Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Olvastam az előbb egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olvastam az előbb egy lány adatlapját, íme: És ha rám írsz és te is tetszel nekem csak akkor fogok válaszolni! ezek után miről beszélünk?

Figyelt kérdés
2018. márc. 14. 17:04
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
21%

Itt a probléma nem azzal van, hogy a kérdésben szereplő személy válogat. A probléma azzal van, hogy a kérdésben szereplő emberke még arra sem hajlandó, hogy valakit normálisan elutasítson. Ha csak annak akar válaszolni, akinek bejön, akkor az előző jól írta: Tinderezzen. Ott match kell a dologhoz.


Durva látni, hogy néhány nő bele sem gondol, hogy egy férfinek rosszul eshet, ha levegőnek nézik. Ha egy buliban vagy egyéb helyen odamennétek egy férfihoz, gondolkodnátok előtte pár percet, hogy milyen szöveggel próbálkozzatok, aztán leszólítanátok... majd a férfi rátok nézne és arrébb menne, akkor mit reagálnátok? Nem esne rosszul?

Nálam egy nő a korrektségnél és empátiánál kezdődik. Az alatt csak kislányok vannak.

2018. márc. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
80%

#10 vagyok.

Én volt, hogy ráírtam pár pasira. Volt, aki elküldött melegebb éghajlatra (nem a levél és nem a külsőm miatt, de hagyjuk is), vagy szimplán elolvasta, de nem válaszolt.

Úgy voltam vele, megkímélem magam ezektől, és válogatok inkább azokból, akik nekem írnak.

#16 kifelejtette szerintem azt a verziót, mikor visszautasít valakit, és az utána hőbörög, lehord mindennek, vagy megmagyarázza, miért is gondolkodunk rosszul, stb...

Sokan hajlamosak nem elolvasni az adatlapot, ami alapján vagy ő nem felel meg, vagy pl én neki, mégis rám ír, és neki áll feljebb, hogy de neki így nem jó...

Örülök, hogy 2 és fél éve nem kell ilyennel foglalkoznom...

2018. márc. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
8%

#22: Gondolom neked sem esett jól, hogy nem válaszoltak vagy elhordtak mindennek. Nos, egy csomó férfi felhasználó ezt nem PÁR nőtől kapja, hanem szinte mindtől. Elég gyakran jönnek olyan kérdések, ahol leírják, hogy egy választ sem kaptak.

Neked volt miből válogatni. Bele sem gondolsz, hogy másnak nincs?


Azt meg hagyjuk, hogy rengeteg időbe telik válaszolni. Egy sablonválasz bemásolgatása egy csomó levélre kb. 5 perc.


Aki negatívan válaszol, azt tiltani kell és ennyi. Felesleges mindenkire ráhúzni. Az én visszautasításomra is válaszolt már negatívan nő, de eszembe nem jut feltételezni, hogy minden nő ilyen.


Szerintem szimplán az a helyzet, hogy mindenki bele van kényelmesedve abba, ha jó helyzetben van. De, amint átkerül valaki egy rosszabb helyzetbe, hirtelen elkezdi zavarni az, amit mások már szóvá tettek. A személyes érintettségnél, a rosszabb helyzetnél, hirtelen átszokták értékelni a dolgokat az emberek.

2018. márc. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
90%
A férfi rám néz és arrébb megy... adná az ég, hogy ez legyen életem problémája. Szar. És? Egy csomó minden szar. Idegenek elutasítása nagyon lent van a listán.
2018. márc. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
85%

"Durva látni, hogy néhány nő bele sem gondol, hogy egy férfinek rosszul eshet, ha levegőnek nézik. "


Mást sem teszünk, mint gyenge lelketek nyávogását hallgajtuk reggeltől-estig. Legyen már elég!

2018. márc. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
8%

#24: Egyrészt: Hányszor élted át? Másrészt: Olyan idegenről van szó, aki felkeltette a szimpátiád. És nem elutasításról, hanem semmibenézésről.


#25: Látod, itt a probléma. Egy csomó ember csak hallgat, de bele sem gondol. Volt már társkeresési problémád? Nyavajgás volt?


Személy szerint annyira örülök, hogy a környezetemben lévő nők többsége mérföldekkel empatikusabbak, mint az itteni felhasználók.

2018. márc. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
90%

"Bele sem gondolsz, hogy másnak nincs?" => Gyanítom, mást sem érdekel az én problémám, így ez kölcsönös...

Vagy abba a férfiak belegondolnak, hogyha ki van írva egy nőnek, hogy alkalmi szex kizárva, és mintha nem tudnának olvasni, ezt leszarva küldik a mocskos és egyben szánalmas próbálkozásaikat, az vajon mit vált ki a másikból?

Kétlem...

2018. márc. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
0%

"Gyanítom, mást sem érdekel az én problémám, így ez kölcsönös..."

Engem pl. érdekelne. Akkor mi a helyzet? Ha valakit nem érdekelnek egyes társkeresési problémák, akkor mit keres ebben a kategóriában? Vagy miért nem azokra a kérdésekre válaszol, ahol azokról a problémákról van szó, amik érdeklik?


"Vagy abba a férfiak belegondolnak, hogyha ki van írva egy nőnek, hogy alkalmi szex kizárva, és mintha nem tudnának olvasni, ezt leszarva küldik a mocskos és egyben szánalmas próbálkozásaikat, az vajon mit vált ki a másikból? "

De, ebbe rengeteg férfi belegondol. Nekem is mesélnek ilyenekről a női ismerőseim.

2018. márc. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
82%
Hjajj.. ne is mondd, a hatvan valahány levélből 10 minimum tartalmaz egy-egy képet néhány fszról, hátha meggondolja magát az ember. De te ne panaszkodj, válaszolj korrektül mindenkinek, mert néhány királyfi gyenge lelke nem bírja el, ha nem kap kopizott válaszüzenetet!
2018. márc. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
80%

Elutasítás, ignorálás... már nem azért, ennek írásban van jelentősége. Ha valakit tiltok, az el van utasítva. Ha nem válaszolok, akkor ignorálva. Ez rossz, de akkor is lehet azt mondtani, hogy ha nem ír, hagyom a francba.


Élőben meg ha elfordul tőled valaki, az szó nélküli elutasítás. Ignorálás az lenne, ha úgy tenne, mintha láthatatlan vagy. De ebből is simán le lehet vágni, hogy mi a helyzet.


És továbbra is, egy baráttól fájna ez a viselkedés. Egy idegentől nem. És engem már röhögtek ki is.

2018. márc. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!