Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Olvastam az előbb egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olvastam az előbb egy lány adatlapját, íme: És ha rám írsz és te is tetszel nekem csak akkor fogok válaszolni! ezek után miről beszélünk?

Figyelt kérdés
2018. márc. 14. 17:04
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
88%
Egyszer az a bajotok, hogy nem egyértelműek a nők, máskor pedig az, hogy kimondják, amit gondolnak. Csak kimondta az igazságot. Te se állnál le ismerkedni olyannal, aki nem tetszik.
2018. márc. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
7%
#11: ez igaz, de akkor írjon ő annak, aki tetszik neki ;)
2018. márc. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:

#12

Nem kényszerül rá, mivel naponta 100 levelet kapnak a nők a társkeresőkön.

2018. márc. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
12%

#7 éa #10


Mert nekünk, férfiaknak nem kell főállás ahhoz, hogy tucatszámra küldjük az ötletes, vicces leveleket. Vannak oldalak, ahol nem is kell megírnod a választ, csak rányomni egy gombra, ami elküld egy sajnálkozó sablon üzenetet. Akinek ennyire sem futja, az kérem tisztelettel, tahó. :-)

2018. márc. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
83%

Majd ha neked írna 80 nő és egész nap azt hallgatnád, hogy pittypittypittypitty, neked sem lenne időd/kedved válaszolni mindenkinek és mindenkit, aki nem tetszik, kedvesen elutasítani. Ez a csaj őszinte. És legalább megindokolja, miért hagy válasz nélkül, mert sokak képtelenek maguktól kilogikázni.


Ha meg nem tetszetek egymásnak, mi beszélnivalótok van egy társkeresőn (gondolom, ott láttad)? Nem barátkozni akar, van elég barátja, gondolom...

2018. márc. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
93%
Heti 3x léptem fel, kb. 50-60 levél várt. Ha mindegyikre sablont írok, akkor annak egyharmadára jön egy válasz, hogy "demégis..", aztán arra is nemet írok, annak egyharmada megint nem adja fel, mert legalább valamilyen választ kapott és erre jönnek minden nap ugyanennyien. Ez ilyen. Nekem is betelt a pohár. Ráadásul keverni kezdtem a neveket, adatokat, és a végén már összezavarodtam, ki-mit írt magáról. Sajnálom, ha sért, de akkor is normális, hogy ezt nem nyomja végig senki, mert nem ezért ment oda, hogy az önbizalmad simogassa.
2018. márc. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
20%
Ezért nem kéne a férfiaknak kiszolgálniuk a nőket a társkeresőn... utóbbiaknak így meg sem kell erőltetniük magukat, csak kényelmesen válogatni
2018. márc. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
70%
#16 Ha nem válaszolsz, akkor is nyomulhat még. Sablonválasz + tiltás a megoldás. Meg aztán eg normálisabb oldalon be lehet állítani, hogy csak a keresési feltételeknek megfelelő férfi tudjon neked írni. Akkor talán nem fulladsz bele a levelekbe.
2018. márc. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
86%

Nem ertem, mi a gondod. Nyilvan nem fog, es ertelmetlen is, olyannal beszelgetnie, aki nem tetszik neki.


Rohadtul nem ertelek, kerdezo, mi ezzel a gondid.

2018. márc. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
80%
Ezért jó a Tinder. :) Ott csak az ír, aki tetszik.:D
2018. márc. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!