Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért is elvárás egy 30+os...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért is elvárás egy 30+os férfitól, hogy lakása legyen/egyedűl éljen?

Figyelt kérdés
Vannak tippeim. Egyedűl is élek, pont hogy ezért kérdezem, mivel is vagyok elvieg jobb?

#önállóság #Egyedűlélni #sajatlakas
2018. febr. 25. 18:10
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:
Látszik, hogy sok a diplomás pesti. Felénk ma talán 100-200e az átlag fizetés. Aki 30 ma az 5 éve 100e átlag fizetést kapott. Nekem elmúlt 3évben 1,5x lett a fizetésem. 90ről 125. Szóval az a baj velem nem vagyok diplomás...
2018. febr. 26. 08:25
 42/47 anonim ***** válasza:
57%
Nem foghatod Pestre. Itt 7-8 millától kezdődnek a lakásárak, azért vidéken az ember palotát is kap kb. Igazodik a bérhez.
2018. febr. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 A kérdező kommentje:
42 Én is ezt hittem. Miskolctól 10kmre. 6,5millióert olyan házat hìrdettek,amin tetőt lélek tartja rajta ,egy szoba fala tiszta vìz. Miskolc avason a gettóban 4-5millió egy garzon.
2018. febr. 26. 20:12
 44/47 anonim ***** válasza:
100%

Nem ragaszkodom a saját lakáshoz. A saját háztartáshoz ragaszkodom 30 felett. Nekem mindegy hogy a saját lakásában vagy albérletben, hogy ha saját azt vette vagy örökölte vagy anyjáéktól kapta, vagy akár a szülői telken/házban egy önálló stúdiólakás. A lényeg hogy 30 fölött tartsa el magát, fizesse egyedül a lakótere rezsijét, vásároljon be, főzzön, mosson, takarítson, és ha olyan szintre jut a kapcsolatunk, álljon úgy mind anyagilag, mind lélekben, mind önellátásban hogy közösen tudjunk bérelni/vásárolni.

Hogy ezt miért várom el? Mert mindig is önálló típusú ember voltam, 19 évesen már megvolt az igényem hogy egyedül éljek, akkor még persze koliban amit szüleim fizettek, de saját háztartással. Azóta saját keresetből bérlek, így nem az a cél hogy valahova beüljek a készbe.

Hasonló párt keresek mint én, tehát akinek 30 évig nincs igénye arra hogy minimálisan ellássa magát és leváljon a szüleiről, akinek 30 évesen nem mérhetetlenül frusztráló hogy nincs egy önálló pillanata, azzal nem egymást keressük mert tejesen más a személyiségünk. Továbbá mivel én 19 éves korom óta egyedül élek, tudok főzni, takarítani, gazdaságosan bevásárolni, pénzt beosztani, háztartást szervezni. Ugyanezt elvárom a páromtól is, mert mivel én is főállásban dolgozom nem fogom ellátni, így kénytelen lesz ő is kivenni a részét a háztartásból, az pedig mérhetetlenül megalázó mindkettőnk számára ha nekem kell megtanítanom egy 30 éves, felnőtt embert hogy hogy kell beindítani a mosógépet.

2018. febr. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 A kérdező kommentje:
Amit ìrtál utolsó,azt otthon kellene megtanúlnia, vagy saját bőrén kibénázni, még rá nem jön mit hogy kell.
2018. febr. 27. 20:40
 46/47 anonim ***** válasza:

7: Mert nem önálló, nem gondoskodik magáról.

Egy családban nem megy el mindenki külön kiflit venni meg zsepit, hanem biztosan egy csomó dolgot megvesznek neki, és őneki nem napi rutin a beszerzés a hétköznapi és időszakos dolgokra.

Nem ő az, aki üzemelteti a lakást, nem kötött még soha szerződést a szemétszállítókkal, nem tárgyalt még ügyvéddel, nem kötött szerződést, nem rúgta ki a kőművest, aki rossz munkát végzett, nem szervezett felújítást, nem ő kötötte a lakásbiztosítást, nem ő rendezi el, ha valaki rendszeresen a küszöbre csinál, nem ő hívja a rendőrséget, ha a szomszéd zaklat, nem ő tárgyal a biztosítóval viharkár esetén, nem ő fizeti a ház költségeit, nem ő választja ki a fűnyírót és a virágokat, nem ő dönti el, mire hasznosítsák a kertet, stb.


Ez egy másik létminőség, amikor te vagy, aki megcsinál mindent, ami az élet tartozéka.

2019. jan. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

45: De más az, hogy elviekben tudod, meg rá tudNÁL JÖNNI, mint ha évek óta rutinból csinálod is.

Az olyan nő, aki ezen már túl van, nem szeretne se kiszolgálni, se a lakhatásodat biztosítani - ez óhatatlanul pótmami szerep lenne neki, és ő szerelmi társat keres, nem egy gyerekpótlékot. Szeretne egy olyan férfit, aki már maga is felépített egy otthont, nem csak elképzelte, hogyan csinlNÁ azt.

Nem is értem, hogyan gondolhatod, hogy egyenrangú vagy egy ilyen nővel.

És igen, elég, ha van egy háromévszakos nyaraló sufnija, ami 9 nm és amiben laksz, amit magad meszeltél ki és rendeztél be, magad tartasz fenn és rendben, és ahonnan kidobod azt, aki nem kívánatos számodra, és télire visszamész anyukádhoz.

2019. jan. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!