Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megereszkedett/elhízott/igényt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megereszkedett/elhízott/igénytelen/csúnya nők! Titeket mennyire zavar, hogy ha egy csinos fiatal lány szarik, akkor a férfiak számára az is a "jaj de cuki" kategória, tőletek meg már akkor is undorodnak, ha ásítotok egyet?

Figyelt kérdés
Rosszul esik ez nektek?

2018. márc. 7. 16:40
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
98%
Nem zavar, kb. 8 éves korom óta tudom, hogy így működik a világ. Mi változik, ha földhöz verem magam? Semmi.
2018. márc. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
98%
Nem mindegyik. Senki sem mondta. Azt mondtam, hogy hajlamosak az emberek totál meghülyülni és megvakulni egy szép nőtől. Gyakorlatilag bármit megtehet velük, tapasztaltam. Ez az, amit nem kellene hagyni. Lehet, hogy normális, de ha nem az, nem kellene tálcán kínálni senkinek -sem szépnek, sem rondának- a lehetőséget az átcseszésre. De ez történik általában. A pasi olyan lesz, mint a marionettbábú. A férfiak nem, de sajnos túl sok a pasi.
2018. márc. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
87%

#10

Azért más az, ha hajléktalan leszel, éhezel, éhezik a gyereked és szétmegy a családod. Attól, hogy nem kapsz meg egy szebb p#nát, nem megy tönkre az életed. De erről beszélek, nektek ez a minden. Mostantól vadászni fogom a lehetőséget, hogy visszaéljek ezzel. Van még 10 évem megöregedni, addig sokakat lehet táncoltatni.:D

2018. márc. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
0%

"A pasi olyan lesz, mint a marionettbábú."

Akkor miért nem a nők tesznek a jelenség ellen?

2018. márc. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Goldman Sachs nincs, de Morgan Stanley igen.

Több nagypofájú, világutálattal élő, kocka ismerősöm dolgozik ott, még egyiket sem rúgták ki...

2018. márc. 7. 17:04
 16/30 anonim ***** válasza:
7%

,, Attól, hogy nem kapsz meg egy szebb p#nát, nem megy tönkre az életed. De erről beszélek, nektek ez a minden. Mostantól vadászni fogom a lehetőséget, hogy visszaéljek ezzel. Van még 10 évem megöregedni, addig sokakat lehet táncoltatni.:D"


Ebben igazad nem megy tönkre.

Ezért kell vonzóvá vállni egy férfinak és akkor bármilyen nője lehet.

Mondom rám állandóan mosolyognak mint a tejbe tökök a szép lányok,szoliba is a csaj széles mosoly,elkezd velem dumálni,flörtölni pedig csak bementem a helyre.

Nem az,hogy minden de ha én a külsőmet építem minden mellett akkor joggal akarok szép vonzó nőt.

Egy elhízott átlagosra fel se állna,ez van.

Hát visszaélhetsz de egy alfaférfi esetén hidd el nem tudnál :)

2018. márc. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
90%
Miért tennének? Hol a móka abban, hogy valaki korrekt egy ilyen balekkal, vagy meg akarja javítani?:D Ilyen pasi amúgy sem kellene, hadd szórakozzon szép nőkkel, ha meg épp én vagyok olyan helyzetben, hogy szórakozhatok vele, már megérte.
2018. márc. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
82%
#16 küldj képet.
2018. márc. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Vannak dolgok, amikkel tudtam hatni egy "alfaféfire" is. Mintha lenne olyan.:D Mindenkin lehet fogást találni. Minden megoldható.
2018. márc. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

# 2


Ez a komment miért lett leértékelve? A férfiakat általánosító, "marionettbábúzó" kommentek meg fel? Mi ez az egyoldalúság?

2018. márc. 7. 17:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!