Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Járnátok olyan lánnyal, akire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan lánnyal, akire ha ránéztek a szívetek leszakadna annyira cuki lenne, ha megdugták párszor egyéjszakás kalandok alkalmából fiúk?

Figyelt kérdés

Egy albérletbe lakna a barátnőivel, és amikor kicsit vadabb lett egy-egy buli a kelleténél, vagy úgy alakult az ismerkedés, akkor becsúsztak egyéjszakás kalandok.

Titeket zavarna, vagy túltennétek magatokat rajta, ha a lány részegen bevallaná, hogy nagyon szeret titeket, és soha nem csalna meg titeket?

Valahogy engem taszít a gondolat, hogy mindenféle jöttment hipszter csicska bemocskolta, meg hogy nem biztos, hogy sokáig maradna 1 ember mellett.



2018. márc. 12. 22:05
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
66%
Nem magamra utaltam ezzel. Akármilyen hihetetlen. Nem volt sok kapcsolatom. 3ami komoly. Ez a téma valahogy mindig előjön nálatok, így nálunk is. Nem hazudtam, meg ferdítettem nekik. Az egyikkel 1évig, a másikkal 4ig a harmadikkal meg jelenleg is együtt vagyok. Ha az előzők emiatt hagytak el, jó sokáig színlelték a szerelmet Le a kalappal előttük. Jólvan lehet itt gyalázkodni amúgy össze vissza, de ez van. A nők ma már sört isznak, szavaznak, fizikai munkát is végeznek, vezető beosztást töltenek be, fát vágnak, nem sértődnek be ha nen nyitod ki a kocsiajtót nekik, és dugnak is kedvükre. A férfiak meg műborostát sminkelnek magukra. Mindegy ki kezdte, ez már így van. És valaki fent említette, hogy meg kell barátkozni a gondolattal.....vaaaaaagy keresni olyat aki feddhetetlen. Sok szerencsét;)!
2018. márc. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem nem jó feleségalapanyag, ha tényleg válogatás nélkül lefeküdt fél-idegenekkel. Tudom, tudom, feminista világban ilyet nem illik mondani, de nem dicsőség egy nőnek minél több farkat összefogdosni. Viszont, normális lánynak normális férfi dukál, speciel én nem vagyok ribi, de nem is kezdtem soha olyan férfival akinek már kétjegyű számlálója volt. 26/N
2018. márc. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
51%
Mi a sok amúgy? 10? 15? 20?
2018. márc. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
43%
És azt is ribinek tartjátok akinek volt szexkapcsolata?
2018. márc. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
75%
Nem ezek a nagyon szabadelvű lányok hangoztatják, hogy szűz férfival nem kezdenének, mert az undorító?
2018. márc. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 A kérdező kommentje:

# 49

"aki a volt partnerek száma alapján választ párt, az nem normális"

"nem járnék szűzzel, undorító"


GYK femináci logika :D

2018. márc. 13. 15:34
 47/64 anonim ***** válasza:
40%
milyen hülyeség ez...pont annyira nem zavar ha szűz, minthogy nem zavar ha sok nővel volt. Nem zavar ha barna a haja, nem zavar ha bicajjal jár.....ezek nem maga az ember. Az embert szeretem meg. azt, hogy mit gondol a világról, hogy bánik velem, tudunk e nevetni együtt. MOST! Mi volt régen kit érdekel.
2018. márc. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 Lifeishard ***** válasza:
70%

Kérdező!


Nézd, tetszik vagy sem, a nő is ember, aki szereti a szexet.

Nálam is felvillanna a figyelmeztető jelzés, de nem húznám be alapból a kéziféket.

Nem a csajok mentegetésének szánom, amit írok, inkább arról van szó, hogy fordítsunk egyet a dolgon, és emelkedjünk fel a prekoncepciók szintjéről - legyünk többek, mint ők, ha így jobban tetszik. :D

Ha egy csajnak volt néhány egyéjszakás kalandja, az számomra nem jelenti feltétlenül azt, hogy könnyűvérű. Nyilván nincs egy egzakt határ, egy pontos szám, ami alatt azt mondjuk, hogy élvezi az életet, szereti a szexet, nem keres komolyat stb., illetve felette azt, hogy ribi. Szerintem sokkal fontosabb, hogy legyen tisztában azzal a nő, mit miért tesz. Engedd meg, hogy hozzak egy példát. Ismerősi-baráti körben is van egy nő, aki szinte havonta fekszik le más férfivel - neki szerintem fingja nincs arról, mit akar az élettől, mit akar egy férfitől, és úgy gondolja, ha szex van, majd minden alakul magától, vagy az övé lesz a pasi, aztán csodálkozik, hogy a csávó mégsem őt választja/visszamegy a nőjéhez/lekoptatja stb. Na ez gáz. Ilyen nővel én nem járnék, mert egyszerűen nem tiszteli magát, ez pedig qrva sok bonyodalmat okozhat a későbbiekben. Szerintem egy értelmes csaj tudja, hogy pusztán a szex kevés ahhoz, hogy egy normális pasit megfogjon. Hovatovább, azt is tudja, hogy a férfiakat valamiért ösztönösen taszítja, ha egy csajnak sok (mondjuk kétszámjegyű) alkalmi kapcsolata volt (Hölgyeim, higgyétek el, ez a férfiak részéről nem irigység - nevezzétek "férfias megérzésnek" :)). Ezért mit csinál az okos nő? Kevésbé jó esetben nem mondja el leendő kiválasztottjának az igazságot, míg az optimális, ideális esetben nem fekszik le azonnal (első randin/első bulin) azzal a csávóval, akivel hosszabb kapcsolatot szeretne (az, ha átesik a ló túloldalára, és húzza-halasztja, vagy túltolja és játszmázik, természetesen felejtős, de most nem ez az okfejtés tárgya).

Én így próbálok (próbáltam) gondolkodni. Volt pár egyéjszakása. Naés? Sokkal fontosabb, hogy ha megvan a kölcsönös érdeklődés, szimpátia, velem hogy viselkedik, illetve a randik alatt lefekszik-e mással, vagy van-e annyi önuralma, hogy visszafogja magát, és azt az energiát inkább az ismerkedésbe, a kapcsolat felépítésébe teszi-e bele (értem ezalatt, hogy egyértelművé teszi, hogy többet is el tudna képzelni, járni szeretne stb., randizgatunk, de közben pl. lefekszik mással).

32/F

2018. márc. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
60%
utolsó! elmondtál mindent!
2018. márc. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 Clay Morrow ***** válasza:
80%

" mondjuk másik városból jött....beleszerelmesedsz, aztán később kiderül, hogy ribi volt kidobod? Dehogy dobod ki. Ezért vagytok patkányok mind egy szálig:)"


Íme a női logika csúcsa, "aztán később kiderül", aha, pontosabban mikor később? Ha kidobnod kell akkor azt jelenti már együtt vagytok, akkor mégis ki a patkány? Aki végig hazudozott kapcsolat alatt, majd mikor ki akarják dobni, mert kiderült az igazság a férfi a patkány? Elképesztő mennyire el vagytok szállva csak azért, mert egy nyílt vágás van a lábatok közt.


Jaguár harcos meg tökéletesen leírta ezt a kettős mércét, tiszta röhej vagytok.

2018. márc. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!