Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak miért rangon alul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért rangon alul választanak maguknak párt a legtöbb esetben?

Figyelt kérdés

A környezetemben rengeteg férfi rangon alul választ magának párt a legtöbb esetben, és nem értem, hogy miért. Rengeteg jó anyagi hátterű, neves egyetemen végzett, szép, csinos, okos, és normális 25 és a feletti lány egyedülálló.


A hasonló anyagi hátterű, végzettségű hasonló korú férfiak pedig inkább választanak egy alacsonyabb végzettségű, vagy végzettség nélküli hölgyet. Aki ráadásul jóval szerényebb anyagi körülmények közül jön (persze nem ez a legnagyobb probléma), hanem hogy félművelt, jöttment, plasztik babák vannak mellettük.

Értem én, hogy bármit adnak ezeknek a hölgyeknek ők tapsikolnak neki, és mindig a férfiak lesznek szellemileg is az ászok.

De nem értem, hogy miért történik ez manapság ilyen sok esetben. Ennyire önbizalom hiányosak lennének? Inkább eltartanak egy normális végzettség nélküli, buta, szegény lányt akinek egyetlen érdeme a szilikon melle és a kacsa szája?



2018. máj. 26. 22:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/83 anonim ***** válasza:
61%

az aldiban 220 nettó az alapbér amúgy.

kihalt helyeken ahova lasszóval kell fogni a dolgozókat nettó 280-300 kilót is adnak pénztárosnak.

de nettó 180 alatt max a tescóban,auchanban keresnek.

2018. máj. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/83 anonim ***** válasza:
47%

Vilmos és Harry is maguknál szegényebb nőt vettek feleségül. Lehet hogy Katalin családja tehetős de közel nincsenek a királyi családhoz és nem is nemesek. Harry pedig egy harmad rangú színésznőt vett el.

Pedig biztos lett volna néhány királyi családból származó vagy multimilliárdos lány akit elvehettek volna.

2018. máj. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/83 anonim ***** válasza:
26%
Aham, akkor most képzeld el, hogy 100x több férfi egyedülálló. Manapság csak az a csaj nem talál magának párt, aki nagyon nem akar.
2018. máj. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/83 anonim ***** válasza:
69%

Én pont fordítva vettem észre… Ezek a kis macskajancsik, akik a nő melléig érnek kb, meg a keresetükből maguk sem jönnek ki, vagy helyesen írni sem tudnak, olyan nőket képesek betalálni, amik mellett még egy velük egy kaliberű férfi is meggondolja, hogyan lenne érdemes közeledni.


De amúgy én pl sokáig azért választottam „rangon alul” férfit, mert nem volt rendben az önbizalmam, meg mert azt könnyebb megtartani. Sokkal kevesebb a dráma, ő úgy érzi, kifogott egy olyan főnyereményt, amit többet nem talál, ezért nem kacsintgat másra, tud mit mutogatni, a kedvembe jár és minden király (sajnos ennek ellenére utólag azt mondom, nem éri meg, mert baromira hátráltató és unalmas tud lenni).

2018. máj. 27. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/83 anonim ***** válasza:
0%
Na valaki f"sz jól lepontozott.
2018. máj. 27. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/83 anonim ***** válasza:

Az ilyen férfi képtelen az egyenrangú kapcsolatra, talán nem is ismeri, mi az.

Ez egy pszichés képesség, aminek híján vannak.

2018. máj. 27. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/83 anonim ***** válasza:
45%
Te mondjuk egy jó példa vagy rá, hogy miért. Ha választhatnèk közted és egy értelmes ember között, nem hiszem ,hogy sokat gondolkodnèk.
2018. máj. 27. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/83 anonim ***** válasza:
37%

" Ha ennyire jól elvannak egyedül, nincs szükségük senkire, megállnak két lábon egyedül is - úgymond - akkor minek férfi az életükbe?"


Szerelmi partnernek.

Én nem terhelném meg a kapcsolatomat semmi egyébbel.

Ez az egy oka van, hogy társat szeretnék, hogy legyen szerelmi partnerem. Nem is értem, Te mire gondoltál párkapcsolat alatt? Mindent felsoroltál, aminek semmi köze egy párkapcsolathoz, csak ezt az egyet nem.

2018. máj. 27. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/83 anonim ***** válasza:
94%

Nem feltétlenül buta a műcicis kacsa, és nem feltétlenül okos egy többdiplomás jó körülményekből érkező műveltnek mondott nő.

Jó karrierrel háttérrel nem lehet pasit fogni. Őket ez nem érdekli, meg kevesebbnek is érzik magukat tőle. Szerintem ezért.

2018. máj. 27. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/83 anonim ***** válasza:
0%
49: Akkor eléggé átverte a női társadalmat a dogma, miszerint főzéssel, csodálattal és szerelmeskedéssel lehet megfogni a férfiakat. Mert akkor ezek szerint kisebbségi érzéssel és körülírhatatlan dolgokkal.
2018. máj. 27. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!