Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Olvastam az előbb egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olvastam az előbb egy lány adatlapját, íme: És ha rám írsz és te is tetszel nekem csak akkor fogok válaszolni! ezek után miről beszélünk?

Figyelt kérdés
2018. márc. 14. 17:04
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen elfogadásról beszélsz. Bókokat nem szoktam kapni. Nem próbálkoznak nálam. Nem nézek ki jól. De a nénik kedvesek velem. Az eladók is.
2018. márc. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
40%

#40: Hát, szerintem ez olyan, mint amikor itt nyomják a lúzerpasis szöveget. Valamiért egy csomó női felhasználó abban a hitben él, hogy erre az oldalra szorultak a kattant férfiak. De az fel sem merül bennük, hogy nőként valamiért ők is naponta pont ugyanúgy vannak itt, mint az általuk naponta porig alázott kategóriájú férfiak... :D


#41: Ugye, hogy megmondtam? :D

2018. márc. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
62%
Cica, mit mondtál? Nem érzem magam sem meg nem értettnek, sem áldozatnak.
2018. márc. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
89%

Jézusom, ezek a kommentek...


Figyeljetek, én totál megértem, hogy ti azt szeretnétek, hogy a lány, akinek írtok, akit vonzónak találtok, foglalkozzon veletek, vagy adjon egyértelmű visszajelzést. És ez így rendben is van... És egyáltalán nem szeretném magam/magunkat sajnáltatni meg eljátszani a mártírt, de kicsit nézzetek már át erre az oldalra is. Mi történik egy társkeresőn egy nővel, ha semmi sem szűri azt, hogy ki küldjön neki üzit?


-40-50 ember ráír naponta

-sokan közülük 2 óra után hisztiznek, ha nem írsz vissza

-sokan közülük szexajánlatot tesznek egyből és bunkóskodnak, még úgy is, ha kiírtad, hogy nem ilyesmit keresel

-sokan értetlenek


Lehet, hogy te nem vagy az. De lettem már én is ostoba r#ngyó egy kedvesnek hangzó üzenet korrekt visszautasítása "Köszönöm szépen, hogy írtál, de sajnos nem hiszem, hogy egymást keressük. :(" után, és sajnos 1-2 hét is elég ahhoz, hogy az ember belefásuljon.


Mondok egy példát. Dolgoztam pultosként. Tipikusan az a meló, ahol az ember minden nap kulturálatlan, primitív emberekkel is találkozik és sokszor nem tudja elkerülni, hogy belekössenek vagy kikezdjenek vele. Némileg olyan, mint egy társkereső, azzal a különbséggel, hogy én oda pénzt keresni mentem, nem társat, és nem a testemmel, hanem a munkámmal. Még úgy is fáradt voltam és nehéz volt dolgozni és ezt elviselni, hogy megfizették. Mikor a sokadik ember áll az utadba, vagy mondja, hogy "de meg...", neked pedig kedvesnek kell lenned, mert a vendég fizet-a vendég vezet, akkor kezdesz kikészülni.


Elismerem, vannak bunkó nők a társkeresőn. De a többséget a férfitársaitok teszik azzá. Én feladtam a pultozást és feladtam a társkeresőzést, amint észrevettem, hogy a normálisakhoz is nehéz már jó képet vágni... Sokan ezt nem, vagy csak későn veszik észre, mások pedig ilyen és ehhez hasonló szövegekkel próbálkoznak védekezni, mint amit a kérdező írt.


Az, hogy neked érkezik 40-50 üzenet, aminek a fele kanos, 70%-a pedig egy igénytelen szar, amit még elolvasni sem egyszerű, annyira tele van hibákkal, vagy csak egy "szia", nem épp egy kellemes inger. És neked ezt senki sem fizeti meg, mint nekem a pultozást. Te társat keresni vagy ott, ehhez pedig minden egyes nap át kell gázolnod 20 idiótán és végig kell lapoznod 30-40 hülye üzenetet, a maradék 10-el meg talán eljutsz a beszélgetésig, hacsak el nem vesznek a többi között. Elkezdesz szűrni. Tetszés alapján először, majd akik tetszenek, ahhoz mérten válaszolsz, hogy mennyire értelmesek vagy kulturáltak (vagy érdekesek)... De akárhogy is, egy idő után, ha nem futsz össze valakivel, aki különösen megfog és akivel át tudtok húzni egy másik platformra, ki-fogsz-égni. És ekkor váltasz bunkóra, de ekkor már kiírtad, hogy hülyék ne zaklassanak, meg csak annak írok, aki tetszik, előtte meg már volt az a szöveg kinn, hogy "bocsi, ha nem válaszolok azonnal". Utóbbit én is kiírtam... Mert én helyesen írok és értelmesen akarok válaszolni az embereknek. Nem két szót. És ez nekem legalább 2-3 perc/fő legalább, ha pedig 40-50 főnek írok, 2-3 óráról beszélünk. És a többség vissza fog rá írni azonnal és kezdődik az egész előről. Volt, hogy egy napom elment levelezéssel, és én sem tudtam, ki kicsoda és ki mit írt... Akaratlanul is csak azoknak válaszoltam a végére, akik nagyon tetszettek és nagyon jól ment a beszélgetés. És akaratlanul is ignoráltam a "hogy vagy?" a "mizu?" és a "mesélj magadról légyszi" üzeneteket, majd kiírtam egy részletesebb bemutatkozást, hogy ne kelljen mindenkinek ezt lefirkantani, de mégis adjak valami támpontot.


Elhiszem, uraim, ha ez nektek nehéz... Megértem, ha tök bunkónak tűntem én is valakinek, ahogy a többi nő is annak tűnik. Teljesen megértem. De értsétek meg, hogy erre nincs kapacitása az embernek. Nem tud az ember mindenkit számontartani és mindenkivel tök kedves lenni, mert tényleg ott fog ülni egész nap. Meg kell értenetek egy ilyen helyen, hogy ha nincs válasz, az valószínűleg "nem"-et jelent...

22N

2018. márc. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
0%
#44: azt is meg kéne érteni, hogy 2018-ban az már nonszensz, hogy "én csak regisztrálok, aztán majd válogatok a jelentkezők közül". :)
2018. márc. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
77%

Honnan tudjátok, hogy a nők nem írnak senkinek? :D


Bár sosem voltam fent társkeresőn, de "való életben" sokszor kezdeményeztem férfiaknál (többször mint ők nálam), legtöbbször sikertelenül, legutóbb sikeresen. Szerintem már sok nő kezdeményez, csak szeretitek általánosan azt mondani, hogy egyik sem.

2018. márc. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
78%

Nonszensz? Büntetnek érte, vagy mi? 2018-ban megtehetem, hogy válogatok. Sőt, jobb, ha azt teszem, mert ha még kezdeményeznék is és nézelődnék is, 40-50 helyett 70-80 üzenetet kellene kezelnem egyszerre.


Ha 2-3 férfi írna naponta, én tökjól ellennék azzal, hogy kedzeményezek és ráírok én is másokra. Úgy nincs kedvem ismerkedni, mert besokallok, hogy ilyen állapotok vannak. Vagy nem tudom, szerinted mégis mit kellene tennem? Oké, hogy azt akarjátok "2018-ban, a modern, libsi, femináci, lóf#sz világban", hogy majd mi is legyünk olyanok, mint ti és egyenrangúság és minden királyság... De ez olyan, mintha azt mondanád, hogy ültessek rizst a sivatagban, mert te is épp azt teszed a magad földrészén. Klassz, meg is tenném, ha ott lennék. De itt másak a viszonyok. Majd ha a sivatagban is jobban dominál az esős évszak, fogok rizst termeszteni. Addig meg ezek a körülmények.

2018. márc. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
5%

"Honnan tudjátok, hogy a nők nem írnak senkinek? :D"


Nálam eddig kétszer kezdeményezett nő, míg én néhány száz alkalommal biztos próbálkoztam az elmúlt években. A kettő közül egy volt normális, de a másiknak is válaszoltam, mert tudom, milyen választ sem kapni.

Ja, csak sokan azt gondolják, a szemezés meg a szempillarebegtetés is kezdeményezés (ja, a 16 éveseknél az :D).

2018. márc. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
79%

Olyan szépen válaszolok, és nem reagálsz, oh well... már megszoktam. Ha nincs belőle dráma, akkor minek.


Azért, mert nálad nem kezdeményeznek nők, azt jelenti, hogy nem kezdeményeznek senkinél? Ennyi a bizonyíték? Ha nem ismerek fizikai munkás férfiakat, akkor mondhatom, hogy a férfiak irodai munkát végeznek csak?

2018. márc. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
78%
"De amint rossz helyzetbe kerültök, fel ne merüljön bennetek, hogy panaszkodtok vagy leírjátok, hogy nektek valami rosszul esett." => Erre annyit, amit már többször leírtak, nem lehet összehasonlítani, hogy rosszul esik valami egy vadidegentől, vagy olyantól, aki közel áll hozzád. Az előbbit estére elfelejted. A másikat meg talán soha. Azért rohadtul nem egyforma a 2 helyzet. Én pl biztos, hogy max a másodikról panaszkodnék/írnám ki magamból.
2018. márc. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!