Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik férfi rendes meg normális a nőkkel az miért nyavajog ha azért nem kell a nőknek mert a külsejére nem ad?

Figyelt kérdés

Miért a nő a szemét, ha nem kell neki az a férfi akihez nem vonzódik, mert az nem sportol, nem öltözdödik vonzón, nem ápolja a bőrét, nem érdekli h jó frizurája legyen?


Ezek a fickók inkább abba fektetik az energiát h kedvesek legyenek a nővel, a külsejük helyett. És írják le ugyanazokat a köröket, ahelyett h rájönnének?


2018. márc. 27. 23:06
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
Ezt a "tapasztalat" dolgot hagyjátok már abba és legyetek kicsit racionálisabbak. Csomó olyan ember van, aki nem foglalkozik sokat az öltözködésével és mégis boldog párkapcsolatban élnek, nagyszerű apák. Nem a ruha teszi az embert, elég közhelyes, de igaz mondás ez.
2018. márc. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:

#38: "20 érdekeseket írsz, sok mindenben igazat adok neked."

Köszönöm! :) Szeretem, amikor nyitott egy kérdező a válaszokra.


"Lehet ti azt látjátok, ha egy férfi kedves v figyelmes akkor nem kell a csajoknak, nem gondolnám h ezzel van a baj. Lehet az h nem határozott és ezt megérik a csajok, vagy nem humoros, vagy néha mondhatnas nemet, kitarthatna az elvei mellett."

Ezeket a dolgokat komplikálják a külső dolgok. Pl. ha egy buliban egy nagyon fullos kinézetű férfi odamegy egy jó csajhoz egy bunkó szöveggel, akkor ő magabiztos. Ha egy gázul kinéző srác teszi ugyanezt, akkor ő mit képzel magáról. Rengetegszer látom a környezetemben is, hogy tök rossz lesz egy páros, előre látni... De a külső miatt esélyt kapnak ezek a férfiak. Aztán jön a koppanás, amit mindig előre megmondtam.


"De akkor jó igazából eg kapcsolat ha nem nézik a női férfi szerepeket, hanem olyan jól elvannak a másik társaságában h önmaguk lehetnek, amikor a másikkal öröm együtt lenni és nincs taktikázás, meg szinészkedés!"

Ez lenne szerintem az alap és ideális. Emlékszem, hogy még anno amikor általánosba jártam, lazán elvoltak egymással olyan emberek, akik felnőttként nem lesznek. Szegény simán járt gazdaggal, magasabb csajok alacsonyabb srácokkal, a ruhát meg kb. senki sem nézte. Csak jól elvoltak a tiniszerelemben és jól érezték magukat egymással. Felnőttként ilyet alig látok. Társadalmi elvárások, a médiában látott ideálok és hasonló trendek uralják a társkeresést.


"Nők gondoskodásért cserébe szépségüket, kedvességüket jó társaságukat adják, később nevelik a gyerekeiteket, sok áldozatot hoznak, ott vannak mellettetek a nehéz helyzetekben. Hűségesek, holott több férfival is lehetnének,és ezt nem értékelitek, nem becsülitek meg."

Egyrészt ez nem igaz minden nőre, másrészt a férfiak is ezt adják egy korrekt kapcsolatba.


"Míg egy dél amerikai férfi érzelmesebb, meg ölelget haverkodik mindenkivel, idős nő nem túl szép nő baráti emberi alapból, addig egy maghyar férfi ezt már kihasználásnakl veszi, meg annak, ha ő segit egy nőnek akkor már az akar is tőle vmit! Olyan itt nem létezik h csak emberi barátságból jót tegyenek a másikkal."

Ez azért nem ilyen fekete-fehér. A dél országokból rengeteg férfi azért ilyen, hogy az USA-ba vízumot szerezzen. Erről van dokumentumfilm és reality is. Pont, hogy rengeteg déli férfi teljes mértékben érdekből cselekszik.

Az sem igaz, hogy a magyar férfiak csak érdekből segítenének nőknek. A legtöbb férfi azért unja meg a random segítséget, mert egyre több nő alapnak veszi. Az illem azt diktálja, hogy egy férfi előre engedjen egy nőt és tartsa az ajtót. DE az illem azt is diktálja, hogy a nő ezt megköszönje. Ez illem és nem érdek. Rengeteg nő viszont egy alap köszönömöt sem képes kinyögni.


"Ha nemcsak egy tipusú csajokat akarsz akkor fektess kicsit több energiát a másik megismerésébe, lehet azok a csajok nem olyan feltünőek, de szépek, vagy előítélet van a fejükben h ha jól nézel ki akkor biztos csajozol meg összetöröd a szívüket vagy a nehéz helyzetben lelépsz."

Rengeteg típusú csajt megismernék, de ez elég nehéz meló. Mert egyszerűen alig vannak különleges lányok. Random állj ki egy forgalmasabb térre és szólíts le lányokat. Kérdezd meg tőlük, hogy előző nap mivel foglalkoztak többet: Olvasással vagy sminkkel? De kérdezheted őket az önfejlesztésről, politikáról, filmekről, zenékről. A többségtől nem fogsz túl változatos válaszokat kapni.

Mások megismerése meglepően könnyen megy. Fogalmam sincs miért, de állítólag van valami a személyiségemben, ami miatt kb. minden új nő ismerősöm megnyílik pár nap ismertség után. Aztán végül pár kivételtől eltekintve sablonossá válnak.

Külső terén mindenkinek adok esélyt, a visszafogottabb lányoknak is. A durva az, hogy ritkábban éri meg nekik. Sokszor tele vannak komplexusokkal és irigyek a fél világra. Kb. mint azok a pasik, akik szintén irigyek mindenkire.


43: "ez a "juj, aki proli szót használ, az proli" egy hüye demagóg duma. Én tudom magamról, hogy nem vagyok az."

Ezzel a szofisztikált mondattal mindenkit meggyőztél! :D


"az az illető nemcsak az öltözködésével, az életének más aspektusával sem foglalkozik eleget,"

Ezzel én sem értek egyet. Kb. mintha férfiszemmel azt mondaná valaki, hogy ha egy nő nem foglalkozik a kocsija motorikus állapotával, akkor az életének más aspektusaival sem. Abszurd egy dologból ilyen messzemenő következtetéseket levonni, mert ez egy alaptalan előítélet.


"Aki arra nem képes, hogy megnézze magát a tükörben, mielőtt elmegy otthonról, és az öltözködés annyit jelent neki, hogy random kikap egy pólót meg egy gatyát a szekrényből vagy rosszabb esetben a szennyesből, az nem fog egy kapcsolatba se annyi energiát belefeccölni. "

Általában ez vagyok hétköznap :D Egy farmer, egy póló, egy pulcsi. Egyetemre vagy melóba sietve reggel nem nézek a tükörbe. (Oké, fogmosás teljesen álmosan, de ott nem nézegetem magam.) Te ebből letudod vonni azt, hogy minden barátnőm extra figyelmesnek talált, egy barátnőm sem csaltam meg és hogy sosem volt gondom barátnőt találni?


Érdekes amúgy az a jelenség, hogy kb. ugyanazt jelentő szavak/kifejezések, mennyire máshogy hangzanak szinonimaként.

Igényes - felszínes. Magabiztos - nagyképű. Ad magára - csak a külsejével foglalkozik.

2018. márc. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!