Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak miért rangon alul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért rangon alul választanak maguknak párt a legtöbb esetben?

Figyelt kérdés

A környezetemben rengeteg férfi rangon alul választ magának párt a legtöbb esetben, és nem értem, hogy miért. Rengeteg jó anyagi hátterű, neves egyetemen végzett, szép, csinos, okos, és normális 25 és a feletti lány egyedülálló.


A hasonló anyagi hátterű, végzettségű hasonló korú férfiak pedig inkább választanak egy alacsonyabb végzettségű, vagy végzettség nélküli hölgyet. Aki ráadásul jóval szerényebb anyagi körülmények közül jön (persze nem ez a legnagyobb probléma), hanem hogy félművelt, jöttment, plasztik babák vannak mellettük.

Értem én, hogy bármit adnak ezeknek a hölgyeknek ők tapsikolnak neki, és mindig a férfiak lesznek szellemileg is az ászok.

De nem értem, hogy miért történik ez manapság ilyen sok esetben. Ennyire önbizalom hiányosak lennének? Inkább eltartanak egy normális végzettség nélküli, buta, szegény lányt akinek egyetlen érdeme a szilikon melle és a kacsa szája?



2018. máj. 26. 22:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/83 A kérdező kommentje:

"Dolgozzon tisztességes munkát, legyen saját keresete és szálljon be a közös költségekbe. Továbbá a saját extra igényeit, hobbi stb, abból tudja fedezni."

Akkor nálad a lakbérbe nem kell beadnia, mert ezek szerint van saját lakásod/házad. De, ha már ilyen jól élsz, nem vagy olyan lovagias, hogy kifizesd a rezsit is. Hanem szegény 130at kereső eladónő barátnődtől várod a rezsi felét. Mikor a szemét díjat, gázt, villanyt, internet/Tv előfizetést akkor is ki kell fizetned, ha csak egyedül laksz. Ha van közös költség, fenntartási díj stb azt is ki kell fizetned. Max a víz az ami változhat jobban. De az nem egy jelentős tétel. És a 130ezer forintjából vegyen 20ezres fitness bérletet magának, meg persze a kozmetika, fodrász is abból legyen fizetve. Nyilván kell, mert csak akkor jársz egy eladónővel ha jól néz ki, jó a teste. Ha már átlagos, akkor azt mondod kapsz jobbat is. És ha mentek programozni, azt is felesbe fizetitek? Gondolom, ha már elkéred az árát a rezsinek. Azért kólára legalább hívd majd meg! :)

Ez a baj, hogy így-úgy mondják, hogy nem baj a pénz nem akadály. Aztán mégis az...

2018. máj. 26. 23:43
 32/83 A kérdező kommentje:
És az agglomerációban sem feltétlenül olcsóbb bérelni ingatlant. :)
2018. máj. 26. 23:43
 33/83 A kérdező kommentje:

"Aki állandóan azt hangoztatja, hogy mennyire független, mennyire nincs szüksége senkire, tök jól elvan egyedül is. Ha ugyanis így van, mégis mi szüksége rám?"


Szóval a lényeg, hogy szüksége legyen rád. :) Gratulálok. Legyen egy érzelmi roncs, aki csak pasival tud programozni, és ha nincs akkor szaladjon az első faszi karjaiba. Gratulálok!


Nem savanyú a szőlő. Mert az ilyen pasik mind egytől egyig önbizalom hiányosok. Félnek attól, hogy bizonytalanságban kell élniük.

Nem ők az egyetlen lehetőség a nő számára. Esetleg a nő családja sem fogja körbeugrálni ezt a férfit, mert ugyanúgy közülük való, semmivel sem különb. Míg egy szegény lány családja a végletekig meg van hatódva, hogy mennyi mindenben van része a lányuknak.

2018. máj. 26. 23:50
 34/83 anonim ***** válasza:
47%

Azért vicces vagy kérdező 😅 Ha a gazdag pasi egy luxus lakóparkban lakik ahol 50/60000 a rezsi és plusz a fogyasztási költségek villany/fűtés/víz/telefon-net hogyan várja el a 120000 kereső barátnőjétől hogy szálljon be a költségekbe?

Aki már annyira tehetős nem vár el pénzt egy szegény nőtől, mert a szegény nő fizetése aprópénz neki. Aki pedig elvár az csak sz#rrágó vagy igazából szegény és egyenrangú partnert keres titkon akivel osztozhat a költségekbe.

A gazdag nő sokkal könnyebben leléphet és nehezebb vele szórakozni és uralkodni felette. Ezért nem is kedvelik sokan.

2018. máj. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/83 anonim ***** válasza:
71%

Én úgy látom, hogy a szövegértés problémát okoz.


Azt írtam:

"Dolgozzon tisztességes munkát, legyen saját keresete és szálljon be a közös költségekbe. Továbbá a saját extra igényeit, hobbi stb, abból tudja fedezni."


Erre Te:

"Akkor nálad a lakbérbe nem kell beadnia, mert ezek szerint van saját lakásod/házad."


Szerintem teljesen egyértelmű, hogy a közös költségekbe a rezsi, lakbér, stb, mind-mind beleértendő. Nem vagyok jótékonysági szervezet. Mint írtad, aki nem dolgozik, ne is egyék. Ergo senkit nem fogok eltartani. Így az egész okfejtésed értelmét veszíti.

"És a 130ezer forintjából vegyen 20ezres fitness bérletet magának, meg persze a kozmetika, fodrász is abból legyen fizetve. Nyilván kell, mert csak akkor jársz egy eladónővel ha jól néz ki, jó a teste. Ha már átlagos, akkor azt mondod kapsz jobbat is. És ha mentek programozni, azt is felesbe fizetitek? Gondolom, ha már elkéred az árát a rezsinek. Azért kólára legalább hívd majd meg! :)


Ez a baj, hogy így-úgy mondják, hogy nem baj a pénz nem akadály. Aztán mégis az..."


Ennél már csak sóhajtoztam. Egyrészt a fitnessz macáktól a hányinger kerülget, másrészt ha ilyen igénye van, fizesse magának. Nekem nincs ilyen igényem és nem hogy nem várom el, értetlenül állok előtte. És miből gondolod, hogy mi alapján választok párt? Na, ugye. Ha átlagos, akkor teljesen jó. Nem fitnesszlady vagy prinszessz kell. De a saját igényeibe a fitnessz, vagy akármilyen hobbi is beletartozhat.

Én sem várnám el a páromtól, hogy a fotós felszerelésem, nyersanyagom ő finanszírozza...


Szerintem a programoknál mindegy ki fizet és mit, nem kell kicentizni, egyszer én ezt, egyszer ő azt és kész.


Úgy látom, mindenáron azt akarod kihozni az egész kérdésedből, hogy mennyivel jobb vagy egy átlagos lánynál, mennyire szarok a pasik, amiért inkább őket választják és brühühü, amiért nem kellesz a diplomásoknak sem. Ne haragudj, lerí az elkeseredettség.


És akkor gondolom az elvárások nálad is az egekben, nem elég, hogy diplomás az illető, legyen valami tiszteletben álló, magas pozíciója is, legyen kidolgozott teste és minimum egy férfi fehérnemű-modellre hasonlítson. Persze a félmillás kereset legyen alap és a belvárosi saját 3 szobás felújított lakás is alap kéne, hogy legyen, közvetlenül a saját, drága autó után. :)

2018. máj. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/83 anonim ***** válasza:
Azért, mert ez jut nekik. :D
2018. máj. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/83 anonim ***** válasza:
61%

"Szóval a lényeg, hogy szüksége legyen rád. :) Gratulálok. Legyen egy érzelmi roncs, aki csak pasival tud programozni, és ha nincs akkor szaladjon az első faszi karjaiba. Gratulálok!"


Nekem nem kell, hogy függjön tőlem, ismét csak kicsavarod a mondanivalót. :) De mégis mit akar tőlem egy olyan nő, akinek nincs szüksége rám? Programozni tudok egyedül is, vagy haverokkal is. Hegyet mászni is el tudok menni egyedül. De nyilván, ha valakik együtt vannak, akkor szeretik egymást és nem azért vannak együtt, mert olyan jaj de jó egyedül. Mert ha olyan jaj de jó egyedül nekem, akkor nem keresek senkit magam mellé. Ugye...

Talán az embernek van igénye társaságra, szeretetre, szexre és törődésre is. Talán egy kapcsolat nem csak pénzről és anyagi javakról szól... és talán az ember amikor keres párt, nem ezekre hegyezi ki a keresést.


Tényleg arról szól az egész kérdésed, hogy magadat mások fölé emeled. Ha egyedül vagy, egészen esélyes, hogy ezért. :) És sugárzik belőled a rosszindulat is.


Elég gáz, hogy egy diplomás, elvileg okos ember annyira el van telve magától, hogy másokat lesajnálva akarja saját magát föléjük helyezni, ezáltal kompenzálni a saját hiányosságait, vagy épp sikertelenségét a párkapcsolatokban.


Kívülről nézve evidens, hogy az egész kérdést tudatosan, vagy tudat alatt ezért írtad ki.


Én a magam részéről megválaszoltnak tekintem a kérdésed.

2018. máj. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/83 peca1000 ***** válasza:
81%

A kedves kérdezőt bosszantja, hogy egy átlag, hétköznapi nő, diploma és vagyon nélkül elhalássza előle a diplomás vagyonos pasit.


És irígy rá!


Megoldás: vegyen egy aranyozott, ékköves luxusvibrátort, és használat közben gondoljon egy gazdag, művelt férfira


VAGY


ego-ból, anyagiasságbó leadni,szerethetővé válni, és felmenni az Elittársra partnert keresni.

2018. máj. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/83 anonim ***** válasza:
47%

A kérdés nem igazán értelmezhető reálisan.

a, olyan nőket állít pro-kontrára a kérdező akik gazdagok vagy gazdag családból származnak masszív családi anyagi tőkével. Neves iskolában tanultak, jó állásuk van és magas fizetésük. Képesek megélni a maguk erejéből egy középosztálybeli életszínvonalon vagy annál magasabban.

b, a nőkhöz hasonló vagy megegyező életszínvonalú férfiakat említ a kérdező akik : gazdagok vagy a családjuk gazdag, jó állással rendelkeznek és magas fizetéssel.


A szegény pedig szegény ezt szerintem nem kell bővebben kifejteni.


A gazdag férfi ha maga mellett akar tartani egy szegény nőt, miért várná el hogy a szegény nő beszálljon a lakhatási költségekbe?wtf. Mi ez a logika? Ha olyan nő kell neki aki fizeti a rezsije felét egy gazdag nőt kell találnia, a szegény nem tudja fizetni. Itt értelmét veszíti a kérdés.

2018. máj. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/83 anonim ***** válasza:
38# a gazdag nőnek be kell vetnie Mátyás király trükkjét: álruhában kell bújnia (ebbe beletartozik hogy a LV táskát otthon hagyja és a legújabb iPhone-t) és csóró külsővel próbálkozni ismerkedni és nem királylányként aki a királyfit keresi a saját társadalmi osztályából. Mindegyik annyira el van ájulva magátol hogy a harmadik mondat után elszólná magát.
2018. máj. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!