Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Járnátok olyan lánnyal, akire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan lánnyal, akire ha ránéztek a szívetek leszakadna annyira cuki lenne, ha megdugták párszor egyéjszakás kalandok alkalmából fiúk?

Figyelt kérdés

Egy albérletbe lakna a barátnőivel, és amikor kicsit vadabb lett egy-egy buli a kelleténél, vagy úgy alakult az ismerkedés, akkor becsúsztak egyéjszakás kalandok.

Titeket zavarna, vagy túltennétek magatokat rajta, ha a lány részegen bevallaná, hogy nagyon szeret titeket, és soha nem csalna meg titeket?

Valahogy engem taszít a gondolat, hogy mindenféle jöttment hipszter csicska bemocskolta, meg hogy nem biztos, hogy sokáig maradna 1 ember mellett.



2018. márc. 12. 22:05
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
64%
Az, hogy összejött pàr numera, nem ront semmit az értékéből. Ahogy az sem biztos, hogy ne tudna hűséges lenni és hosszútàvon maradni egy férfi mellett, ha benne megtalàlta a magàhoz való tàrsat. Abban az esetben viszont, ha nem néhàny esetről van szó, hanem 10-20-30 pasi eresztett bele, màr nem annyira szép a helyzet.
2018. márc. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
33%

#1-hez (meg a lepontozókhoz visszatérve).


A beteg társadalomról...

Akkor az mégis hogy van (mert a válaszokból/pontozásból egyértelműen meglátszik), hogy akik dicsőítik a könnyűvérű, ribi viselkedést azok normálisak, miközben TI nők mélységesen íltélitek azokat a férfiakat akik csak szexre hajtanak.


Kérlek áruld már el, erre az egyre válaszolj.

Az miért van rendben, hogy a lányok össze-vissza dugnak (ami rendkívül nehezen megy ugye...), sőt miért kell ezt még pártolni, dicsőíteni is az elfogadás mellett, miközben ti lenézitek azokat a férfiakat akik elsősorban szexre hajtanak?

Mert ez már a kettős mérce határán is túlmegy.

2018. márc. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 A kérdező kommentje:

Én egyébként ezzel egyetértek, meg az egyik felhasználó által linkelt kérdéssel is. Megy a kettős mérce rendesen, csak pont a ti állításotokkal ellentétben a férfiak kárára.


Meg pont ide írogatjátok, hogy "na bezzeg aki szétkúr mindenkit, az menő" :D Most nem azért, de ti olvassátok az oldalt, hogy milyen felhasználói bázisa van? :D Szerintem pont nem ide járnak azok a férfiak (akiknek egyébként civilbe szétrakosgatjátok a lábatokat) akikkel példálóztok, hanem olyanoknak a fejéhez vágjátok ezt, akik pont örülnének, ha végre lenne egy normális barátnőjük.

2018. márc. 12. 22:55
 24/64 anonim ***** válasza:
34%
Nem akarlak elkeseríteni, de olyan lány manapság nem nagyon fogsz találni, akinek ne lennének hasonloan meredek dolgai a múltjában. Ebbe jobb, ha beletörődsz.
2018. márc. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
32%

" Bezzeg ha pasi dugott bulikban az dicsőség"


Mivel az ember az állatvilágból származik, az evolúciós ösztönök ugyanúgy hatnak rá. Márpedig a nemi szelekció férfi és nő között másféle stratégiát alakított ki, és ez nem kedv kérdése, hanem ténykérdés. Ezért nem ugyanaz a kategória a kettő. A férfi "magszórásnak" a női megfelelője a hipergám ösztön, hogy az elérhető férfiak köréből a legbefolyásosabb,leggazdagabb, legtalpraesettebb legyen az utód apja. A k.rválkodás más,mindig a feslett erkölcs eredménye egy nőnél, de okozója több minden lehet. Lényeg, hogy egy ilyen nő semminyire sem jó parti, mert a kakukktojás effektus miatt (amikor másnak a kölkét nevelheted fel) ösztönösen kialakult az évmilliók során egy utálat az ilyen nők irányába. Viszont egy férfi félred.gása nem eredményez kakukk gyereket, sőt minél több nőt tud lefektetni valószínűleg annál jobb a génkészlete, ezért lesz ösztönösen vonzóbb a nőknek. Kettős mérce? Valójában nem is, mert eltérő stratégiákról és ösztönökről van szó.

2018. márc. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
30%

Deee az ilyen csajok hol találnak ennyi numeraworthy csávót? Körülnézek az egyetemen, és a hátamon a hideg futkos. Egy évben mondjuk ötször ha találkozok jó pasikkal testközelből (mondjuk nem vagyok eljárogatós, és inni se szoktam sokat, mert hát ugye az alkohol mindenkit megszépít), és azok közül is négyről általában kiderül 5 perc után, hogy mégse olyan jók.

Nem vagyok prűd meg ilyesmi, jó pasikkal szívesen lefeküdtem volna akármikor, de hát alig vannak. Kavartam egy sráccal évekkel ezelőtt, aki annyira nem jött be, mondjuk legyen 10/6, és azóta is hányinger kerülget, ha visszagondolok rá.

Nem tudom elképzelni, hogy valaki ennyire igénytelen dolgokat műveljen, és utána simán élje a kis életét undor és szégyen nélkül.

2018. márc. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
91%
Nemtudom engem sosem zavart ha a férfi akivel vagyok akár 200nővel is volt előttem. Nyilván én ilyen sok pasival nem bújtam ágyba, de igenis volt időszakom amikor faltam őket. Mi előnyöm származott ebből? Rájöttem, hogy kisebb nagyobb dolgoktól eltekintve mind ugyanolyan. Meg rájöttem, hogy a kisebb farok jobb mint a nagyobb. A páromnak, gyermekem apjának mi az előnye ebből? Egyáltalán nem izgat, hogy mással szexeljek, mert volt alkalmam "kiélni" magam. Teljesen képben vagyok a saját szexualitásomat illetően( tudom mi a jó nekem, nem vagyok gátlásos az ágyban). Tudom mi jó neki:). Kölcsönösen értékeljük a megszerzett tapasztalatainkat. Tudom, hogy sok p....t kellett nyalnia, hogy ilyen jó legyen. Pont nem izgat, hisz velem van nem mással. bocs tudom csak férfi vélemények érdekelnek.
2018. márc. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
83%
ez csakis az adott ember egoja, semmi más. sérti, hogy nem ő az egyetlen, a legjobb.
2018. márc. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
20%
Persze, hogy járnék. Sőt, itt minden pasi első randin megdugja már a szíve hölgyét, és utána többéves kapcsolat lesz belőle:DDDDDDD
2018. márc. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
94%
Ha néhány ilyen volt nem gáz, de ne zavarja őt, hogy prostiztam.
2018. márc. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!