Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Néhány férfi miért gondolja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány férfi miért gondolja, hogy a nőknek egy csettintés a megfelelő pár megtalálása?

Figyelt kérdés

Vagy miért gondolják, hogy csak azért mert van pár férfi, aki egyszer -egyszer megszólít, próbál felszedni, kötelező közülük összejönni valakivel, akkor is ha nem tetszik és nem illünk össze? Csak hogy máltai szeretetszolgálatként esélyt adjunk nekik? És szerintük nem rosszabb a magánynál egy olyan kapcsolat, ahol a másik csak megsajnált, vagy addig van veled amíg nem talál olyat, aki igazán vonzza?


Félreértés ne essék, én már nem keresek társat, de nekem is évek kellettek, mire megtaláltam a társam, aki vonz engem, és én is vonzó vagyok számára. Akivel kölcsönösen szeretjük egymást és megtaláltuk egymásban azt, ami nekünk számít (hasonló jövőkép, hasonló humor, hasonló érdeklődési kör, közös beszédtémák, stb).



#férfi #nő #társkeresés #nézőpont #miért gondolkodnak ilyen egyoldalúan egyesek
2018. máj. 31. 13:56
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
43%
#30 Ez az! Én például kamera előtt nem tudok mosolyogni mert olyan erőltetetten néz ki. Szóval marad a neutrál vagy fél mosoly stílus. Erre miket kapok? "Miért nem mosolyogsz többet?" meg "Élőben is ilyen komor képet vágsz mint akinek most halt meg az anya?" hát kösz... alapból elég jópofa ember vagyok és mindenkivel szoktam viccelődni meg barátságosan csipkelődni... de ha egyszerűen nem tudok kényszerre mosolyogni..
2018. máj. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
47%

"Csak a férdiak azt nem fogják fel, hogy a legtöbb nő kedves, figyelmes, értelmes párkapcsolatot keres, nem dugást, ilyen férfit pedig ugyanúgy nehéz találni."


Hol???


Az ilyen férfiak ugyanúgy csak koppannak.

Az esetek nagyon nagy részében ezt a két réteg (okos, kedves stb férfiak és nők) SOSEM fognak egymásra találni!

Soha!

2018. máj. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
32%

"a legtöbb nő kedves, figyelmes, értelmes párkapcsolatot keres, nem dugást, ilyen férfit pedig ugyanúgy nehéz találni"


Kivált azoknak, akik nem is keresnek :)

2018. máj. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:

Félreértések elkerülése végett: egyetértek azzal, hogy nőként valamivel könnyebb, hiszen a legtöbb nőnél kezdeményeznek is páran, és ő is simán kezdeményezhet másnál. (Azért mondom, hogy páran, mert van, akinél tényleg sokan, van, akinél évente ketten, de az is több, mint az átlag férfinál kezdeményező nők száma.)


A kérdésem azokra irányult, akik szerint ahogy egy nő (bármilyen nő) kilép egy kapcsolatból, egyből van 10 udvarlója körülötte, akik közül csak választ egyet és kész. Ők nem látják be, hogy egy átlagos nőnél nem ez a helyzet?


És még egy megjegyzés, mert látom háborús helyzet alakult ki ezen: igen, van sok olyan nő, aki rendes és romantikus férfit akar. Nem pedig magát rendesnek mondó, de a nőket titokban lenéző férfit, aki az elutasításig teszi a szépet, aztán kimutatja, milyen ember is valójában (nem rendes). Meg nem is olyan férfit akar sok nő, mégis belebotlunk, akik egy érzelmes, romantikus férfinak adják ki magukat a kapcsolat elején, aztán szépen kezdődik a manipulálás, féltékenykedés, másoktól elzárás, bántalmazás. Senki sem ilyen kapcsolatot akar alapból, de ha nem volt még ilyennel dolga és szerelmes, nehezen veszi észre az intő jeleket. És igen, vannak nők akik rosszul választanak, és tipikus taplókkal jönnek össze, nem védem őket, ez az ő saruk. Ugyanakkor azt is meg lehet figyelni, hogy rengeteg nő él szerető, bizalmas, harmonikus kapcsolatban rendes, kedves, normális férfival, akik külsőleg és egzisztenciálisan is átlagosak, ám egy bizonyos nőnek pont az esetei és számukra így tökéletesek. Csak ezt beismerni nem divat ezen az oldalon. Pedig számtalan átlagos és normális férfinak van kapcsolata.

2018. jún. 1. 18:35
 35/43 A kérdező kommentje:

Néhány példa ilyen "rendes férfiakra": [link] (angol nyelvű videó)


Ők csinálnak ilyen videókat nőkről is, meg okoskodókról, stb. Nem feminácik meg hasonló, csak példákat mutatnak arra, milyen emberek között is élünk.

2018. jún. 1. 19:03
 36/43 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem a nőkbe genetikailag kódolva van, hogy a rendes férfiak vérét kiszívják. Ha rendes vagy velük, az óráid meg vannak számlálva.

Én házas vagyok, de mindig is társkeresési problémákkal küzdöttem. Találtam, vagyis rám talált egy lány. Már az udvarlási szakaszban is kompromisszumokat kellett kötnöm. Oké. Házasság, gyerek. Megvan mindenünk, csak a gyengédség, a testiség hiányzik. Mivel az ég világon mindenben segítek neki, mindig számíthat rám, így úgy érzem, teljesen értéktelen vagyok a szemébe, afféle "személyzet" szerepét töltöm be.

A mai eszemmel sosem nősülnék meg, inkább fizetnék a szexért, az sem lenne annyira megalázó.


Átlagos külső, normális gondolkodás---> kuka

Mediterrán, izmos külső---> minden nő vágya

2018. jún. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
79%

"Szerintem a nőkbe genetikailag kódolva van, hogy a rendes férfiak vérét kiszívják. Ha rendes vagy velük, az óráid meg vannak számlálva."


Imádom, hogy néhány ember (legyen akár férfi, akár nő) önkritikája és önismerete olyan mélyen van a béka s#gge alatt, hogy arra, hogy miért nem találnak normális társat csak azzal az egyetlen kifogással tudnak előállni, hogy "hát mert én túl kedves és rendes vagyok, nem tehetek róla, hogy minden nő kva/minden pasi egy seggarc".

2018. jún. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
34%

37-es. Pont azért írtam, mert van önkritikám. Vagy sérti azt a marha nagy egódat? Ismersz? Talán okoskodjál a szeretteid körében, ők biztos díjazzák a prosztó egoista éned.


Ha már cáfolni akarsz valamit, akkor ne személyeskedj. Gondolom a kommented után most többnek érzed magad. Látod, valami jót is tettem veled.


Na, most gondolkodj valami ütős válaszon, alázz a porba! Kérlek!!! Mutasd meg emberi, szociális, intellektuális, morális, érzelmi fölényed! Mi tanulni szeretnénk tőled! Taníts mester.

2018. jún. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés kb 32 év alatt max 10 nőt utasìtottam el,mert vagy rémigénytelenek voltak vagy nagyon nem egy világban éltünk. 9nek 1-2héten belűl kapcsolata lett...mondjuk olyan is volt a pasi. Nekem pedig van úgy hogy hetekig választ se kapok.
2018. jún. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Ha nála van a végtelen végtelen kesztyű a 6 végtelen kővel, akkor csak egy csettintés. De ilyet soha nem írt senki, így a kérdés értelmetlen és felesleges.
2018. júl. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!