Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik férfi rendes meg normális a nőkkel az miért nyavajog ha azért nem kell a nőknek mert a külsejére nem ad?

Figyelt kérdés

Miért a nő a szemét, ha nem kell neki az a férfi akihez nem vonzódik, mert az nem sportol, nem öltözdödik vonzón, nem ápolja a bőrét, nem érdekli h jó frizurája legyen?


Ezek a fickók inkább abba fektetik az energiát h kedvesek legyenek a nővel, a külsejük helyett. És írják le ugyanazokat a köröket, ahelyett h rájönnének?


2018. márc. 27. 23:06
1 2 3 4 5 6
 41/52 A kérdező kommentje:

32nek: "élhető politikai tér" ? :DDDDD

Hol élsz te? Politika hatalomról meg diktatúráról, korrupcióról szól! Mindegy kire szavaztok, háttérből úgyis le lesz fizetve, azt csinál amit mondanak neki a pénzelői!


Sport alap dolog!Újítja sejteket! Nem akkor kell már elkezdeni, mikor öregszik vki, jó, akkor se árt, de a sok kimaradt évet nagyon nagyon megbánja!


Túl sok férfi szépítkezés tényleg feminim!Még jó h ezt így látjátok. Amugy meg a magyarok tényleg maszkulin táérsadalom, szerepek nagyon elkülönülnek. Míg egy dél amerikai férfi érzelmesebb, meg ölelget haverkodik mindenkivel, idős nő nem túl szép nő baráti emberi alapból, addig egy maghyar férfi ezt már kihasználásnakl veszi, meg annak, ha ő segit egy nőnek akkor már az akar is tőle vmit! Olyan itt nem létezik h csak emberi barátságból jót tegyenek a másikkal. Nagyon gusztustalan. Mindig az érdek h mit kapok cserébe, meg h jaj a kényelmem, inkább nem csinálom. De van átmenet, legyen ápolt, meg ne lógjon rajta a ruha, meg ne legyen unalmas.

2018. márc. 28. 20:23
 42/52 A kérdező kommentje:

35 nek! Örülj a szerencsédnek h sok női testben lehet szerencséd.

Ha nemcsak egy tipusú csajokat akarsz akkor fektess kicsit több energiát a másik megismerésébe, lehet azok a csajok nem olyan feltünőek, de szépek, vagy előítélet van a fejükben h ha jól nézel ki akkor biztos csajozol meg összetöröd a szívüket vagy a nehéz helyzetben lelépsz.

2018. márc. 28. 20:33
 43/52 anonim ***** válasza:

35: ez a "juj, aki proli szót használ, az proli" egy hülye demagóg duma. Én tudom magamról, hogy nem vagyok az.


Ami a ruházkodásról ment vita továbbiakban: sosem az a gond, hogy egy öltözet nem elég különleges vagy divatos. Egy sima, egyszerű ruházat is lehet kulturált és igényes. A gond az, amikor látszik, hogy az illető semmit nem törődik az öltözködésével, még akkor is, ha tiszta (az alap). Tapasztalat, hogy az az illető nemcsak az öltözködésével, az életének más aspektusával sem foglalkozik eleget, vagy max. 1-2 őt érdeklő dologgal. Ilyen alap dolgokról beszélek amúgy, hogy színben passzoljon a szerelés, az illető testalkatához passzoljon az öltözék, ne vegyen fel 20éves, kibolyhosodott termopulcsit, letaposott aljú farmert, szanaszét dzsuvázott edzőcipőt, alkalomhoz illően öltözzön (hivatalba ne menjen be bermudában, tangapapucsban, színházba sportpulóverben. Ezek alapvető dolgok lennének, de sokan erre nem veszik a fáradságot. Akkor hogy higgye el egy nő, hogy a kapcsolatba fektetni fog bármennyi energiát? Főleg, hogy cserébe ezek a férfiak az extrán szuperigényes, tiptop csajokra hajtanak, nem pedig a lenőtt hajfestésű, melegítős, duci SPAR-pénztáros Jucikára. Pedig igényességi szintre ahhoz állnak közelebb.


Azt meg még mindig nem értem, hogy az alap igényesség miért feminin. Mintha csak izzadtságszagúan, csimbókos hónaljszőrrel, kócos hajjal, 3 számmal nagyobb fekete pólóban lehetne férfi a férfi.

2018. márc. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 A kérdező kommentje:

37 nek, nekem is tetszett már olyan férfi aki nem olyan ruhába járt ami vonzó lett volna.De csak lelkileg tetszett, csak szimpatia, külsőre inkább taszit az ilyen.


Öltözködés fontos de nem minden nyilván, akinek nincs hozzá érzéke az próbálja elbagatelizálni a jelentőségét.

Nők vonzódnak mindenhez ami szép. Ez a környezetre is igaz. Ha nincs érzéked hozzá akkor kérj tanácsot akik értenek az öltözködéshez. Ha te nem akarsz vonzó lenni akkor hozzád hasonló kinézetű nők lesznek neked.

Szerinted az állatvilág miért színes? Gondolkozz már! Pedig azok csak állatok! Gondolj a madarak tollára, páváára, tigrisre, zebrára, szarvasra, békákra!

Öltözködéd önkifejezés is. És ki akar olyannal lenni akinek az öltözködése azt sugalja h unalmas.

Nekem voltak olyan pasik akikkel mikor összejöttem hát mit mondjak elég trógerül néztek ki, de a amugy jól néztek ki, elmentem velük ruhaüzletbe ruhákat próbálgatni, és nagy változás lett, az ismerőseik is le voltak döbbenve, főlegh a női rokonok dicsérgették őket!

És ők is meg voltak lepődve, egy idő után már jó kikapcsolódás volt ruhákat nézegetni, meg próbafülkébe járni...ne röhögjetek!:DDD És nem az lett az eredménye h feminimek lettek, hanem vonzóbbak az emberek szemében, aminek főleg én ittam meg a levét, mert elkezdtek a koleganők is sündörögni, meg a pasiknak kicsit hiúk lettek önmagukra!:D

2018. márc. 28. 20:44
 45/52 anonim ***** válasza:

"az az illető nemcsak az öltözködésével, az életének más aspektusával sem foglalkozik eleget,"


Na ezek azok a következtetések, amik sok esetben nem működnek. A valóság tojik az ilyen nőimagazin-szintű okoskodásokra, és nem csak itt (a másik nagy területe az álláskeresés), aztán meg lehet csodálkozni, hogy miért van ennyi rossz kapcsolat... Mert valamilyennek tűnni már fontosabb, mint valamilyennek lenni.


Például, kérdező: ha én nem értek az öltözködéshez, de megkérem egy ismerősömet, aki de, hogy válogasson nekem ruhákat, amiben jól nézek ki - más ember lettem a másik ruhában? Kedvesebb, hűségesebb, megbízhatóbb vagyok? És ha engem csak az ilyen felszínes dolgok nem érdekelnek, de cserébe meg más dolgok igen, akkor rosszabb vagyok, mint akinél fordítva van? Az embernek vannak hibái, de akinek a hibái a kapcsolatteremtéssel, Szent Első Benyomással kapcsolatosak az rosszabb, mint akinek egyéb komoly jellemhibái vannak? Mert úgy van kezelve, hogy igen. Amikor felszínességről beszélünk, erről beszélünk.

2018. márc. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
45-ös, ez nekem TAPASZTALAT, nem nőimagazin bullshit. Ismerek ilyen embereket. Aki arra nem képes, hogy megnézze magát a tükörben, mielőtt elmegy otthonról, és az öltözködés annyit jelent neki, hogy random kikap egy pólót meg egy gatyát a szekrényből vagy rosszabb esetben a szennyesből, az nem fog egy kapcsolatba se annyi energiát belefeccölni. TAPASZTALATBÓL. Vannak ilyen ismerőseim, azt hiszik, egy kapcsolathoz elég, ha szeretik meg este megtöcskölik az asszonyt, kb. És itt most nem arról van szó, hogy ért-e a divathoz, hanem alap igényességről. De elbeszélsz mellettem.
2018. márc. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 A kérdező kommentje:

45nek: Érdekeseket beszéltek, ami másnak igényes megjelenés az neked felszínesség, ez a leszólogatást!

A jó megjelenés ugyanolyan érték mint amiket te leírtál.

Van aki akkor kezd el szépítkezni ezerrel mikor öregszik és észbekap. Abban a korban felerősödik a szépség mint érték, és gondolhatja az illető h de kár h mig fiatal voltam nem használtam ki hogy jó legyen a megjelenésem.

Nem hiszek abban h aki jól kinéz az belül csak üres lehet, vegyesen vannak,abba se hiszek aki szegény az jó, dehogy is, egy csomó ostoba, buta irigy gonosz ember van a szegények közt is. Ez csak a népmesékben igaz h a szegényfiú elnyeri a királylány kezét...ja....aztán beleér a bilibe a kezünk....!

2018. márc. 28. 21:12
 48/52 anonim ***** válasza:

Ja, tapasztalat, nekem meg másféle tapasztalatom van, na ilyenkor mi van? Nem is beszélve arról a jelenségről, hogy az ember szereti csak azokat a dolgokat észrevenni, amik beleillenek az elképzelésébe, és akkor mondogathatja magának, hogy mennyire igazam van, mert ez is alátámasztja, amit gondolok. Ami meg nem támasztja alá, arról meg elegánsan elfeledkezik.


Pl ez ott is tetten érhető, hogy pont te beszélsz el a téma mellett, hiszen egyáltalán nem arról írtam sehol, hogy "random kikap egy gatyát a szennyesből", kétszer ki is emeltem, hogy nem erre gondolok. De nekem mindegy, nézegesd csak a ruhákat. Csak jusson eszedbe az is, hogy ezzel úgy át lehet verni, ahogy épp kedve tartja az embernek.

2018. márc. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:

De amellett, hogy "kikap egy random cuccot a szekrényből ránézés nélkül", te mentél el. Ez már azt tükrözik, tojik bele, milyen benyomást mutat,nulla esztétikai érzéke van. Én magamra adó, igényes nő vagyok, szépérzékkel. Nyilván ilyen embert keresek magam mellé. Párom sem egy divatguru, de ápolt és arra odafigyel, hogy alkalomhoz illően és színekben jól passzolva öltözzön.


Amúgy azzal sincs baj, ha vki kevésbé igényes, de akkor ne picsogjon, hogy miért nincs nője, főleg ha igényes nőknél próbálkozik csak. Mert a kérdés erről szólt. Ha akar párt maga mellé, tegyen is érte, vagy lássa be a határait.

2018. márc. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
Egyik válaszoló jól leírta attól, hogy felveszek egy öltönyt még nem leszek egy úriember. Hihetetlen, hogy a semmiről ilyen sokat tudtok beszélgetni, de a politikát azt elég azzal elintézni, hogy úgy is lopni fognak és korruptak lesznek. Nem veszitek észre azt, hogy az ilyen felfogás miatt ilyen korrupt a néplélek?
2018. márc. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!