Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vonzalom tekintetében egy 170...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzalom tekintetében egy 170 vagy az alatti pasi ugyanaz a kategória, mint egy 80-90 kiló fölötti trampli nő?

Figyelt kérdés

Csak hogy be tudjam magamat lőni, ugyanis én is 170 vagyok, de nem érzem előnyét annak, hogy jóképű/intelligens/tanult/kellemes kisugárzású/őszinte/empatikus vagyok (ha érdekel küldök képet egy komoly beszélgetés után), mert sosem volt még barátnőm és már 25 vagyok. A tipikus állandóan mosolygó, pozitív kisugárzású és helyes arcú, de örök szűz kövér csajokra is ugyanezek a tulajdonságok jellemzőek mégsem kellenek senkinek. Szóval ebből a megközelítésből jó az analógia szerintem. Testalkat=mindenek felett.

Oké, hogy egy alacsony pasihoz nem olyan jó odabújni, de egy kövér nővel ellentétben (ami visszataszító) legalább átlagos a testzsír százaléka, csak sajnos mindenből kevesebbet adott neki az élet. Rám is jellemző ez. Ha az egész testemet arányosan megnövelném (fej, karok, láb stb.), hogy mondjuk 185 legyek, akkor túlzás nélkül mondom, hogy sztem egy álompasi lennék. Így viszont csak egy helyes arcú kisember vagyok, aki egy csaj fantáziáját sem tudja megmozgatni.



2018. máj. 27. 11:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem annak van igaza aki a 190 cm-es nőhöz hasonlította a helyzetet. Ahogy a nők szeretik ha a férfi magasabb úgy a férfiak is szeretik ezt a felállást. A 190cm magasságú emberek esetlen mozgásúak és ormótlanok.

A te bajod hogy az a mániád hogy a magasságod gátol.

Párom 168 cm és semmit nem vesztett a férfiasságából azzal hogy alacsony. Mivel a férfias jelző szerencsére több részből áll. Ő férfiasan erős és izmos. Férfiassá teszi a mozgása viselkedése magabiztossága öltözködési stílusa. Férfias a szemeben attól hogy nem ijed meg a fizikai munkától és ért a szereléshez bütyköléshez.

Attól hogy valaki alacsony nem kerül akkora hátrányba mint azt itt szeretik hinni.

Az írásod alapján nem vagy megelégedve magaddal és ha előre eldöntöd hogy nincs esélyed nem is lesz.

2018. máj. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
52%
Veszel egy 180 fokos fordulatot, és az a szerencséd, hogy van még ezen a bolygón másik 6-7 milliárd ember, akik között te nem számítasz alacsonynak, sőt. Lehet, hogy nem a sváb "apuka kicsi lánya" gőgös királykisasszonyok között kéne mindenáron frusztrálnod magad, hanem meglátni azokat a lányokat, akik épp rád várnak.
2018. máj. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
89%

11-sel értek egyet. Szerencsére a férfiasság nem a magasság függvénye. Ha neked igen, az már régen rossz. Ennyi erővel a vékony testalkatú férfiak sem lennének férfiasak, de tudnék mesélni... Ha ekkora katasztrófaként éled meg a magasságod és ez ki is ütközik a viselkedésed, akkor valóban nem leszel sikeres a nőknél.

Azért kíváncsi lennék az "álompasi" arcodra és személyiségedre... :)

2018. máj. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
87%
Amíg másokról így nyilatkozol,ne csodálkozz,ha a kutya nem áll le veled! Meg az is lehet,neked nem csak a túlsúly a kizáró ok és azért nincs nő,akinek tetszenél,vagy csak te látod mahad tévesen jóképűnek-szokott erre példa lenni-.
2018. máj. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
91%

Bírom hogy, hogy a kérdező itt sír a magasságáról :D

186 cm vagyok, az általam ismert nők 90%ánál magasabb, viszont vékony fos vagyok, undorító arccal és bu zis feminin gesztikulációkkal.

Na én is picsoghatnék, mégsem teszem.

2018. máj. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
#15 pont most tetted :D
2018. máj. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
88%

Hogy te minden tetves héten kétszer itt nyávogsz, ez valami hihetetlen, nem is értem, miért nem kíváncsi rád a kutya sem.


:D


34ffi (166 cm, 2,5 éve kapcsolatban)

2018. máj. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
16 jelenleg egyébként van kapcsolatom, bár attól helyes nem leszek :D
2018. máj. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha 185-el álompasi lennél, akkor 170-el sem lennél szűz. Ha a magaságod (hiányát) leszámítva minden más téren rendben vagy, sőt domborítasz, akkor vonzó leszel a nők számára, néha akár a nálad magasabbak lanyok szemében is.

Ne legyünk álszentek: számít a magasság, 185-el sokkal több esélyed lenne. De 170-el se esélytelen, mennie kell, csak kevesebb nőnél van esély a sikerre.


#1 "Szerintem a 190 vagy magasabb csajokkal egy kategória."


Ez távolról sem igaz. Egy 190 nő sokkal tőbb férfinak tetszik, mint ahány nőnek a 170-es kérdező. Ő választhat alacsonyabb pasit, ha akar, míg a kérdezőt a nála alacsonyabb lányik is kevésbé választják, mert ők is 175-180 centit preferálnak.

A 190-es nő esetében ez csak a saját döntése de, a 170-es férfi esetében már nem az ő döntése.

2018. máj. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!