Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Járnátok olyan lánnyal, akire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan lánnyal, akire ha ránéztek a szívetek leszakadna annyira cuki lenne, ha megdugták párszor egyéjszakás kalandok alkalmából fiúk?

Figyelt kérdés

Egy albérletbe lakna a barátnőivel, és amikor kicsit vadabb lett egy-egy buli a kelleténél, vagy úgy alakult az ismerkedés, akkor becsúsztak egyéjszakás kalandok.

Titeket zavarna, vagy túltennétek magatokat rajta, ha a lány részegen bevallaná, hogy nagyon szeret titeket, és soha nem csalna meg titeket?

Valahogy engem taszít a gondolat, hogy mindenféle jöttment hipszter csicska bemocskolta, meg hogy nem biztos, hogy sokáig maradna 1 ember mellett.



2018. márc. 12. 22:05
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
49%
Szépen megfogalmaztad utolsó. De ez nekik nem fog megfelelni. Ha elmagyarázod mi van magyarázkodó ribi vagy. ha nem, csak sima ribi. a kérdező egy kis hülye. A spanja aki itt nagyon igazolja a hülyeségeket dettó. Ha a világ legjobb nője vagy se értik meg. Sokkal kényelmesebb utálni a nőket.
2018. márc. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 A kérdező kommentje:

Befoghatná már ez a frusztrált ribi aki ide írogat éjjel nappal a kérdés alá több regisztrációval :D

Jézusom napok óta nem is figyelem a kérdést és te még mindig itt vergődsz :D

Kezdjél valamit a szánalmas életeddel

A téma már rég le van zárva

2018. márc. 19. 15:16
 63/64 anonim ***** válasza:
52%
Örülök ha idegesít. Te kis nyomorék:)
2018. márc. 23. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:

Ha a kapcsolatunk előtt, akkor nem érdekel. Ha alatta, akkor dobnám.


Én sem voltam már szűz, amikor összejöttem a mostani párommal.

2018. szept. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!