig nem jártál az én cipőmben, de tévedhetetlennek hiszed magad. És aki itt mindig ugyanazt hajtja ugyanazzal az egybites, pesszimista, világfájdalmas felfogással, az te vagy. Ami bizony sokkal károsabb, mint hogy én kiröhögöm azt, aki nem képes magába nézni, és letisztáni a saját hibáit és felelősségét egy helyzetben.

2018. jan. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
100%
36-os fogalmad sincs az egészről, tehát ne akarj okoskodni! A férfiaknak nehezebb,kész!
2018. jan. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
100%

#36 válaszadó, akkor kvázi ez azt jelenti, hogy igazat írtam, és az átlagpasasoknak valóban nehezebben megy a párkeresés, csak ugye derogált ez így leírni.

Senki nem beszélt itt tévedhetetlenségről, írtam egy konkrét tényt a társkeresésről, azóta se cáfoltad meg, tényekkel ugye kicsit nehezebb vitatkozni. Pláne egy olyan illetővel, mint te,akinek sem igaza nincs, sem kompetenciája, hogy ezt belássa.

És ne képzeld magad tökéletesenek pls, mert messzebb vagy tőle, mint Makó Jeruzsálemtől. Piros kéz ismét.

2018. jan. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:

Egyet nem értek, de most komolyan: Anno, édesanyáink korában miért jutott a legnyomibb pasinak is nő (asszony, feleség). Ahogy visszagondolok, barátnőim apukái között is volt olyan, akire most mondanátok, hogy ronda, meg hű meg há. Húsz dioptriás is, gebe is, kis seggdugasz pasi is. Nagydarab is, arcra olyan ronda is, hogy gyerekkorban féltem tőle. Szerintem ezeknek mindnek-mindnek-mindnek volt fellépése.

Főiskolás koromban a pénzügy tanárunk egy kb. 160 centi magas seggdugasz volt (Dugó néven hívtuk a háta mögött). Ragyogó magas szőke feleséggel. Még ennek a pasinak is volt fellépése, magabiztos volt, stb.

Akkor mi volt a más mondjuk 30 évvel ezelőtt?

2018. jan. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
#39 azért, mert régebben létszükséglet volt a család, nem ömlött a nőkre tvből, újságokból, és mindenhonnan, hogy nekik minden JÁR, mindig több, és mégtöbb JÁR nekik, és nem hitték hogy ők hercegnők akiknek jár a "sztár" pasi.
2018. jan. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!