Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedjek, ha túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek, ha túl sok a pénzem?

Figyelt kérdés

A kérdés nem vicc és nem is provokáció.

Nem tudom, mennyire ritka ez a probléma, amivel én rendelkezem.

Arról van szó, hogy nem volt még rendes párkapcsolatom, és egy "igazi" baráti társaságom sincs.

"Csak" pénzem van.

Viszont ez minden kapcsolatomban előbb-utóbb gondot jelent, legyen szó, nővel való viszonyról, vagy férfival történő barátság során.

Nem kérkedek, nem élek vissza az anyagi helyzetemmel, sőt, jótékonykodom, satöbbi.

De állandóan kiütközik egy idő után, hogy a másik fél elkezd bankként kezelni, vagy amolyan "Vigyázz rám!" státuszban néz rám.


(Azt elismerem, hogy nem igazán tudok nemet mondani.)


2018. ápr. 17. 12:36
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Szerinted mi az oka amiért eddig nem találtál?
2018. ápr. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Úgy, mintha nem lenne sok...
2018. ápr. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy túl alacsonyak az igényeim, és emiatt túl nagy rétegnek adok esélyt, és nem szűrök megfelelően.

Vagy valójában pont nagyok az elvárásaim, csak még én magam sem tudom.

Egy korábbi exem mondta, hogy számára ez fura, hogy nincs semmi átfedés a volt párjaim között, mind más volt jellemre és mind más hobbit részesített előnyben. (Na meg külsőre sem volt szinte semmi egyező közöttük, max a hosszú haj.:D)

2018. ápr. 17. 15:12
 24/31 anonim ***** válasza:
Akkor fodrász vagy:-))
2018. ápr. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Nem vagyok fodrász. :D

Bár jó szakma.

2018. ápr. 17. 15:31
 26/31 anonim ***** válasza:
40%

Nekem egy kicsit hiteltelen a helyzet (vagy a kerdes).

En is öneröböl ertem el sikeremet (persze nem tagadom, hogy oriasi szerencsem is volt) es utam soran rengeteg emberrel talalkoztam/erintkeztem. Akadt köztük jonehany, akikkel emberileg annyira erdekesek voltunk egymas szamara, hogy baratsag alakult ki köztünk.

Ha valoban rendelkezel azokkal a tulajdonsagokkal, amiket leirtal es anyagi helyzetednel fogva sem vagy egy mokuskerekbe kenyszeritve, hogy munkahelyeden es otthonodon kivül nem fordulsz meg mas környezetben, akkor szinte hihetetlen, hogy nem talaltal hasonlo mentalitasu emberekre.


Sportolj, valassz hobbyt, utazz! Elvezd azt, amit elertel es amit lehetöve tesz szamodra! Szinte szabad dönteshelyzetben vagy!

Neked is azt tudom ajanlani, mint barki masnak, aki kevesbe szerencses, hogy tedd azt, amit szeretsz! Attol viszont, hogy valami sokba kerül es nem sokan tehetik meg, meg nem biztos, hogy jol erzed magad közben. Ha focizni szeretsz, ne a vitorlazasd valaszd! De, ha az erdekel, tedd meg!


Kicsit furcsalom az altalanositasodat is, miszerint a vagyonosok fent hordjak az orrukat. Persze barmilyen retegben fordulhatnak elö bekepzelt emberek, de en generell elutasitom az altalanositast. Vannak csodalatos szemelyiseggel rendelkezö es nagyon is szereny emberek, akik hatalmas dolgokat vittek veghez. nem tudom, hogy milyen körökben mozdulsz, de esetleg erdemes elgondolkodnod azon, hogy nem -e tenyleg veled van a gond. Ez most nem szemrehanyas, de magadon tudsz valtoztatni, masokon nem. Ha pedig tenyleg olyan csodalatos vagy, valts környezetet. Vagy esetleg a megjeleneseden, ha nem szeretned, hogy egyböl lerijjon rolad, hogy a felsö tizezerhez tartozol. Lehet ugy is elegansan es igenyesen megjelenni. Ha nem tudsz elszakadni a Vacheron Constantin, Tom Ford, Patek Philippe, Crockett & Jones, Audemars Piguett es hasonlo cuccaidtol, akkor is gondolkozz el azon, hogy ezeket egyaltalan eszre veszi egy atlagos anyagi helyzettel rendelkezö ember. Ha pedig a szomszed kavezoba is limuzinnal viteted magad vagy szerenyen beparkolsz a Bentleyddel, akkor ne lepödj meg, ha olyanok, akik megtehetnek, de ugy döntenek, inkabb megsem, kerülik a tarsasagodat.


Leginkabb a közös erdeklödes hozza össze az embereket. Van, hogy a szabadban grillezünk es vadkempigezünk olyan baratokkal, akik közül mindegyik megtehetne, hogy egy kulinaris elmenyutazasra menjen a vilag körül ... par evtizedig. Ugyanannyira jol erzem magam viszont olyan barataimmal, akikröl tudom, hogy labukon levö turacipöjük komoly anyagi kiadast jelentett.

A legjobb pedig az, amikor vegyesen vannak ilyen emberek es senkit nem erdekel a masik hattere, mert a termeszetet es a csillagokat sem erdekli. Ugyanakörül a lobogo tüz körül ülünk es ugyanazt az elszenesedett hust esszük, ami mindenkinek azert izlik annyira, mert ö maga tartotta a lang föle. Az ilyen elmenyek összekovacsoljak az embereket. Jobban, mint egy sikeres üzlet vagy talalkozas egy ujabb jotekonysagi rendezvenyen, ahol egymast igyekeznek tullicitalni azok, akik fontosnak tartjak, hogy nevük szerepeljen valahol.

2018. ápr. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Az elegáns megjelenés egy rigolyám, feszélyez, ha máshogy jelenek meg. (Ez alól csak a sportolás, és az itthoni ruházatom kivétel.)

De ettől függetlenül nem kérkedek, és nem is mutogatom a helyzetem, szóval szó sincs olyan hasonlatról, amit felhoztál a kávézás kapcsán.


A hobbijaim minimális anyagi ráfordítást igényelnek, lásd erdőben futás és edzés (nem terembe járok, megvettem mindent magamnak, ami kellett).


Az való igaz, hogy nem igazán érintkezem emberekkel, kicsit otthonülő lettem az évek során. A sok csalódás azért megtette a hatását ilyen téren.


Én személy szerint szeretem a túrázást, aludtam már sátorban is, szabad ég alatt is. Csak ehhez olyan partner/barát kellene, aki vevő erre, nem pedig kényes.

Bár, abban lehet valami, hogy hasonló érdeklődésű embereket kellene előtérbe helyeznem, valamiféle saját szabályokat felállítanom.

2018. ápr. 17. 16:29
 28/31 anonim ***** válasza:
18%
Tetszik a kérdés. Pér hét múlva én is kiírom. :)
2018. ápr. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Ha számodra az okoz kielégülést, hogy mások problémáit lemásold és a sajátodként add elő, hajrá!
2018. ápr. 17. 16:42
 30/31 anonim ***** válasza:
Próbáld ezt ne a pénzhez kötni,bár sok aranyásó van,így nem olyan egyszerű.
2018. ápr. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!