Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Olvastam az előbb egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olvastam az előbb egy lány adatlapját, íme: És ha rám írsz és te is tetszel nekem csak akkor fogok válaszolni! ezek után miről beszélünk?

Figyelt kérdés
2018. márc. 14. 17:04
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
0%

#29: Tiltás. Ilyen egyszerű.

Nem csak azért válaszolok korrektül mindenkinek, mert nem akarok mindenkivel tapló lenni. Szimplán van tartásom és nem az a mániám, hogy másokat degradálok. Ennyi.

Amúgy férfi vagyok, szóval ritkán írnak rám férfiak... :D És nem társkeresőzöm, mert eddig elég ijesztő dolgokat hallottam a dologról és nem érzem úgy, hogy komolyabb kaliberű nőbe botlanék. Tinder max, csak szexre.

2018. márc. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
0%

"Élőben meg ha elfordul tőled valaki, az szó nélküli elutasítás. Ignorálás az lenne, ha úgy tenne, mintha láthatatlan vagy. De ebből is simán le lehet vágni, hogy mi a helyzet."

Igen, és mindkettő tahóság :)


"Én volt, hogy ráírtam pár pasira. Volt, aki elküldött melegebb éghajlatra (nem a levél és nem a külsőm miatt, de hagyjuk is), vagy szimplán elolvasta, de nem válaszolt.

Úgy voltam vele, megkímélem magam ezektől, és válogatok inkább azokból, akik nekem írnak."


Miért, szerinted egy férfival ugyanezek nem történnek meg? Vagy ha velük történik, az oké?

2018. márc. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
81%
En csak annak irtam elutasito valaszt, aki az adatlapon megfelel a feltuntetett parametereknek. Ne irjon 40-es szakmunkas tata az orszag masik vegebol. Megis miert varnak sokan valaszt?
2018. márc. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
100%
Az őszinteség ritka kincs, az ilyen nőt nem támadni, hanem megbecsülni kell kedves kérdező!
2018. márc. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
76%

Nem tahóság, védelem, hogy ne kövessen és öljön meg.


Ha én odamegyek akárkihez akármiért, akkor vállalom, hogy ignorál, genya lesz, kiröhög, mindent vállalok. Itt az a baj, hogy azt hiszitek, jár valami azért, mert odamentek/írtok valakinek. Nem. A néni is elfordulhat tőlem, ha megkérdezem, melyik út megy Budára. Az emberek nem úgy fognak reagálni rám, ahogy én, ahogy én elképzelem, vagy ahogy én akarom.


Igen, tökéletes világocskában menne a how do you do? - how do you do?. De a világ és az emberek nem tökéletesek. Lehet emiatt nyávogni, akkor sem lesz senki tökéletes.

2018. márc. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
11%

#35: Mondod ezt úgy, hogy az emberek többségétől kapsz valamit.

Áh, én feladom. Nyomjatok még pár piros kezet és dobjátok ki az ablakon az empátiát. Tök felesleges. De amint rossz helyzetbe kerültök, fel ne merüljön bennetek, hogy panaszkodtok vagy leírjátok, hogy nektek valami rosszul esett. Majd jusson eszetekbe, hogy szimplán megtapasztaljátok azt, amit eddig kifiguráztatok.

Azért azt köszönöm, hogy egyre hálásabb vagyok, hogy a nőktől teljesen mást tapasztalok, mint amilyen szintet a gyk-n hoznak.

2018. márc. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
65%
Igaza van! Ne irjon olyanknak olyat hogy tetszik neki amikor nem azoknak akik nem tetszenek neki. Akkor meg mirol beszelunk? :DDD
2018. márc. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:

"Mondod ezt úgy, hogy az emberek többségétől kapsz valamit."


Mit?

2018. márc. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
13%

"Mit?"

Tőlem kérdezed? :D

Amúgy: Elfogadást, csajként próbálkozó pasasokat, naponta pár bókot és még sorolhatnám. (Előre érzem, hogy az lesz kihozva, hogy te bizony egy meg nem értett áldozat vagy. Mint kb. minden témánál ezen az oldalon...)

2018. márc. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
16%

"Azért azt köszönöm, hogy egyre hálásabb vagyok, hogy a nőktől teljesen mást tapasztalok, mint amilyen szintet a gyk-n hoznak."


Lehet, ez a céljuk... a GYK-s "nőkhöz" viszonyítva a való életben már egy sima egyszerű feminácit is megbecsül az ember, nem? :)

2018. márc. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!