Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedjek, ha túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek, ha túl sok a pénzem?

Figyelt kérdés

A kérdés nem vicc és nem is provokáció.

Nem tudom, mennyire ritka ez a probléma, amivel én rendelkezem.

Arról van szó, hogy nem volt még rendes párkapcsolatom, és egy "igazi" baráti társaságom sincs.

"Csak" pénzem van.

Viszont ez minden kapcsolatomban előbb-utóbb gondot jelent, legyen szó, nővel való viszonyról, vagy férfival történő barátság során.

Nem kérkedek, nem élek vissza az anyagi helyzetemmel, sőt, jótékonykodom, satöbbi.

De állandóan kiütközik egy idő után, hogy a másik fél elkezd bankként kezelni, vagy amolyan "Vigyázz rám!" státuszban néz rám.


(Azt elismerem, hogy nem igazán tudok nemet mondani.)


2018. ápr. 17. 12:36
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
55%
Figyu, én detto ugyanez vagyok nőben, igaz 32 és van párom. Nem lehet, hogy csak beképzeled, hogy ki akarnak használni? Én a csajokkal bárhova megyek egyértelmű, hogy én fizetek, nekem a négyünk fogyasztását nem okoz gondot kifizetni, viszont az egyik barátnőm csak 140et keres, tavaly a nyaralását is én fizettem, többször vesuek nekik alrosagokat, ezt nem erzem kihasználásnak. Nekem ezzel nincs bajom, akkor is szeretnének ha szegény lennék, ha megtehetem miért ne fizessek.
2018. ápr. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!