Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megereszkedett/elhízott/igényt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megereszkedett/elhízott/igénytelen/csúnya nők! Titeket mennyire zavar, hogy ha egy csinos fiatal lány szarik, akkor a férfiak számára az is a "jaj de cuki" kategória, tőletek meg már akkor is undorodnak, ha ásítotok egyet?

Figyelt kérdés
Rosszul esik ez nektek?

2018. márc. 7. 16:40
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
85%

Nem vagyok már 20 éves és 40 kiló. :)

Ezt úgy oldom meg, hogy felveszek egy jó szabású melltartót, egy nagyobb dekoltázzsal rendelkező ruhát, egy magassarkút, kis smink, bizsu, belövöm a hajam és kilibbenek az utcára.

És az ilyen kis csicskák csak a 95C melleket látják, és úgy nyalják a se.ggemet, mintha csokit sz.arnék. ;)

2018. márc. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
32%

# 21


Jó nagy primitív ringyó lehetsz :D

2018. márc. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
71%

Valaki megtanítana engem is cukin szarni ?

31/f

2018. márc. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
97%
Engem nem érdekel, tőlem a szrukat is megehetik. Nem vagyok irigy rájuk.
2018. márc. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
81%
Nem, mivel leszrom a férfiakat.És akkor is leszrnám őket ha szebb lennék.
2018. márc. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
97%

14-es:

"Akkor miért nem a nők tesznek a jelenség ellen?"


Azért, mert azoknak a nőknek pont úgy jó, ahogy van.

Van olyan kollegám, aki minden nap túlórázik, egyik kollegina helyett is ő végzi el a munkájának a kb. felét, napi szinten. Amikor kérdezik, hogy lehet ilyen h...-e, azt válaszolja, hogy "de hát a csaj annyira dögös."

Na mármost, ez a dögös kiscsajnak nagyon jó így.

Én pedig hiába mondom a kollegának, hogy de hülye vagy, b+.

2018. márc. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
26-oshoz még: Ja, ebben az esetben meg sem kapja a szép p!nát, csak nézheti a domborulatait, de már ezért ottmarad helyette megcsinálni a munkáját.
2018. márc. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Pont leszrom, hogy a külsőm miatt mit gondolnak rólam.

A pasik azt látják ami vagyok, a férfiak meg aki vagyok. És az sem érdekel, milyen véleménnyel vannak a csajok/nők rólam.

2018. márc. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
97%
Hat ja, csak egy szexi kulso kell, f. felall, esz megall. Aztan neztek nagypkat, ha ezt kihasznaljak.
2018. márc. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
96%
Nem vagyok egyik sem, így aztán nem zavar hogy ha egy pasinak fiatal lány tetszik. Az az ő gondja baja. Értelmes pasi amúgy is korabeli nőt választ. A többi nem érdekel.
2018. márc. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!