Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiaknak is legalább olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknak is legalább olyan nehéz a társkeresés mint a nőknek?

Figyelt kérdés
Átlagos nőként teljesen lehetetlen a társkeresés. A normális pasik foglaltak a többi meg csak szexet akar. És igen adtam esélyt csúnyább pasiknak is de sajnos ők is átvertek. Barátzonámba van egy fiú akinek szintén esélyt adtam de ő csodálkozva rám nézett és mondta hogy nem akarja ezzel elrontani a barátságot..
2018. jan. 13. 13:00
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
Olyan pasast keres, amilyen nincs.
2018. jan. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:

Jahhh...

43f.

2018. jan. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
74%
Szerinted nehézség az, hogy ha nem teszel semmit, akkor biztosan egyedül maradsz? Mert ugye a nőknél ez közel sem így működik...
2018. jan. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
87%
A férfiaknak ezerszer nehezebb, ha nem születtek jóképűnek és magasnak. Te is öt perc alatt találnál pasit, ha nem kizárólag a jóképű férfiakat vennéd észre. Akire te azt mondod, hogy csúnyább pasi, az se csúnya, legfeljebb nem a legjobb képű 5%-ba tartozik, hanem csak a legjobb képű 10%-ba.
2018. jan. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 Diavolino44 ***** válasza:
100%

Szerintem is nehezebb ferfikent ismerkedmi.

Hol lehet ismerkedni?

Ha ez bar ki fejeben megfogalmazodik, nagyjabol az internet mellett fog kikotni. Mar a szorakozohelyen ami eleve azert volt anno kitalalva, hogy ismerkedni lehessen, ott is a “bulizni megyek nem pasizni” hozzallassal megy az egyedulallok nagy resze is.

Igy marad a net, ahol, egy nore jut 25 ferfi. Igy kb a legjobb 10-15% fog tudni ervenyesulni. Arrol nem beszelve, hogy az online ismerkedeskor a nok atmennek hercegnobe, s aki eloben aranyos es normalis neten pitsa lesz, nem ir vissza, dobalja az elvarasait.


Ferfikent, szellemnek erzed magad, s lehet rosszul esik, h csak szexet akarnak, de ha az eg vilagon senki nem akar toled semmit, az szerintem rosszabb.

Ha ferfikent ervenyesulni akarsz, ki kell tunnod, hogy sikeres tudj lenni, ugyan ezt tudom tanacsolni atlagos noknek. Senki nem akar atlagos par, se no, se ferfi. A ferfiak sokkal vizualisabbak mint a nok, erre erdemes ragyurni.

2018. jan. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak kiábrándítani, de lehet te vagy a srác barátzónájában. Persze nem vagyok tévedhetetlen :D

31/f

2018. jan. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
74%
legalább olyan nehéz-e nekünk mint a nőknek? szerintem nektek van a legkönnyebb dolgotok. Vártok a sült galambra, mert a tény hogy a párkapcsolathoz ketten kellenek, az nálatok úgy történik hogy majd a pasi kezdeményez meg minden. Ti úgysem fogtok, mert az nálatok a "nyomulás" jele. Ráadásul még meg is válogathatjátok hogy elutasítjátok-e az illetőt vagy nem. Ilyet kérdezni.. fáj..
2018. jan. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
30%

Látod, kérdező, szegény férfiaknak sokkal nehezebb, brühühüüü...


A titok az, hogy nem kell szóba állni minden jöttmenttel, hanem végiggondolni, milyen emberrel lennél képes eltölteni az életedet, és azt megkeresni.

2018. jan. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:

Én nem értem, férfiak esetében mi ez a "ronda", meg az "átlagos külső". Illetve értem, de az átlagos külső az nem egyenlő azzal szerintem, hogy ronda. Csak mert írjátok, hogy férfinak átlagos külsővel már teljesen értelmetlen társkeresőzni például.

Én társkeresőn jöttem össze a vőlegényemmel. Attól, hogy nem egy adonisz, még messze nem ronda. Átlagos, igen. Magas, vékony, szemüveges (sok dioptriával), és egy nagyon okos mérnök (aki nem mellesleg jól is keres), amellett művelt, udvarias, és még a szexben is jó.

Most akkor hol lett volna a határ, aminél már nem válaszol neki egy lány sem? Külsőre gondolom a kérdést.

Amúgy neki sem a plázap...ák jönnek be, tehát eleve kizárta azokat, és elkezdett a tartalmasabb(nak kinéző) lányok között keresgélni.

De nem mondjátok már (pasik!), hogy EZÉRT , mert mondjuk nem egy bonviván, már nem is veszik emberszámba a lányok, mert nem hiszem el.

2018. jan. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
58%
18-as brühühüzhetsz b..szki, lennél a helyünkben csak lesnél,hogy mi van! 19-es párja meg mérnök,jól is keres...köszönjük ennyi elég is volt,hogy levágjuk a szitut! Ennyit erröl! Átlag külsővel,átlag keresettel nem érdemes férfiként társkeresőzni. Lehet "brühühüzni" meg gúnyolódni,könnyű jár a szája a nőknek napi nem tudom hány levél után. Még ha az általuk selejtesnek titulált férfiak is írnak nekik,az is csak az egojukat növeli. Az ilyen f..om "brühühű" szöveg miatt kezdem már utálni a nőket meg ezt az egész párkapcsolat dolgot,mint a szart. Adjatok esélyt az átlagos külsejű átlagos anyagi helyzettel rendelkező férfiaknak is, és akkor nem lesz "brühühű".
2018. jan. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!