Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik férfi rendes meg normális a nőkkel az miért nyavajog ha azért nem kell a nőknek mert a külsejére nem ad?

Figyelt kérdés

Miért a nő a szemét, ha nem kell neki az a férfi akihez nem vonzódik, mert az nem sportol, nem öltözdödik vonzón, nem ápolja a bőrét, nem érdekli h jó frizurája legyen?


Ezek a fickók inkább abba fektetik az energiát h kedvesek legyenek a nővel, a külsejük helyett. És írják le ugyanazokat a köröket, ahelyett h rájönnének?


2018. márc. 27. 23:06
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:

#26: Omágjád...


"Mert rinya,sírás megy de a helyzet megoldása fáj,büdös, és komfortzónán kívül esik."

Igazából egy csomóan próbálnak fejlődni, de ha zsákutcás tanácsokat kapnak, akkor nem csoda, hogy nem jutnak sehova. A "legyen önbizalmad" tanács semmire sem elég, hiába próbál tenni érte valaki.


"Én is elmondom mit kellene tenni,leírom,hogy el kell menni edzeni heti 4-5-ször szépen,mellette kaja tervet is írok.

És egyből durran a kifogás ide is,hogy nincs pénz.

Mondom akkor menj el dolgozni akár több helyre is,tanulj ki egy piacképes szakmát."

Én meg azt tanácsolom neked, hogy találd fel a spanyol viaszt. Nem megy? A kifogásod, hogy nem vagy elég kreatív? Ah, ez csak kifogás, pedig én király tanácsot adtam!

Edzem, egyre normálisabban kajálok. De látom azt, hogy nálam rosszabb anyagi helyzetű ember a büdös életben nem fogja ezt kihozni. És az egész napos robot mellett 10 éven belül senki sem fog egy nagy ugrással fejlődni. Ez a tanulj ki egy jó szakmát dolog annyira királyul hangzik... Csak általában évekig tart és addigra az is simán előfordulhat, hogy az már egy telített munkakör lesz. Fura, hogy ezt a fellengzős tanácsot eddig csak olyanoktól hallottam, akik jó anyagi és szociális hátterű családból jöttek, jó alapokkal és kb. ki volt kövezve a szülők által az útjuk, hogy mit és hogy csináljanak. Másnak ez nem adott.


"De a leugatás oltás ,ezek mennek."

Az élő példa vagy rá.


"A nők nem véletlenül szídják a magyar palikat,szürke kisegerek,semmi kisugárzás,semmi öltözködés,vagy vékony vagy dagadt,se egzisztencia,nem tudnak nőkkel nőként bánni."

Persze, hogy nem véletlenül. Egy 20 éves csaj, aki még életében nem járt külföldön, logikus, hogy nem a pirézeket fogja szidni... :D


Az írásképedből és a szövegedből látszik, hogy jól nézel ki meg van pénzed. Kaptál egy jó alapot, aztán elértél valamit. De valahogy semmi komoly tartalmat nem tudtál a szöveggel összedobni. Oké, hogy pár ruhádért szeretnek a csajok, de nem minden férfi arra vágyik, hogy pár felszínes dolog miatt bírják.


Néhányan írjátok, hogy a jobba ruhák mennyit dobhatnak a dolgon. Valóban. A baj az, hogy ezzel csak több felszínes nőnek fog bejönni az illető és az arcon nem változtat a dolog. Amikor leugrok a 2 sarokkal lévő boltba viszonylag forgalmas helyen a városban egy szakadt nadrágban és egy kissé koszos pólóban, majdnem ugyanannyi lány néz meg, mint amikor normálisabb dolgokat veszek fel. Ha felkapok valami nagyobb márkajelzésű dolgot, akkor néznek meg jóval többen. Megértem, hogy ilyen lányokhoz sok srácnak nincs kedve. (Bár, én nem is panaszkodom, mert a leggagyibb cuccomban is találtam már barátnőt.)

2018. márc. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:

#26 Hazafele jövet olvastam a válaszodat és nem az idegesít, hogy állítólag sikeres ember vagy, hanem a pökhendi, frázisokkal teli hozzáállásod.

Miért kéne valakinek heti 4-5-ször edzenie, ha nem szereti? Vagy most szerinted ez a kulcs ahhoz, hogy boldog párkapcsolata legyen? Ha ez a titka, akkor miért nem csak a gyúrús srácoknak van barátnőjük? Tök szép világ lenne az, ha mindenkinek azt kéne csinálnia amit nem szeret. A boldogságért nem kell kötelezően szenvedni, ha valaki nem szeret edzeni, akkor ne edzen, de ne kelljen lemondania arról, hogy legyen egyszer boldog párkapcsolata! Nem mindenki olyan mazohista, hogy mondasz neki tanácsot és úgy táncol, ahogy fütyentessz neki.

Ugyanez a vélemény a piac képes szakmáról. Ha nem szereti azt tanulni, akkor válassza azt, amit szeret. Tudod én sokkal jobban szeretek, olyan témákról beszélgetni, hogy nem sokáig lesznek munkák, a digitalizáció, robotizáció miatt és már az alapjövedelmen kéne dolgozni és a mellett küzdeni, hogy élhető politikai tér jöjjön létre. A sok hülye fiatal meg ezekkel a fárasztó, unalmas frázisokkal jön, hogy dógozni kell, tanulni piac képes szakmákat. Nincs az a frissesség a fiatalokban, ami jellemeznie kéne őket. Inkább maradnak a Kádár János szellemiségénél és aki esetleg nem munkával szerzi a pénzét, hanem youtubozással azt lehurogják, mert nem úgy termeli a pénzt ahogy kéne.

Az öltözködésről is hasonló véleménnyel vagyok és a kedves 27-es válaszolónak is üzenném azt, hogy azért mondják b...nak azt, ha egy férfi sokat foglalkozik magával, mert akik állandóan feszítenek, ruhájukkal vannak elfoglalva meg a sérójukkal, ezek feminim tulajdonságok. Mivel a nőkre jellemző a szépségápolás és azok a férfiak, akik feszítős ruhákban szeretnek járni, most őszintén az, hol férfias dolog? És itt nem arra gondolok, hogy ne fürödjön, szakadt büdös ruhába járjon, mert kb. mindenkiben meg van az alap igényesség, fürdésre, fogmosásra.

Moderátorok helyébe az ilyen felszínes, semmitmondó, proli megnyilvánulásokért én kitiltanálak innen.

2018. márc. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:

,,#26 Hazafele jövet olvastam a válaszodat és nem az idegesít, hogy állítólag sikeres ember vagy, hanem a pökhendi, frázisokkal teli hozzáállásod. "

Értem én,de mondhatod szépen a tanácsokat,akkor is te vagy a szemét,hogy TAPASZTALATAIDAT megosztod de még te vagy a hülye.

Ha nem tetszik nem fogadom meg,de nem hülyézem le.

Ez kb. olyan mintha annak idején a senior mérnök kollégát osztottam volna ki,amit mondott nekem szentírás volt,ittam a szavait.



"Miért kéne valakinek heti 4-5-ször edzenie, ha nem szereti? Vagy most szerinted ez a kulcs ahhoz, hogy boldog párkapcsolata legyen?

Ha ez a titka, akkor miért nem csak a gyúrús srácoknak van barátnőjük? Tök szép világ lenne az, ha mindenkinek azt kéne csinálnia amit nem szeret. A boldogságért nem kell kötelezően szenvedni, ha valaki nem szeret edzeni, akkor ne edzen, de ne kelljen lemondania arról, hogy legyen egyszer boldog párkapcsolata! "

Nem kell,semmi se kötelező.

De aki k..nak áll ne csodálkozzon,hogy b..szák.

Hidd el megint TAPASZTALAT,ezt nem a kisujjamból szívom ki.

Ezt mind az életben láttam,tapasztaltam.

Az az igazság,ha izmos vagy,céltudatos,eltérsz az átlagtól,kifejleszted magad,fejlődsz.

Akkor igenis a nőknél sikered lesz.

Mondom tapasztaltam ezt is.

Nem csak a gyúrós társaimnak van párjuk,de egy eddzett férfi nem panaszkodik nő hiányra,vagy hogy látod?

Sőt,az igazság,hogy valamikor instant szex is lehet egy találkozóból.

Plusz más kiállást ad egy kidolgozott test,férfias,felizgatja a nőket.



"Nem mindenki olyan mazohista, hogy mondasz neki tanácsot és úgy táncol, ahogy fütyentessz neki. "

Pedig ha változni akarsz akkor magasnak kell lenni a taníthatósági indexednek,ez nagyon fontos.

Én ittam a szavait mindig aki előbbre tart egy témában.

Amit mond azt úgy csinálom bármit,egy füttyentésre mert nála van ami nekem kell,másolódás.


"Ugyanez a vélemény a piac képes szakmáról. Ha nem szereti azt tanulni, akkor válassza azt, amit szeret. Tudod én sokkal jobban szeretek, olyan témákról beszélgetni, hogy nem sokáig lesznek munkák, a digitalizáció, robotizáció miatt és már az alapjövedelmen kéne dolgozni és a mellett küzdeni, hogy élhető politikai tér jöjjön létre. A sok hülye fiatal meg ezekkel a fárasztó, unalmas frázisokkal jön, hogy dógozni kell, tanulni piac képes szakmákat."

Ez akkora böszmeség,hogy ihaj,tipikus kommunista hozzáállás,hálistennek már kapitalizmus van.

Pont ez a gondolkodás ami gáz.

Tanulhat amit szeret de akkor ne sírjon,hogy nem kap munkát,plusz egy piacképes szakmával boldogulni tud.

Miből veszel ruhát,autót,lakást,kenyeret ha nem pénzből?

Plusz a robotizációt szerinted kik fogják végezni?

Meg a digitalizációt kik végzik?

Mi IT-sok meg a villamosmérnökök.


"Nincs az a frissesség a fiatalokban, ami jellemeznie kéne őket. Inkább maradnak a Kádár János szellemiségénél és aki esetleg nem munkával szerzi a pénzét, hanem youtubozással azt lehurogják, mert nem úgy termeli a pénzt ahogy kéne."

Én soha,ez Balázska dívije.

Ügyesen kell csinálni,ha youtubeozással akkor azzal,ahhoz is érteni kell,aki szerint meg könnyü rajta akkor csinálja meg ő is.


"Az öltözködésről is hasonló véleménnyel vagyok és a kedves 27-es válaszolónak is üzenném azt, hogy azért mondják b...nak azt, ha egy férfi sokat foglalkozik magával, mert akik állandóan feszítenek, ruhájukkal vannak elfoglalva meg a sérójukkal, ezek feminim tulajdonságok. Mivel a nőkre jellemző a szépségápolás és azok a férfiak, akik feszítős ruhákban szeretnek járni, most őszintén az, hol férfias dolog?"

Érdekes eddig az összes nőnek tetszett és tetszik a megjelenésem,megkaptam már a filmszínész címkét is vagy hogy randizni készülsz.

Akkor nézd meg a Wall Street farkasát,vagy nézzel meg sikeres fiatalokat hogyan öltözködnek,hajukat.

Konkrétan 500k-s öltöny is befigyel náluk slim fit zakóval,haj belőve,szolizás akár.

Sőt volt olyan kollégám aki mindig tiptop volt, mint egy férfimodel(fejlesztő és most 100kg mert szálkásít).

Értem tehát járjak sz_r hajjal,torzonborzként sőt, vegyem fel a gagyi kord bársony nadrágot meg a nagypapa felsőt mert ha igényes férfi vagyok akkor feminim,jó tudni.

Akkor én nem nőkkel ismerkedek ezek szerint,mert nekik ez teljesen bejött mindig is.



"Moderátorok helyébe az ilyen felszínes, semmitmondó, proli megnyilvánulásokért én kitiltanálak innen."

Ami működik miért tiltanának ki,én kifejtettem a véleményemet,amit tapasztaltam.

Nem kell megfogadni,de nem én leszek aki majd itt rinyál ebben biztos lehetsz.

Ez a baj ez Magyarország,hogy mivel nem állok be a sorba mint egy birka hanem a magam útját járom meg vállalom magam ezért nem leszek szimpi,mivel bégetni kellene,sírni panaszkodni,szídni orbánékat,mészárost az istent buddhát,tök mindegy de mindig más a hibás csak az én nem.

2018. márc. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
32-es, 27-es vagyok. Az a poén, hogy a "túl sokat foglalkozik magával" normális esetben nem azt jelenti, hogy ízléses, nem 20évvel ezelőtti divatú ruhákat vesz fel meg neadjisten rak magára parfümöt. Itt most nem arról volt szó, hogy szoli meg egész testes szőrtelenítés, bronzolaj. Csak egy átkozott férfikölni. Az a proliknál olyan, hogy "sokat foglalkozik magával" (sőt egyeseknél már a sampon, dezodor használata is az lassan). És rohadtul nem feminin dolog. Max. azok akarják ezt elhitetni, akik lusták magukkal alapszinten törődni, de nem akarják bevallani, hogy bizony igénytelenek.
2018. márc. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:

#33-asnak részben igazad adok. Egy jó megjelenéssel (kidolgozott test, drága ruhák) valóban sikeresebb lesz az ember a nőknél. De a kérdés még mindig az: Aki nem felszínes nőket akar?

Edzem, máshogy öltözöm egy ideje. Van eredménye. Ettől függetlenül akiknek hirtelen bejöttem, kapcsolatra egyik sem kellett. Persze, tök jó, hogy pár perc beszélgetés után kapom a dicséretet a bicepszre és este mehet az etyepetye, csak az ilyen szintű csajok mást nem is nagyon tudnak nyújtani.

Szóval az a férfi mit tegyen, aki értelmes nőt akar?


#34: A proli szót eddig miért csak prolik szájából hallottam? :/

2018. márc. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:

#33 Jó, ha neked az a célod, hogy felszínes agy nélküli lányokkal ismerkedj, akkor legyen. Csak tudod sok embernek ennél több igénye van és külső mellett azt is nézi, hogy intelligens legyen a másik, ehhez nem tartoznak hozzá az ilyen felszínes edz, öltözködj divatosan, keres sokat féle frázisok. Még egyszer mondom nem arra gondolok, hogy mindenki öltözzön szarul és a nagyapjuk gardróbjába turkáljanak, hanem abba menjen amit szeret hordani, tetszik neki és kényelmesnek érzi, nem kell emiatt plázázni és a havi trendeket böngészni.

Érdekes, hogy lekommunistázól úgy, hogy már normálisabb országokban, mint skandináv országokban ezekkel foglalkoznak, ahol kapitalizmus van. Tudok ajánlani egy jó videót nem csak neked hanem mindenkinek TGM-től, ebben a videóban 100%-ig egyetértek vele és jó lenne, ha ezen elgondolkozna a magyar társadalom. Nézd meg és megérted mit akarok mondani ezzel.


https://www.youtube.com/watch?v=g56FYkBhM8g


Ha többen így gondolkoznának akkor fejlődésnek indulna ez az ország és nem tartanánk itt, nem lenne ilyen sok dógózá féle szinvonaltalan proli megnyilvánulások.

Érdekes azok mondogatják, ezt a "én nem állok be a sorba" szöveget, akik még inkább a sorba állnak, a megnyilvánulásaid nem egy egyéniséget sugároznak, sok ember tanácsol ilyen frázisokat, mert elvileg így tapasztalták meg. A tapasztalatokon túl is lehet ám látni és logikusan gondolkozni, ezt hívják racionalizmusnak. Attól, hogy ezeket tapasztaltad, mert esetleg üres fejű csajok után futottál még nem azt jelenti, hogy az összes csaj csak jó testű, fizetésű, menő ruhába szaladgáló gyerekeket akarnak maguk mellé.

2018. márc. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen miért is fontos a ruha ennyire? Nyilván nem a szakadtra meg a koszosra gondolok, de egy egyszerű, funkcionális ruházat miért rosszabb, mint egy "stílusos"? S miért a ruhán, a frizurán meg a bőrápoláson múlik, hogy milyen az illetővel kapcsolatban lenni? S miért baj az, ha valaki a személyiségére fekteti a hangsúlyt a külseje helyett (gyengébbek kedvéért: még mindig nem az ápolatlanságról van szó)? A ruhával járok, vagy az emberrel?


Nekem tetszett már olyan lány, akinek nem jött be az öltözködési stílusa, de nem zavart, mert nem számít.

2018. márc. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 A kérdező kommentje:

20 érdekeseket írsz, sok mindenben igazat adok neked.

Lehet ti azt látjátok, ha egy férfi kedves v figyelmes akkor nem kell a csajoknak, nem gondolnám h ezzel van a baj. Lehet az h nem határozott és ezt megérik a csajok, vagy nem humoros, vagy néha mondhatnas nemet, kitarthatna az elvei mellett. De akkor jó igazából eg kapcsolat ha nem nézik a női férfi szerepeket, hanem olyan jól elvannak a másik társaságában h önmaguk lehetnek, amikor a másikkal öröm együtt lenni és nincs taktikázás, meg szinészkedés!

2018. márc. 28. 19:51
 39/52 A kérdező kommentje:
21 nem értek veled egyet! Nők gondoskodásért cserébe szépségüket, kedvességüket jó társaságukat adják, később nevelik a gyerekeiteket, sok áldozatot hoznak, ott vannak mellettetek a nehéz helyzetekben. Hűségesek, holott több férfival is lehetnének,és ezt nem értékelitek, nem becsülitek meg.
2018. márc. 28. 19:55
 40/52 A kérdező kommentje:

23 magasággal ne foglakozz, arcon lehet változtatni, kisugárzás magabiztosság, meg az h a nőnek öröm legyen a társaságod,azon igen!


Amúgy meg ha férfi lennék és annyira borzalmas kinézetű, elmennék plasztikai műtétre és kész.De nem hiszem h ez lenne a baj.

2018. márc. 28. 19:58
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!