Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak miért rangon alul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért rangon alul választanak maguknak párt a legtöbb esetben?

Figyelt kérdés

A környezetemben rengeteg férfi rangon alul választ magának párt a legtöbb esetben, és nem értem, hogy miért. Rengeteg jó anyagi hátterű, neves egyetemen végzett, szép, csinos, okos, és normális 25 és a feletti lány egyedülálló.


A hasonló anyagi hátterű, végzettségű hasonló korú férfiak pedig inkább választanak egy alacsonyabb végzettségű, vagy végzettség nélküli hölgyet. Aki ráadásul jóval szerényebb anyagi körülmények közül jön (persze nem ez a legnagyobb probléma), hanem hogy félművelt, jöttment, plasztik babák vannak mellettük.

Értem én, hogy bármit adnak ezeknek a hölgyeknek ők tapsikolnak neki, és mindig a férfiak lesznek szellemileg is az ászok.

De nem értem, hogy miért történik ez manapság ilyen sok esetben. Ennyire önbizalom hiányosak lennének? Inkább eltartanak egy normális végzettség nélküli, buta, szegény lányt akinek egyetlen érdeme a szilikon melle és a kacsa szája?



2018. máj. 26. 22:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/83 A kérdező kommentje:
79: igen igazad van! Mindenesetre érdekes, hogy a gyakori kérdéses átlag társadalom jelentős része milyen véleményen van. Köszönöm válaszod! :)
2018. máj. 27. 21:37
 82/83 anonim ***** válasza:

" tehát a lényeg a nőben, hogy női funkciói meglegyenek (bocsánat, a kipufogó csőre gondolsz? Khm)"

Ha arra akarsz célozni, hogy "mindegy milyen, csak lyuk legyen rajta", akkor tévedsz. Nem ezt írtam. Számtalan olyan női tulajdonság van, amivel egy nő vonzóvá tudja tenni magát. Ha ezeknek birtokában van, akkor teljesen mindegy, hogy milyen végzettsége van, vonzó lesz a férfiak szemében. Nőként azt elvárni, hogy egy férfi a tanulmányaid miatt tartson vonzónak kb. olyan, mintha egy férfi azt várná el tőled, hogy a kitűző gyűjteménye miatt lásd meg benne a férfit.


"A nőknek meg férfias tulajdonsságokkal rendelkező férfi. Akikből bocsi, de nagyon kevés van. És sajnos, ha a nő el akar érni valamit neki kell férfinak lenni a férfi helyett."

Ezzel nem is értem mi a gond? Nem férfinak kell lennie a nőnek, csupán lehetősége van arra, hogy ő maga intézze a dolgait. Nem ezért harcolnak a feministák?


"Manapság anyuci pici fiai még felöltözni sem tudnak."

Valószínűleg más környéken élünk, de felénk egyetlen meztelen férfi sem járkál az utcán.:D


"Van ahol a férfi elvárja, hogy szedjenek neki, kikészítsék a ruháit, felhívják az orvost, időpontot egyeztessenek vele, bevásároljanak neki, megfőzzenek neki, kitakarítsanak neki, és még a gyerekét is neveljék."

Valóban van ilyen, viszont nem csak férfiban, hanem nőben is (mondjuk tény, hogy olyat nem ismerek, ahol a férfi készíti ki a ruhát a nőnek, de a többi stimmel).


" Ha nem látom a két szememmel nem hiszem el, hogy nyaraláson a férfi körmeit a feleség manikűrözte. Az ilyen minek van? És nem nem az újgazdag macsó pasi volt."

Mások életébe nem láthatunk bele. Lehet, hogy tényleg egy balfácán volt a pasi, de az is lehet, hogy a felesége már az agyára ment a "hogyan vágtad le a körmöd te szerencsétlen, úristen, nem vagy normális, na gyere majd inkább én megcsinálom..." monológgal, amit persze 1 lélegzetvétellel adott elő.:) A férfi meg "jó, akkor csináld, legalább csendben maradsz" alapon inkább ráhagyta.

2018. máj. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/83 anonim ***** válasza:

Még egy adalék: létezik egy úgynevezett értékítéleti zavar, aminek biológiai oka egy ún. velőállományi konstelláció.

Roberto becslése szerint az emberek 60%-a szenved ilyenben.

Az értéket leszólják, az értéktelent felmagasztalják.

(Itt is olvashattad, hogy pusztán azért lettél leértékelve és megalázva, mert van diplomád, olyanok által, akiknek nincs.)

https://www.youtube.com/watch?v=rCliEu03luw

2018. máj. 28. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!