Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem kezdeményez nálam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem kezdeményez nálam egy csaj sem akkor csúnya srácként vagyok számon tartva? 20/F

Figyelt kérdés
Nincs barátnőm, és szerintem ez az oka, hogy én sem merek kezdeményezni senkinél sem aki tetszik, de ugyanakkor a nők sem nálam. Az egyetemről, kollégiumból pedig lehetnének páran. Ha egy csajnak bejövök az fél év után sem szánja rá magát arra, hogy kézbe vegye az irányítást?

2018. márc. 14. 00:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
78%
Én soha nem kezdeményezek, akkor sem, ha bejön a srác. Konzervatív vagyok, elvárom az első lépést (igen, így, ahogy írom, lehet fejet verni a falba). Mégis mennyit vársz, mire összeszeded magad te és teszed meg az első lépést? 20 éves vagy, nem 12!
2018. márc. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Régebben mindig azt gondoltam, hogy majd ha felnőtt leszek (erre a korra gondoltam, hogy felnőtt), mikor majd leszek valaki, és jól fogok kinézni, lesz a lányoknak hozzám kedvük.

Ez azonban semmit sem változott, soha nem leszek erre képes. Még Facebookon sem merek ismerősnek jelölni egy csajt sem, főleg akit ismerek is látásból tegyük fel.

2018. márc. 14. 00:55
 3/25 anonim ***** válasza:
71%
Rugj be, az batorit.
2018. márc. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Nem igazán alkoholizálok. :/

Annyit nem tudnék inni egyébként sem, hogy ennyire felbátorodjak.

2018. márc. 14. 01:03
 5/25 anonim ***** válasza:
40%
Valószínűleg nem a legmegnyerőbb a külsőd. Amikor nincs barátnőm, próbálkozom lányoknál, de nálam is próbálkoztak már jó páran és még többen küldtek jeleket.
2018. márc. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
93%

Hát, ha ennyire félénk vagy, az nagyon nem jó...


Éveket akarsz várni, mire végre jön egy karakán csaj és felszed? Mi az, hogy még bejelölni se mersz senkit? Tessék bejelölgetni a számodra szimpi csajokat, akiket innen-onnan ismersz! Ebben még semmi nyomulás sincs! De kezd el, mert amit most csinálsz, annak pont semmi értelme/eredménye nincs!


Egyébként csak a kezdeményezéssel van gondod, vagy már a sima csajokkal történő, tét nélküli beszélgetéstől is kiver a víz?

2018. márc. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
94%
Magától nem változik semmi. Tenned kell érte! A korral nem nősz fel, csak ha összeszeded magad és elébe mész a félelemnek. Tényleg olyan férfi akarsz lenni, aki remegő térdekkel arra vár, hogy valaki végre felszedje?
2018. márc. 14. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
22%
A lányoknak büdös kezdeményezni, csak a legjobban kinéző férfiaknak jár ez a privilégium.
2018. márc. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Skaiiripa ***** válasza:
92%

Gondolj bele. Ha te nem mersz kezdeményezni, a másik is érezheti ugyanezt. Te is tudod jól, hogy a lányok kevésbé kezdeményezőek, főleg ha egy kicsit konzervatívabb gondolkodású személyről van szó.

Pedig valakinek meg kell tennie az első lépést.

2018. márc. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom, hogy csak én vagyok-e így, de egy srácnál sem szoktam "kezdeményezni", ameddig legalább minimálisan nem látom, hogy nem csak havernak/barátnak tart. Nem gond, ha nem tetszem valakinek, de ha ezt érzem, akkor nyilván nem teszek lépéseket "olyan" irányba, mert már eleve borítékolható a kudarc, úgyhogy tudomásul veszem a dolgot és én is barátként kezelem őt. Ha meg nem jelzi, hogy nem csak havernak tart, akkor honnan tudjam, hogy tetszem neki?
2018. márc. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!