Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Olvastam az előbb egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olvastam az előbb egy lány adatlapját, íme: És ha rám írsz és te is tetszel nekem csak akkor fogok válaszolni! ezek után miről beszélünk?

Figyelt kérdés
2018. márc. 14. 17:04
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
63%
Én nagyon nagyra értékelem azokat a lányokat, akik méltóztatnak visszaírni egy normális korrekt választ. Bár ezek egy része kegyes hazugság. Pl badoo : " Bocsánat, kedves srácnak tűnsz, de már komolyan ismerkedem valakivel". Ha komolyan ismerkedne, akkor biztos hogy nem a badoon csevegnének, hanem messengeren vagy ilyesmi helyen. Vagy csak szépen megírják,hogy bocsánat nem vagy az esetem. Ehhez gondolom, normális, vagy normálisan béna szöveggel kell rájuk írni. Nagyon ritka kb 1000ből 1 aki bunkón válaszol, normális megszólításra. A normális elutasításnál egyik szemem sír a másik nevet. Sír mert, egy illedelmes lány volt tehát még szimpatikusabb... nevet mert normális lány volt.
2018. márc. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
76%

Sosem társkeresőztem, de szerintem ez logikus.

Ezek idegen emberek, nem a barátaid, hogy meg kelljen sértődnöd, ha nem írnak. Gondolom, te se egy emberre írsz rá, és csak olyanokra, akik tetszenek. :)


22/N

2018. márc. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
23%

"Azért, mert nálad nem kezdeményeznek nők, azt jelenti, hogy nem kezdeményeznek senkinél? Ennyi a bizonyíték? Ha nem ismerek fizikai munkás férfiakat, akkor mondhatom, hogy a férfiak irodai munkát végeznek csak?"


Nem ezt mondtam. De ha megkérdezel 10 férfit társkeresőn, akkor szerintem legalább 8 azt fogja mondani, hogy soha nem írt még neki magától egy nő sem.

2018. márc. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
Nem értem mi a probléma?
2018. márc. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!