Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Járnátok olyan lánnyal, akire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan lánnyal, akire ha ránéztek a szívetek leszakadna annyira cuki lenne, ha megdugták párszor egyéjszakás kalandok alkalmából fiúk?

Figyelt kérdés

Egy albérletbe lakna a barátnőivel, és amikor kicsit vadabb lett egy-egy buli a kelleténél, vagy úgy alakult az ismerkedés, akkor becsúsztak egyéjszakás kalandok.

Titeket zavarna, vagy túltennétek magatokat rajta, ha a lány részegen bevallaná, hogy nagyon szeret titeket, és soha nem csalna meg titeket?

Valahogy engem taszít a gondolat, hogy mindenféle jöttment hipszter csicska bemocskolta, meg hogy nem biztos, hogy sokáig maradna 1 ember mellett.



2018. márc. 12. 22:05
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
69%

"Senki nem hasonlította a nőket a WC-hez, hanem egy hasonlatot mondott amivel próbált rávílagítani a dolog pszichológiárjára"


"meg kapod a kedvenc kajád, viszont tudod, hogy a tányérodat előtte WC-nek használták. "


most miről beszélsz? :D ez egyébként is egy bevett szokás, hogy hasonlóan szépeket találnak ki, mint a nőkbe ürítenek és hasonló szépségek.


én elhiszem, hogy a ti ismerőseitek mind így gondolkodnak. nyilván hasonló emberekkel veszitek körbe magatokat, mint amilyenek ti vagytok. hasonló intelligencia, háttér, műveltség stb. és hát nyilván a legtöbb ember ugyanazon az intelligencia, műveltségi szinten van, mint ti, ezért sokan vagytok. de attól még hogy többségben van egy gondolat, lehet baromság.


van az az eset, amikor egy nő tényleg full hülye, szexel össze-vissza válogatás nélkül, még sír is hogy nem kell senkinek, összejön mindenkivel, mert mindenkire azt hiszi hozzá való és hasonlók. ebben az esetben értem, ha valakinek ez nem szimpatikus.

de egy olyan nővel, aki csak szimplán szeret szexelni, és erre párkapcsolatban mondjuk nincs lehetősége mindig, ezért szexel idegenekkel, de semmi pluszt nem gondol bele, csak ugyanazt várja el a férfitől, amit a férfi tőle, azzal mégis mi lenne a baj? az hogy szereti a szexet? sajnáltátok tőle? neki nem lehet?

egyébként nem beszélt senki arról, hogy egy nőnek büszkeség lenne egyéjszakásra felszedni valakit. nyilván férfiaknak nehezebb sokkal, és teljesíteni kell. és? nem mondta egy nő se, hogy de jó vagyok, haza tudtam vinni egy férfit. neki csak a szex kellett, mint a férfinek is. ha nem tetszik hogy a nőknek egyszerű erre találni valakit, akkor ne adjátok oda magatokat az első szóra. :D


ezt elítélni nem ösztön. ez a keresztény hagyomány. a nő rossz, a női szexualitás a sátán maga és hasonlók. nyilván az emberek tudatosan ezzel nincsenek tisztában, de a köztudatban, a gondolkodásban abszolút ez van benne.

a te ösztönöd hogy mindenkibe beleélvezz és ennyi. a nőé meg hogy a legjobb élvezzen bele. de az evolúciót amúgy is már az ember alakítja tudatosan.

2018. márc. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
53%

"egy nő tényleg full hülye, szexel össze-vissza válogatás nélkül"


"de egy olyan nővel, aki csak szimplán szeret szexelni, és erre párkapcsolatban mondjuk nincs lehetősége mindig, ezért szexel idegenekkel"



A kettő tök ugyan az. Bottal sem büdös ringyó kategória mindkettő.

Idegennek dugni? Most komolyan? Legalja kategória.


Ha már ennyire viszket, akkor járjon össze valami fiú ismerősével, akit legalább ismer.

2018. márc. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 A kérdező kommentje:

Én férfi létemre nem lennék rá képes, hogy VADIDEGEN nőkkel dugjak, szóval nem fogok olyannal járni, aki valami romkocsmában fél órája megismert, vadidegen pasast ápol le a sarki nyilvános WC-ben, hiába vergődsz itt napok óta kedves 74%-os.

Igénytelenség magasiskolája.

Sajnálom, hogy számodra az a "intelligencia, háttér, műveltség", hogy egy teljesen vad idegen elé betérdelsz. Szegény szüleid.

2018. márc. 14. 17:31
 54/64 anonim ***** válasza:
27%
Kérdező, akik a nőket wc-hez, a saját f..szát meg wc-keféhez hasonlítja (vagy csak a másét?), annak valami nagyon nincs rendben a pszichéjével. 51 / 74% túl intelligens a ti társaságotokhoz. Persze hogy az összes haverodnak más a véleménye, ugyanazon a szinten mozogtok mind, nem véletlen a haverjaid. 43F
2018. márc. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
28%

# 54


A WC kefés hasonlatot pont hogy a 74%-os mondta, köszi, tudjuk, hogy nincs rendben valami a "pszichéjével" :D (ne használj olyan szavakat, amiket nem ismersz, nevetséges leszel tőle). A nőket meg senki sem hasonlította WC-hez. Olvasási gondjaid vannak, tán szellemi fogyatékos vagy?


"51 / 74% túl intelligens a ti társaságotokhoz"


*amikor a saját segged nyalod más regisztrációkról, és éppen férfinek adod ki magad, hogy hitelesítsd a véleményed*


Ti feminácik egyre primitívebbek vagytok, tovább nem vagyok hajlandó süllyedni a szintetekre (a kérdezőnek is ezt javaslom), viszlát!

2018. márc. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
42%
Mennyi gyűlölet....Atyaúristen!
2018. márc. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
75%

56

Mégis a töredéke annak, amit a szűz férfiak kapnak a nőktől.

2018. márc. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
itt senkinek nincs igaza. és mindenkinek kicsit igaza van. Nem szabad gyűlölködni és megszűnik a negatív spirál amiben vagytok
2018. márc. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
57%

én mit vergődök? lol

kettő választ írtam összesen. :D

Amúgy meg az első barátommal vagyok 6 éve, szóval kinyalhatod. :D

51-es voltam.

2018. márc. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:
82%

Nőként szólok hozzá. Nem vagyok egy szent, ezt most előre leszögezem, nincs kedvem kozmetikázni a dolgokat: volt komoly kapcsolatom, utána ki akartam próbálni dolgokat, kapcsolat nem jött össze, egy idiótával meg nem ölöm magam a szexért és nem is fogok hozzászokni a masztihoz, mert azok a nők a büdös életben nem mennek el férfivel egy idő után. Viszont ilyen a vérmérsékletem, szeretem a szexet, na.

Az, hogy kit lehet ezért elítélni/megítélni, sok dologtól függ:



Képesség


Alapvetően azt az embert elkerülném, akinél azért voltak zsinórban egyéjszakások, mert fél elköteleződni. Nem egy életbiztosítás és kattant az az ember, aki azért megy egyéjszakásba, hogy minden előnyét élvezze egy párkapcsolatnak, főleg a szexet, felelősségvállalás nélkül. Igenis para, mikor a szexpartnered ölelget, lelkizik neked vagy becézget. Kattant, nem tudom másképp mondani, egy szexpartnernél tartsuk a keretet, ha szexelni megyek, lehetek kedves, de elítélem azt, aki megteszi az alkalmi partnerével azt, amit a párjával tenne. Lehet jófejnek lenni, de döntse el, mit akar, mert az szánalmas férfi és női részről is, ha valaki hű, de nem akar komolyat, de utána számonkér, hogy miért nem maradsz reggelire, vagy miért nem hallgatod meg az érzéseit, vagy belepofátlankodik abba, hogy kinek írsz, kivel beszélsz...


Tálalás


Szintén szánalmas kapcsolat mellett kúrogatni vagy szerelmet hazudni egy kis szexért. Fektesse le az ember a kereteket, nem kell azzal indítani, hogy mi csak dugni fogunk, de nyakon vágnám azt, aki elhiteti másokkal, hogy neki komolyak a szándékai, csak azért, hogy dughasson.


Minőség


Más egy "hagyományos" szex, amit lebeszélsz egy olyannal, aki szimpinek tűnik, aki tiszta, relatíve kedves és tisztelettudó veled és más az, ha minden jól kinéző mocsokkal leállsz, annyira viszket. Apropó viszketés, aki nemi életet él, főleg egy idegennel, látogassa gyakran a dokit és eszébe ne jusson óvszer nélkül szórakozni alkalmi partnerrel. Nem hiszem, hogy szeretne bárki 2 éves szifiliszkúrán kínlódni, vagy megkapni a pozitív HIV tesztet. Nincs időben kihúzom sem és nincs semmi hasonló. Egy idegenben nem bízunk, akkor sem, ha ilyen közeli testi kontaktust létesítünk. Az is lehet fertőzött, aki nem néz ki annak. Ismerek HIV+ egyetemistát, nem néz ki rosszul, nem néz ki annak. Ja, és szerintem az is szánalmas, aki nem tudja kézben tartani az irányítást. Más az, ha izgat, hogy kicsit durvák veled és más az, ha mindent benyelsz és mindent mindenhova beengedsz, mert nem tudsz nemet mondani. És ha már partnert választasz, válassz úgy, hogy ne menjen a jó híred kárára. Nem titok vagy szégyen az egyéjszakás, de azért illene diszkrét partnert választani, aki nem kezx el az aktus után pletykákat terjeszteni, zsarolni meg hasonlók. Hallottam ilyenről is, sőt láttam is, mikor egy ismerős srác egy ismerős lány fb üzenőfalára posztolva tálalt ki és számolt be arról, mi minden zajlott köztük. Azért ennyire vakon választani már a lány hibája is. Ismeretségi körben bejáratni magad (és egyúttal lejáratni) megint olyan, amit normális ember nem csinál. Az nem barát, aki beteszi, sajnálom.


Mennyiség


Nem tudok egzakt számot mondani, de nem tudom elképzelni, hogy valakinek egy hónapon belül normális szexpartnerei legyenenek tömegesen. Aki válogatás nélkül kúr, az valóban gusztustalan. Vegyünk mondjuk 10 embert, soknak tűnik. És sok is, ha egy hónap alatt lezavarod. De ha azt veszed, hogy 2 év alatt 10x szexeltél, akkor a férfiak nagy része falnak megy, hogy hogy lehet azt bírni. 2-2,5 havonta egy. Nem hiszem, hogy ezért el kellene ítélni valakit és nem magam, vagy más nőket akarok felmenteni. Elfogadom, ha valakinek nem tetszik, hogy nem csak párkapcsolatban szexeltem.


Miért kell a szex


Erre utolsónak akartam kitérni. Már utaltam rá, hogy nem kóser ezt a komolytól való irtózás miatt csinálni életmódként. Más az, ha valakinek van egy komoly kapcsolata után pár ilyen éve, vagy mikor nem érzi úgy, hogy kellő figyelmet és szeretetet tudna adni a párjának, mert ingázik, keményen dolgozik, vagy más miatt nem áll készen ideiglenesen. De akkor ne akarjon babusgatást.

Ha valakinek azért kell a szex, mert ezzel akarja tamogatni az ingatag férfiasságát/nőiességét, azt is elítélem, nem akarnék soha ilyen emberrel összejönni. És megértem, ha a férfiak sem. Ugyanez az a helyzet is, mikor valaki azért kúr, hogy hencegjen a számokkal. Ez inkább férfiakra jellemző.

Kétségbeesésbőp szexelni megint csak szánalmas. Mikor egy kislány (!) ezzel akar megtartani egy férfit, az olyasmi, ami nem való egy olyan ember érettségi szintjéhez, aki korából adódóan élhet aktív nemi életet. De ugyanez az is, mikor a férfi úgy akarja lefoglalózni a nőt, hogy megdugja. Igen, ilyen is van, van, aki ezért mászik valakinek a bugyijába.


Egy valamire való nő/férfi a szex miatt menjen alkalmi kapcsolatba, a szex élvezete miatt, a kíváncsiság miatt, az új miatt is akár, de alapvetően ne eszköznek használja, hanem élvezze. És bizonyosodjon meg róla, hogy ha már valakivel lefekszik, tudja vele élvezni, tehát kinézi belőle, hogy az illető kellően önzetlen ahhoz, hogy őt is kielégítse és kellően kívánják is egymást. Semmi értelme olyannal szexelni, aki nem is tetszik, csak jobb, mint a saját kezed.


És végül, ez az alkalmi szex dolog tipikusan olyan műfaj, ahol az áldozatok a legdefektesebbek. Aki egyéjszakásba belemegy, az akarattal szexel, különben nemi erőszaknak nevezzük. Ez azt is jelenti, hogy viseli a következményeket és tudja, mit csinál. Én speciel leszarom, ha ribiznek miatta, az is egy álláspont. Nem bántam meg egyet sem. És nem lehetett engem kihasználni soha, mert minden aktust úgy "vállaltam", hogy tisztában voltam vele, nem lesz folytatás és én emiatt nem fogok hisztizni, tudom, meddig ér el a kezem a másik életében. Igen, olyan is volt, hogy valakivel komolyabban randiztunk és szerelemnek hazudta a témát, vele úgy kezdtem, hogy komolyat akarok, semmi mást. 2 hónap után feküdtünk le, másnap jobbnak látta nem folytatni. Nem vagyok benne biztos, hogy a szexet nem érezte jónak, vagy csak megfektetni akart, nem is firtattam. Ha azon stresszeltem volna, hogy mi van, ha nem szeret és ha otthagy utána, nem mentem volna bele. Ezt a modern férgek világában be kell kalkulálni, hogy nem biztos, hogy azt adják el neked, amit venni akarsz. De ha neked már az is megfelel, amit épp kapsz és felkészülsz rá, hogy épp abba fektetsz energiát és esetleg érzelmeket, ami lehet, hogy hamarosan véget ér, akkor nem érzed magad kifosztva, kihasználva, megalázva. Én nem éreztem. Persze, bökte a csőrömet a szemtelenség, de végülis én is akartam, meg persze, zavart az is, hogy nem vettem észre a szándékokat korábban, pedig jó emberismerő vagyok általában, de ez van. Az meg a másik, hogy valahol mindig ott volt bennem, hogy komolyat keresek, nyitott vagyok rá. Más kérdés, ha valakit kellően normálisnak tartasz egy jó éjszakára, de nem engednéd neki, hogy az életedre ennél jobban kihasson. Nyílt lapokkal játszottam, nálam lehetett tudni, ha csak ennyit akarok, akkor mentem bele, mikor már tudtam, hogy ennyi lesz vagy többet is kinézek az illetőből. Ez eldőlt már az adott este előtt. Őszintén megmondtam, ha kérdezték, hogy nem látom jónak egymás mellett lehorgonyozni, mert ahhoz túlságosan széttart ez jelenleg. Más az a szint, mikor valakit kívánsz, kedvesnek tartasz, jófejnek tartasz és emberileg is oké... És más az, akibe bele tudnál szeretni, akit társaddá avatnál, akire több időt "csesznél el" és akinek hagynád, hogy az életed része legyen akár csak pár hónapra vagy évre is, de leginkább egy életre, elvégre is a kapcsolatok nem lejárati határidővel indulnak, mint egy hitel. Jó esetben.


Ezeket a dolgokat a következő partner ugyan nagy eséllyel nem fogja megtud soha ilyen tisztán és pontosan, mert a többség nem szeret erről beszélni. Én, ha lenne párom, vagy ha lesz párom, beszélek szívesen erről, ha kéri. Minden partneremmel tudom, miért csináltam, tudom, miért mentem bele, tudom a nevüket is és mindent, mert tudatosan éltem így. Az is én voltam/vagyok. Viszont ha nem is tudjátok ezt a párotokról, a személyisége, az, ahogy veletek viselkedik és ahogy az életében viszonyul a dolgokhoz, el fogja árulni azt is, hogy ha voltak neki ilyen kalandjai, azokat hogy intézte és mire alapozta. Ha szarul, és nem is tanult belőle, látszani fog, ki fog ütközni másban is. Ha szarul, de tanult belőle, vagy ha jól kezelte kezdettől, azt is látjátok rajta.


Nem lehet megmondani szerintem senkiről, hogy milyen ember az alapján, hogy hányszor és hogyan szexelt. De szívetek joga ítélkezni is, nyilván, én ezt is elfogadom. Csak szerettem volna rávilágítani arra, hogy itt sincs éles határ a defektes és a tapasztalt között. Sem nőben, sem férfiban.

2018. márc. 18. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!