Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért is elvárás egy 30+os...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért is elvárás egy 30+os férfitól, hogy lakása legyen/egyedűl éljen?

Figyelt kérdés
Vannak tippeim. Egyedűl is élek, pont hogy ezért kérdezem, mivel is vagyok elvieg jobb?

#önállóság #Egyedűlélni #sajatlakas
2018. febr. 25. 18:10
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
100%

5-ösre:

Nekem is van ilyen külön emeleten lakó srác ismerősöm (barátnőm fia), de kb még így is kínos a srácnak. Onnan gondolom, hogy anyuka lelkére van kötve, hogy még az udvarra se menjen ki, amíg ő ott van a csajjal. Hogy össze ne fussanak az udvaron, amikor érkezik vagy megy a csajjal.

2018. febr. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
72%

Marcsi néni leíratta volna veled 30x, hogy egyedül.


Mert én is egyedül élek, és nem akarok olyat, aki soha nem élt egyedül. Úgy érzem, hogy az ilyen emberekkel valamilyen nagyon alapszinten mások vagyunk.

2018. febr. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
54%
25 vagyok. Az egyik helyen anyámmal élek, a másik helyen albérletben, lakótársakkal. Hogy lehet, hogy még egy lányt sem fogtam ki, akiket zavarna a dolog? És hogy lehet, hogy itt egy csomó nőt zavar? 30 alatt nem gáz, ha hallják a szexet, felette meg igen? :D
2018. febr. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
28%

Harminc alatt is, már bocs.

Nálam második randi nem lett volna.

(22/L)

2018. febr. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
61%
#14: Nyugi, első randin elköszöntünk volna egymástól, amint közlöd, hogy egy aranyásó vagy. :D
2018. febr. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
30 alatt is lehet gáz, de mivel kitolódott az önállósodás, a tanulás, az, hogy saját lábra állj, ezért jobban elfogadható 30 alatt még szülőkkel élni. Egy idő után viszont, ha nem olyan a család, akkor ez az együttélés a szülőkkel is konfliktusforrás lehet, nekem is az volt, és alig vártam, hogy összejöjjön a pénz, és lejárjon a lakáskassza megtakarításom, vagy legalább a vége felé érjek, hogy külön tudjak végre költözni úgy, hogy ne kelljen visszakuncsorognom magam a méregdrága albérlet költségek miatt, amiket viszont nem tudtam volna fizetni, a saját lakás kedvezőbb, ha jól tervez az ember anyagilag, és nekem bejött. Kevesebbet fizetek a sajátomra, mint albérletre fizetnék ugyanilyenre. Miután elköltöztem, még voltak problémák, a szüleimnek is meg kellett szokni, de kb. egy év után rendeződött, és elkezdett javulni a kapcsolatunk. Viszont nem tudnánk együtt élni.
2018. febr. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
#16: Ment a zöld! Ez és így korrekt. Leírtad a lényeget: Egy idő után okozhat problémát. Akinél első pár randi alkalmával problémát jelent a saját lakás/ház hiánya, az más kategória.
2018. febr. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
26%
15-nek: Nincs rá szükség, jegyben járok, nyáron házasodunk:)
2018. febr. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
14%
#18: Nekem is van kapcsolatom. Elég sokatmondó, hogy próbáltál csak egy felvágós választ írni, de azt képtelen voltál cáfolni, hogy aranyásó vagy. :)
2018. febr. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 A kérdező kommentje:
Mondjuk szerintem nem a vásárlás a nehéz. Hanem felújìtani, berendezni volt nehezebb. Lakáshitel melett. Kb ha megvan a ház csak viszi a pénzt.
2018. febr. 25. 19:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!