Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért is elvárás egy 30+os...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért is elvárás egy 30+os férfitól, hogy lakása legyen/egyedűl éljen?

Figyelt kérdés
Vannak tippeim. Egyedűl is élek, pont hogy ezért kérdezem, mivel is vagyok elvieg jobb?

#önállóság #Egyedűlélni #sajatlakas
2018. febr. 25. 18:10
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:

#30: Nem a megnyugtatás a kérdés, csak durvának találom, hogy az emberek egy részének mennyire fejletlen az önismerete vagy mennyire nincsenek tisztában alapvető fogalmakkal.

A templomegere és a saját lakás között elég sok lépcső van.

2018. febr. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:

Igen, pl. a vőlegényem is egy lépcső közötte: Mivel mint írtam, NEM saját lakása van, hanem egy bérelt lakás Bp-en.

A sajátot ketten hozzuk össze esküvő utáni években. Ezért is nem szórakozunk még 5-10 évig elköteleződés nélkül (ahogy mostanában divat.)

2018. febr. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
0%
Élsz te egyedül a f* szt.
2018. febr. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
0%
Élsz te egyedül a f* szt
2018. febr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
36%

Nekem az nagyobb elvárás lenne, hogy a saját anyanyelvén helyesen írni tudjon 30 éves korára...:/


Amúgy azért elvárás, mert a többség nem annyira szorgos, hogy 3-4 diplomát csináljon, ami mondjuk felemésztené teljesen a 20-as éveit. A többség 21-24 éves korában végez. Kérdés, hogy mi a frászt csinál 6-8 év alatt, ami miatt nem tud magának kibulizni egy kisgarzont akár, vagy bármit a mamahotel helyett? Aki annyira nem tud jól bánni a pénzzel, hogy mondjuk egy átlagos, 100-200-as fizu mellett otthon nem tud félretenni évente fél-1 millát, azt nem hiszem, hogy be akarom engedni az életembe, tekintve, hogy a tanulmányaim mellett 16 éves koromtól fogva 3 év kivételével végig dolgoztam és most, 24 évesen van már annyi pénzem, hogy el tudjak indulni, ha nagyon muszáj, de inkább gyűjtök egy rendesebb lakásra, ami meglesz pár éven belül. Ez nem hencegés, csak nem férne a képemre, hogy a családalapító kor közepén még ott tartok, hogy ennyire önállótlan vagyok.

2018. febr. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
100%
"Amúgy azért elvárás, mert a többség nem annyira szorgos, hogy 3-4 diplomát csináljon" - Kell a francnak 3-4 diploma. Egész életemben tanulok így is, de nem a diplomáim számát akarom növelni, hanem a szakmámon belül akarok elmélyedni.
2018. febr. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
45%
Akkor meg nem foghatod arra, hogy a tanulás miatt nincs rendes kereseted vagy teljes munkaidős állásod, ami miatt ne tudnál aktívan pénzt gyűjteni lakásra és ne lehetne saját otthonod 30 éves korodra. :)))
2018. febr. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
63%

"Amúgy azért elvárás, mert a többség nem annyira szorgos, hogy 3-4 diplomát csináljon"

Mert ha ezt csinálnád, akkor meg ez lenne a bajuk :)

2018. febr. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
Ezt csinálom. Nem volt vele baja eddig senkinek.
2018. febr. 26. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
"Akkor meg nem foghatod arra, hogy a tanulás miatt nincs rendes kereseted vagy teljes munkaidős állásod, ami miatt ne tudnál aktívan pénzt gyűjteni lakásra és ne lehetne saját otthonod 30 éves korodra. :)))" - Nekem van, nem engem kell piszkálni, én nőként összehoztam a saját lakást egyedül.
2018. febr. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!