Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért is elvárás egy 30+os...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért is elvárás egy 30+os férfitól, hogy lakása legyen/egyedűl éljen?

Figyelt kérdés
Vannak tippeim. Egyedűl is élek, pont hogy ezért kérdezem, mivel is vagyok elvieg jobb?

#önállóság #Egyedűlélni #sajatlakas
2018. febr. 25. 18:10
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
19-nek: Nem vagyok aranyásó, nyáron diplomázok, és utána már együtt keressük a pénzt. Ebben nincs semmi.
2018. febr. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
45%
és ha albérletben él 32 évesen?
2018. febr. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
100%
Az albérlet is oké, a lényeg, hogy levált a szülőkről.
2018. febr. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
45%

#21: Ha még nem is dolgozol, tehát TE magad ÖNERŐBŐL nem tudsz felmutatni egy saját lakást, de elvárod egy férfitől, akkor mégis miről beszélünk? :D

Még csak nem is dolgozol.

2018. febr. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
45%
24-nek: Nem, de mivel ugye pasi többlet van, (legalábbis folyton ezen nyígtok itt), ezért ugye támaszthattam ilyen elvárást, hogy elve annak adok esélyt, ahol lesz életterünk addig is, míg én is elhelyezkedem.
2018. febr. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
47%
#25: Sosem "nyígtam" férfitöbblet miatt. Az oké, hogy állíthatsz ilyen-olyan elvárásokat, de ez azzal jár, hogy az ilyen-olyan elvárások árulkodnak rólad. Ha bizonyos anyagi elvárásaid vannak, akkor aranyásó vagy. Ha nekem férfiként az lenne az elvárásom, hogy a nőnek a konyhában a helye, akkor nem háborodnék fel, ha szexistának tartanának.
2018. febr. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
0%

26-os, nem érzem magam aranyásónak. Csak nekem nem fér bele, hogy bújkálva kelljen szexelni a szülői házban (akármelyikben).

Nem tudom, neked ez miért fáj amúgy.

Rendkívül értékes, intelligens, aranyos embert ismertem meg a vőlegényemben, nagyon szeretjük egymást, fej fej mellett igyekszünk és teszünk a karrierünkért (ő mérnök, és az enyém sem büfészak, maradjunk ennyiben).

Más nőnek az a kikötés, hogy 180 felett lehet csak, Bp. 30 km-es körzetében lehet csak, nekem meg egy kikötés volt, hogy ne a szülőkkel éljen 28 évesen. Ez csak ennyi.

Te kevered a dolgokat, ez nem aranyásás, hanem nekem nem fér bele egy életképtelen "anyuci kisfia". Akkor sem, ha a szülői házban ő pakolja be a mosógépet.

2018. febr. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
50%
De amúgy, hogy értsd: a vőlegényemnek nem saját lakása van, hanem bérel. Tehát eljött Bp. agglomerációjából a szüleitől, és bérel Bp. belvárosban. Tehát a közös fészket ketten hozzuk össze majd, házasságkötés után.
2018. febr. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
61%

#27: Lényegtelen, hogy ki és minek érzi magát. A tények makacs dolgok. A szexisták egy rész sem érzi magát szexistának, ettől még az.

Nekem nem fáj. Sehol sem írtam, hogy fáj.

Attól, hogy a párod szép és jó más téren is, még ott volt ez az anyagi kikötésed. Lehet, hogy ezerszer szebb és jobb emberkékkel ismerkedhettél volna meg, de nálad első körben számított az anyagi háttér.

Akinek egy magasság a kikötése vagy egyéb külső jellemző, az felszínes. Tudod, hogy hány ember tagadja, hogy felszínes, amikor felszínes kikötései vannak? Elég sok. Ettől még felszínesek. Pl. én is az vagyok, mégsem kérem ki magamnak, ha valaki ezt közli velem.

Az, hogy részedről "anyuci kisfia", aki nem él külön, az még előítéletes is.

2018. febr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
Jó, ha ez megnyugtat, nevezz aranyásónak. Az biztos, hogy templom egerével nem járnék.
2018. febr. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!